Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bułgaria teraz! Jak lecimy dobrze :D
1
Nieważne. Niemcy właśnie spłaciły reparacje! @Comentateiro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox Lubię kangury i strusie Emu
0
@Nazio_87 Lubimy jak ktoś nas trzyma za mordę. - to o Rosjanach ;P
1
W tym "konkursie" liczy się tylko jedno - być wyżej od Niemca
1
@michal26 Kiedyś "antysemityzm" niszczył kariery, dzisiaj otwiera xD
0
No dobra, jednak zajmujemy ten Lwów
0
Malty nie lubimy, noted
0
@draxidox Żart powtórzony 1000 razy trochę przestaje bawić
2
@MirusAmisz Ja to czytałem, że z tym Eclipse jest tak źle (a bardziej firmą), że i go skasować mogą xD A byłbym ogromnie zawiedziony bo uwielbiam gry typu Detroit: Become Human czy szerzej po prostu interaktywne filmy z wyborami
2
@MessiForeverTheBest No coś go robią, robią i zrobić nie mogą...
0
@BezglutenowyPedri Dowiesz się w swoim czasie. Sobie dodaj mnie do ignorowanych i twoje problemy magicznie znikną
6
Jeśli miałbym powiedzieć o czym chciałbym zobaczyć kolejną grę w uniwersum SW to w sumie wpadł mi do głowy pomysł na Remake "Star Wars Republic Commando". Gra stara, w moim ulubionym okresie Wojen Klonów więc fajnie by było dostać jej nową wersję.
@BillyButcher @MirusAmisz @szela1899 @Szreko @Bolton @FiscaelBarca @Doren01
0
Nie wiem o co chodzi z koncepcją na jej odzienie ale pioseneczka top
0
@JBgomeS Niestety to dopiero za 4 lata...
0
Dobra, teraz GOAT song
1
@BillyButcher Ja tak ubolewam, że tak długi czas wyłączne prawo do gier było w rękach EA... dobrze, że im zabrali xD
0
@FcPortoFan1999 "Wiek nie ma znaczenia" - ostatnie słowa jakie wypowiada osoba przed wizytą ECPU
1
Ta mołdawska nawet buja
0
@draxidox Przynajmniej Izrael by występował w konkursie dla odpowiedniego sobie kontynentu ;P
0
@Colon Ani jednego ani drugiego nigdy nie widziałem XD Ale ja od miesiąca Maula oglądam i skończyć nie moge ;P
0
@Luciano99 Albo wodę z syropem wiśniowym
1
Niby Euro a jednak Azja
0
@FcPortoFan1999 To nie Top Model
0
@reloaded Proszę cię xD Fałsz straszny
3
Ale fatalna ta Francja xD
0
@BezglutenowyPedri No przepraszam deklu, że przeszkadza mi państwo policyjne i działania milicjantów xd
0
@BezglutenowyPedri Ból dupy to ty masz XD A mi jedynie przeszkadzało, że ludzie dziewczynę wyzywali ;P Ale to trzeba mieć odrobinę intelektu. I jeśli coś ci przeszkadza to - szkok - nie czytaj tego
4
Darth Plagueis Mądry a nie jakaś Eurowizja:
@BillyButcher @MirusAmisz @Doren01 @FiscaelBarca @Bolton