1

Bułgaria teraz! Jak lecimy dobrze :D

1

Nieważne. Niemcy właśnie spłaciły reparacje! @Comentateiro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox Lubię kangury i strusie Emu

0

@Nazio_87 Lubimy jak ktoś nas trzyma za mordę. - to o Rosjanach ;P

1

W tym "konkursie" liczy się tylko jedno - być wyżej od Niemca

1

@michal26 Kiedyś "antysemityzm" niszczył kariery, dzisiaj otwiera xD

0

No dobra, jednak zajmujemy ten Lwów

0

Malty nie lubimy, noted

0

@draxidox Żart powtórzony 1000 razy trochę przestaje bawić

2

@MirusAmisz Ja to czytałem, że z tym Eclipse jest tak źle (a bardziej firmą), że i go skasować mogą xD A byłbym ogromnie zawiedziony bo uwielbiam gry typu Detroit: Become Human czy szerzej po prostu interaktywne filmy z wyborami

2

@MessiForeverTheBest No coś go robią, robią i zrobić nie mogą...

0

@BezglutenowyPedri Dowiesz się w swoim czasie. Sobie dodaj mnie do ignorowanych i twoje problemy magicznie znikną

6

Jeśli miałbym powiedzieć o czym chciałbym zobaczyć kolejną grę w uniwersum SW to w sumie wpadł mi do głowy pomysł na Remake "Star Wars Republic Commando". Gra stara, w moim ulubionym okresie Wojen Klonów więc fajnie by było dostać jej nową wersję.
@BillyButcher @MirusAmisz @szela1899 @Szreko @Bolton @FiscaelBarca @Doren01

0

Nie wiem o co chodzi z koncepcją na jej odzienie ale pioseneczka top

0

@JBgomeS Niestety to dopiero za 4 lata...

0

Dobra, teraz GOAT song

1

@BillyButcher Ja tak ubolewam, że tak długi czas wyłączne prawo do gier było w rękach EA... dobrze, że im zabrali xD

0

@FcPortoFan1999 "Wiek nie ma znaczenia" - ostatnie słowa jakie wypowiada osoba przed wizytą ECPU

1

Ta mołdawska nawet buja

0

@draxidox Przynajmniej Izrael by występował w konkursie dla odpowiedniego sobie kontynentu ;P

0

@Colon Ani jednego ani drugiego nigdy nie widziałem XD Ale ja od miesiąca Maula oglądam i skończyć nie moge ;P

0

@Luciano99 Albo wodę z syropem wiśniowym

1

Niby Euro a jednak Azja

0

@FcPortoFan1999 To nie Top Model

0

@reloaded Proszę cię xD Fałsz straszny

3

Ale fatalna ta Francja xD

0

@BezglutenowyPedri No przepraszam deklu, że przeszkadza mi państwo policyjne i działania milicjantów xd

0

@BezglutenowyPedri Ból dupy to ty masz XD A mi jedynie przeszkadzało, że ludzie dziewczynę wyzywali ;P Ale to trzeba mieć odrobinę intelektu. I jeśli coś ci przeszkadza to - szkok - nie czytaj tego

4

Darth Plagueis Mądry a nie jakaś Eurowizja:


@BillyButcher @MirusAmisz @Doren01 @FiscaelBarca @Bolton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?