Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Grzegorz Lucas spawn:
4
Mistrz vs. dawny uczeń
@MirusAmisz @BillyButcher
1
@BillyButcher Przywieźli ze sobą klimat z Nevady ;P
4
Czy jutro w finale Eurowizji udział bierze ten GOAT?
0
@Murazor Niecch ogranicza USA, Chiny, Japonia a nie i tak najbardziej ekologiczna Europa. Korona może mi nie spadnie ale to jest po prostu wygodniejsze ale widzę, że nie dociera. Ale po co sobie ułatwiać życie. Utrudniajmy brygada!
1
@Aragorn33 Tylko po cholerę! My tego plastiku produkujemy niezwykle mało na tle innych. Jesteśmy na tyle czystym kontynentem, że nie musimy wymyślać takich dyrdymałów w imię wyimaginowanej walki. Ale Euopejczyku, nie możesz mieć saszetek z sosem bo będziemy smutni w PE. Niech ten kołchoz się już rozpadnie.
@Murazor Niepotrzebnych nie wiem, te opakowania są potrzebne.
0
#Dircective8020
.
.
SPOILERY
.
.
Oj ta roomba chyba tego nie wyczyści :P
https://zapodaj.net/plik-TPBt0ac9Am
0
@4drian0 Nie 130k a 126 tysięcy 584 graczy. Proszę nie zawyżać
2
@Aragorn33 Jestem odpowiedzialny społecznie i dlatego wyrzucam to do śmieci a nie na ulicę. A tym niech się zajmują sortownie śmieci. W ogóle zlikwidujmy plastik. Co tak liberalnie do tego podchodzą. Przecież planeta cierpi. Nie uprzykrzajmy ludziom życia w imię wyolbrzymionych problemów.
Z Indiami oczywiście nie zrozumiałeś ale nie dziwi
1
@Aragorn33 No nie znika. No i? Już nie przesadzajmy. No umrzemy normalnie przez te plastikowe opakowania. Same Indie śmiecą więcej od nas ale zbawiajmy świat i utrudniajmy ludziom życie.
A z nakrętkami to jest tak, że są niewygodne po prostu. Rzekłem.
2
@AssisMoreira No a na miejscu komu to przeszkadza? Wygodne są te saszetki.
8
@Aragorn33 Wspaniałe po prostu xD Nikomu te opakowania nie wadzą ale nie - zakazać! Genialna zmiana zaraz obok nakrętek i papierowych słomek
8
UE jak zwykle xD
1
@escarabajo Niech zagra ale na emeryturce nie musi mieszkać w USA
0
@Hosh Jak jest silny to na rowerku trochę zwiewa
0
@barcanawieki Barcelona > JuEsEj
7
Henryk Cavill w Łodzi:
1
@lithotripter To taki domowy to on kcal będzie mieć podobnie co taki standardowy obiad pewnie xD Tak z 600-700 ;P A, że ja zazwyczaj śniadań nie jem to się zrównoważy
4
Waga poszła w dół z 70kg na 66.5kg (przy 173 cm). No i okej
0
@jf_wr Teraz wiemy a za 10 lat się zdarzy jakiś boom demograficzny i te analizy będzie można do kosza wrzucić
1
@Safrani Nie boją się obcych A mają uzasadnione obawy przed budową państwa wielonarodowego.
A ja do kwestii demograficznych podchodzę z młodzieńczym optymizmem na zasadzie - nie potrafimy przewidzieć pogody na tydzień do przodu ale prognozy demograficzne na 50 lat do przodu przyjmujemy jako 100% trafne :P Do tego czasu mnóstwo się może zmienić
1
@Safrani A ja nie liczę nawet na emeryturę i imigrancja tu mało zmieni ;P
W parlamencie ludzie być nie muszą, wystarczy, że polskie partie będą zabiegać o wyborców
2
@Safrani W tym wypadku, że w czasie wyborów będą głosowali zgodnie z interesem swoich ojczyzn a nie Polski
Przykładowo jest jakiś Ukrainiec na Xie który jest sympatykiem PISu. I ja mu się nie dziwię. Trudno znaleźć bardziej pro-Ukraińską partię
2
@michal26 Ja z tym mam taki problem, że Ukrainiec który miał w 10 pokoleniu polskich przodków to obecnie nadal Ukrainiec. Jeśli już naprawdę musimy (chociaż nie wiem czy to jeszcze ten etap, niech firmy po prostu lepiej płacą) ściągać migrantów to takich ale nie musimy od razu im dawać obywatelstw. Bo na własną prośbę sobie odtworzymy w kraju sytuację z II RP bo ci ludzie nie będą Polakami, nie będą lojalni Polsce.
@Safrani Zrozumiało to wiele krajów europejskich, np. Francja, Niemcy i mają jak mają ;P
To samo u nas. Nie chcę sytuacji w której zaraz popowstają partie polskich Polaków z Ukrainy (bo wyborcy będą) i te partie nie będą dbały o dobrobyt Polski a Ukrainy. Ogólnie już mieliśmy kiedyś państwo wielonarodowe. w II RP i to się bardzo źle skończyło. A taka polityka to właśnie maskowanie tworzenia takiego systemu. Ktoś czuje się Polakiem? To tak, poczeka nawet te 15 lat. I się będzie cieszył a nie narzekał, że długo.
Nie wiem, na pewno trzeba by wprowadzić mechanizm zakazu podwójnych obywatelstw a w przypadku odzyskania poprzedniego anulowania polskiego (dla tych nowych) bo nie można być lojalnym dwóm narodom.
0
@RosjaninBut Niech nie zwija. Oni po Ukrainie nie są gotowi na wojnę z NATO
1
@Tasde To co wyżej. Żeby pracować nie potrzebujesz obywatelstwa ;P A jak ktoś wybitnie czuje się Polakiem to chyba poczeka, prawda?
Ja sobie nie wyobrażam wnioskowania np. o niemiecki paszport pracując za granicą
A demografia nie poprawi się od zastąpienia Polaków Ukraińcami/Białorusinami z polskimi paszportami ;P
7
@JimMorrisonFCB Żeby pracować nie musisz być Polakiem ;P Obywatelstwo to nie nagroda za pracę a przywilej.
1
@Tasde Uzyskanie obywatelstwa jest w praktyce trudne? Dobrze, niech będzie jeszcze trudniejsze. Kto chce to poczeka
1
@Faro To niech ktoś sobie do studia idzie nagrywać filmiki ;P Ja idę do Zoo to też zdjęcia robie
0
@Faro Ale co w tym złego? XD