Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety porażka... mamy jeszcze szanse na mistrza czy już po sezonie?
3
@michal26 Balde trzeba sprzedać, wolny rynek jest
0
Florentino grzmiał na konferencji i od razu Barcelona przegrywa
0
A po siłce na kolację chałeczka z nutellą
2
@Mario96w TBH Anakin/Vader w części 6 ma tak z 45/46 lat :)
1
@MirusAmisz A później powrócił na drogę światła nawrócony przez syna :D
0
@MirusAmisz Kłóci się w obu przypadkach :D
0
@Sulimo Moim zdaniem po prostu logicznie bardziej pasuje. Mogli chociaż Haydena postarzyć trochę
1
@Bolton Dobrze Boltonie
5
Wersja, z 83 dużo lepsza :P
@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher @Doren01
0
@capricornusjrk Dla mnie za trudne są te ich gry...
6
Ten Cortes ma już 21 lat? Sprzedać, nic z chłopaka nie będzie niestety
1
@Firestone Myślę, że takie oceny na koniec sezonu kiedy gramy już o nic są mocno na wyrost :P
6
@MirusAmisz Wojtek zapewne mało zadowolony ;P
0
@Dankho94isback Trenera też mieli dobrego. Szkoda, że go nie słuchali.
4
@Bocheno1 Wracaj do swojej ojcowizny!
0
Jaki niby Pride Week? XD
0
Godzina późna już trochę ale na siłkę iść trzeba
2
@Bzyczekk Directive8020
0
@TR3YWAY Zawsze #TeamNvidia
1
Gry FromSoftware. Tak czy nie? Dla mnie nie.
0
@Lukikiki Obserwacje własne.
0
@FCB24 Nie, hipokrytą jest i tyle
0
@Bzyczekk Dzisiaj to ja w grę gram xD Na tym etapie sezonu to se można oglądać jak chłopaki już na wakacjach mentalnie
0
XD. Swoją drogą co ten pad ma w sobie, że taki hype na niego jest? ;P
0
@Ryoumen Jakaś taka Tiki Masala :P
0
Taka trochę losowa promka w Lidlu xD
https://zapodaj.net/plik-MfzElE3EPH
0
@Lukikiki Tam nie trzeba talerzy nosić po 5 na rękę xd
0
@Lukikiki Ewidentnie nie ale ok. Na kelnerkę się nie nadaję bo mam dwie lewe ręce. Pozdro
0
@Lukikiki No ja nie jestem na tyle zdesperowany żeby samemu do kogoś pisać czy pytać w sklepie czy potrzebują pracownika xD Sobie patrzę na OLXie, jak się trafi coś sensownego to wysyłam i tyle ;P
A w normalnej robocie nie mam też tak, że sobie popracuję 4h, wrócę zjeść obiad, kolejne 3h. Tylko 8h ciągiem