2

Niestety porażka... mamy jeszcze szanse na mistrza czy już po sezonie?

3

@michal26 Balde trzeba sprzedać, wolny rynek jest

0

Florentino grzmiał na konferencji i od razu Barcelona przegrywa

0

A po siłce na kolację chałeczka z nutellą

2

@Mario96w TBH Anakin/Vader w części 6 ma tak z 45/46 lat :)

1

@MirusAmisz A później powrócił na drogę światła nawrócony przez syna :D

0

@MirusAmisz Kłóci się w obu przypadkach :D

0

@Sulimo Moim zdaniem po prostu logicznie bardziej pasuje. Mogli chociaż Haydena postarzyć trochę

1

@Bolton Dobrze Boltonie

5

Wersja, z 83 dużo lepsza :P


@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher @Doren01

0

@capricornusjrk Dla mnie za trudne są te ich gry...

6

Ten Cortes ma już 21 lat? Sprzedać, nic z chłopaka nie będzie niestety

1

@Firestone Myślę, że takie oceny na koniec sezonu kiedy gramy już o nic są mocno na wyrost :P

6

@MirusAmisz Wojtek zapewne mało zadowolony ;P

0

@Dankho94isback Trenera też mieli dobrego. Szkoda, że go nie słuchali.

4

@Bocheno1 Wracaj do swojej ojcowizny!

0

Jaki niby Pride Week? XD


0

Godzina późna już trochę ale na siłkę iść trzeba

2

@Bzyczekk Directive8020

0

@TR3YWAY Zawsze #TeamNvidia

1

Gry FromSoftware. Tak czy nie? Dla mnie nie.

0

@Lukikiki Obserwacje własne.

0

@FCB24 Nie, hipokrytą jest i tyle

0

@Bzyczekk Dzisiaj to ja w grę gram xD Na tym etapie sezonu to se można oglądać jak chłopaki już na wakacjach mentalnie

0

XD. Swoją drogą co ten pad ma w sobie, że taki hype na niego jest? ;P


0

@Ryoumen Jakaś taka Tiki Masala :P

0

Taka trochę losowa promka w Lidlu xD
https://zapodaj.net/plik-MfzElE3EPH

0

@Lukikiki Tam nie trzeba talerzy nosić po 5 na rękę xd

0

@Lukikiki Ewidentnie nie ale ok. Na kelnerkę się nie nadaję bo mam dwie lewe ręce. Pozdro

0

@Lukikiki No ja nie jestem na tyle zdesperowany żeby samemu do kogoś pisać czy pytać w sklepie czy potrzebują pracownika xD Sobie patrzę na OLXie, jak się trafi coś sensownego to wysyłam i tyle ;P

A w normalnej robocie nie mam też tak, że sobie popracuję 4h, wrócę zjeść obiad, kolejne 3h. Tylko 8h ciągiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?