5

#Directive8020
Gasimy światła i kontynuujemy kosmiczną przygodę w horrorku:
https://zapodaj.net/plik-7iK79d5Fzj

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

1

@tomek8756 Panie Jacku, co się Panu stało? :O

1

@draxidox Tylko, że polskie morze > Malediwy

0

@lithotripter Tego swojego to bym musiał w końcu rozkręcić i wyczyścić ;P

1

@FiscaelBarca Nie no, ten mój to dalej kosztuje 240 zł. W sensie nooo... to dużo bo tyle co za grę ale on mi już wiele, wiele lat służy bardzo dobrze
@Kazragore No ja wolę tego od Xboxa bo on jest w pełni kompatybilny z windowsem bo to ta sama firma :P

5

>mój pad do PC (od Xboxa Series X) ma już swoje lata i może fajnie byłoby wydać kasę na niepotrzebną rzecz
>patrzę sobie na cenę tego Steam kontrolera
>419 zł
>ten mój pad nie jest finalnie taki zły
>profit
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @MesQueUnClub_87 @4drian0

0

@TR3YWAY Nie, samochód > rower

0

@gumaz W ogóle nie

2

Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska

1

@blakkudium Ładna piłeczka

1

@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P


Internet już Pana zidentyfikował

0

@Sulimo Nigdy nie mów nigdy

4

@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P

0

@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.

0

@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył

0

@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P

1

@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P

0

@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...

1

@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo

0

@FcPortoFan1999 Gdyby było ciepło to może bym się i spocił

3

Ja się nie nadaję do polityki bo bym się w takim programie ze wstydu spalił xd


@michal26 @July_6_BcN @Roobo

3

To też był top odcineczek (chociaż nie jestem fanem wątku całościowo)


@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01

2

Co ten Leon? @clyde


3

@TR3YWAY Inwestuj lepiej w pewniaczki u @Luciano99 a nie jakieś PPE

2

@NeroTFP1 Jak można podpalić kebab? One takie dobre są...

0

A więc trzeba czekać bo Tymbarki kupuje się dla tych napisów. Bez napisów niewarto:
https://x.com/i/status/2055293947728081390

1

@Safrani W praktyce tych regulacji nie widać jak w takiej Japonii ci pojedyncze żelki potrafią w plastik pakować
@Karol145 Tak samo jak papierowe słomki ;P Durny a nie dobry.

0

@Senyer Ja pracuję dla siebie i nie bo muszę. Tak o żeby sobie dorobić i nikt na mnie niczego nie zmusza. To bardziej dodatek do jazdy na rowerze co by połączyć 2 w 1 xD

Te "zastępcze" opakowania z reguły są dużo mniej funkcjonalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?