Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
#Directive8020
Gasimy światła i kontynuujemy kosmiczną przygodę w horrorku:
https://zapodaj.net/plik-7iK79d5Fzj
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
1
@tomek8756 Panie Jacku, co się Panu stało? :O
1
@draxidox Tylko, że polskie morze > Malediwy
0
@MeAndSwan Ja mam takiego gagatka :D
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-microsoft-bezprzewodowy-xbox-carbon-black
0
@lithotripter Tego swojego to bym musiał w końcu rozkręcić i wyczyścić ;P
1
@FiscaelBarca Nie no, ten mój to dalej kosztuje 240 zł. W sensie nooo... to dużo bo tyle co za grę ale on mi już wiele, wiele lat służy bardzo dobrze
@Kazragore No ja wolę tego od Xboxa bo on jest w pełni kompatybilny z windowsem bo to ta sama firma :P
5
>mój pad do PC (od Xboxa Series X) ma już swoje lata i może fajnie byłoby wydać kasę na niepotrzebną rzecz
>patrzę sobie na cenę tego Steam kontrolera
>419 zł
>ten mój pad nie jest finalnie taki zły
>profit
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @MesQueUnClub_87 @4drian0
0
@TR3YWAY Nie, samochód > rower
0
@gumaz W ogóle nie
2
Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska
1
@blakkudium Ładna piłeczka
1
@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P
Internet już Pana zidentyfikował
0
@Sulimo Nigdy nie mów nigdy
4
@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P
0
@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.
0
@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył
0
@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P
1
@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P
0
@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...
1
@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo
0
@FcPortoFan1999 Gdyby było ciepło to może bym się i spocił
3
Ja się nie nadaję do polityki bo bym się w takim programie ze wstydu spalił xd
@michal26 @July_6_BcN @Roobo
1
Szykuj portfel @Sulimo
https://www.lego.com/pl-pl/product/The-Lord-of-the-Rings-Minas-Tirith-11377
3
To też był top odcineczek (chociaż nie jestem fanem wątku całościowo)
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01
2
Co ten Leon? @clyde
3
@TR3YWAY Inwestuj lepiej w pewniaczki u @Luciano99 a nie jakieś PPE
2
@NeroTFP1 Jak można podpalić kebab? One takie dobre są...
0
A więc trzeba czekać bo Tymbarki kupuje się dla tych napisów. Bez napisów niewarto:
https://x.com/i/status/2055293947728081390
1
@Safrani W praktyce tych regulacji nie widać jak w takiej Japonii ci pojedyncze żelki potrafią w plastik pakować
@Karol145 Tak samo jak papierowe słomki ;P Durny a nie dobry.
0
@Senyer Ja pracuję dla siebie i nie bo muszę. Tak o żeby sobie dorobić i nikt na mnie niczego nie zmusza. To bardziej dodatek do jazdy na rowerze co by połączyć 2 w 1 xD
Te "zastępcze" opakowania z reguły są dużo mniej funkcjonalne