2

@MessiForeverTheBest No coś go robią, robią i zrobić nie mogą...

0

@BezglutenowyPedri Dowiesz się w swoim czasie. Sobie dodaj mnie do ignorowanych i twoje problemy magicznie znikną

6

Jeśli miałbym powiedzieć o czym chciałbym zobaczyć kolejną grę w uniwersum SW to w sumie wpadł mi do głowy pomysł na Remake "Star Wars Republic Commando". Gra stara, w moim ulubionym okresie Wojen Klonów więc fajnie by było dostać jej nową wersję.
@BillyButcher @MirusAmisz @szela1899 @Szreko @Bolton @FiscaelBarca @Doren01

0

Nie wiem o co chodzi z koncepcją na jej odzienie ale pioseneczka top

0

@JBgomeS Niestety to dopiero za 4 lata...

0

Dobra, teraz GOAT song

1

@BillyButcher Ja tak ubolewam, że tak długi czas wyłączne prawo do gier było w rękach EA... dobrze, że im zabrali xD

0

@FcPortoFan1999 "Wiek nie ma znaczenia" - ostatnie słowa jakie wypowiada osoba przed wizytą ECPU

1

Ta mołdawska nawet buja

0

@draxidox Przynajmniej Izrael by występował w konkursie dla odpowiedniego sobie kontynentu ;P

0

@Colon Ani jednego ani drugiego nigdy nie widziałem XD Ale ja od miesiąca Maula oglądam i skończyć nie moge ;P

0

@Luciano99 Albo wodę z syropem wiśniowym

1

Niby Euro a jednak Azja

0

@FcPortoFan1999 To nie Top Model

0

@reloaded Proszę cię xD Fałsz straszny

3

Ale fatalna ta Francja xD

0

@BezglutenowyPedri No przepraszam deklu, że przeszkadza mi państwo policyjne i działania milicjantów xd

0

@BezglutenowyPedri Ból dupy to ty masz XD A mi jedynie przeszkadzało, że ludzie dziewczynę wyzywali ;P Ale to trzeba mieć odrobinę intelektu. I jeśli coś ci przeszkadza to - szkok - nie czytaj tego

4

Darth Plagueis Mądry a nie jakaś Eurowizja:


@BillyButcher @MirusAmisz @Doren01 @FiscaelBarca @Bolton

1

@michal26 Bar Mleczny Jacek i Agatka

1

@draxidox Polska

0

0

@FCB24 Byle kto nie. A Robercik nie jest byle kim

2

@eckov Legenda nie musi spędzić całej kariery w jednym klubie czy strzelić 1000 goli. Robert jest i będzie naszą legendą

3

Robert Lewandowski transfer to RKS Huwdu. Here we go.

0

@eckov A nie spoko, wywalone na prawo zatem. Jednak myślę, że odznakę/legitymację policyjną podrobić nie jest aż tak łatwo ;P Po to są przepisy żeby je respektować. Tym bardziej będąc policją.

Wbijają ci tacy przebierańcy i nawet nie wiesz na kogo skargę złożyć albo zawiadomienie o możliwości przekroczenia uprawnień

0

@eckov No niestety. Bardzo mnie interesuje to okienko ale still chyba powinniśmy się na obronie skupić

0

Szybko na siłce poćwiczone to może i by do jakiegoś muzeum w Noc Muzeów wyskoczyć? Warte namysłu.

0

@LAMC_10 To akurat macedoński

0

@eckov Bo spoko tylko nadal nie rozumiesz, że ten powód nie dawał im uprawnień do interweniowania w ten sposób. Tak samo policjant MA OBOWIĄZEK się wylegitymował bo w tej sytuacji oni mogli być równie dobrze zwykłymi bandytami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?