Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bocheno1 Wracaj do swojej ojcowizny!
0
Jaki niby Pride Week? XD
0
Godzina późna już trochę ale na siłkę iść trzeba
2
@Bzyczekk Directive8020
0
@TR3YWAY Zawsze #TeamNvidia
1
Gry FromSoftware. Tak czy nie? Dla mnie nie.
0
@Lukikiki Obserwacje własne.
0
@FCB24 Nie, hipokrytą jest i tyle
0
@Bzyczekk Dzisiaj to ja w grę gram xD Na tym etapie sezonu to se można oglądać jak chłopaki już na wakacjach mentalnie
0
XD. Swoją drogą co ten pad ma w sobie, że taki hype na niego jest? ;P
0
@Ryoumen Jakaś taka Tiki Masala :P
0
Taka trochę losowa promka w Lidlu xD
https://zapodaj.net/plik-MfzElE3EPH
0
@Lukikiki Tam nie trzeba talerzy nosić po 5 na rękę xd
0
@Lukikiki Ewidentnie nie ale ok. Na kelnerkę się nie nadaję bo mam dwie lewe ręce. Pozdro
0
@Lukikiki No ja nie jestem na tyle zdesperowany żeby samemu do kogoś pisać czy pytać w sklepie czy potrzebują pracownika xD Sobie patrzę na OLXie, jak się trafi coś sensownego to wysyłam i tyle ;P
A w normalnej robocie nie mam też tak, że sobie popracuję 4h, wrócę zjeść obiad, kolejne 3h. Tylko 8h ciągiem
0
@Lukikiki Chłopie, ja z tydzień temu sobie CV zaktualizowałem dopiero xD Coś tam powysyłałem a go nie zależy ode mnie kiedy mi odpiszą ;P
Druga sprawa to ja jakoś nie mam samozaparcia żeby samemu pojechać na drugi koniec miasta tak o :P A tak to przy okazji ci za to zapłacą
4
@macio_944 I tak długo ma te włosy xD
1
@macio_944 Moderacji nie spodobał się pomysł... sadge
1
Niby to chce padać, niby nie chce... i weź sobie zaplanuj pracę, rekreację czy inne rzeczy ;P W tamtym tygodniu była fajna pogoda to nie, trzeba popsuć.
3
@BillyButcher Albo Lubania :P
1
Komentarz usunięty
2
O bogowie, walka:
0
W takiej sytuacji zastanawia mnie tylko dlaczego Polska go wyciągnęła ;P Nie warto było, nie warto:
5
@Pedri16Future Nic nie musimy a jedynie możemy
2
Hantawirus
1
@MesQueUnClub_87 Capcom robi te gry w jeszcze pseudo-europejskim stylu ;P Za dwie dyszki trochę żal nie wziąć
0
Devils May Cry 5 na Steamie za 19.35 zł
0
@Gosciuu Kiedyś może być ten 1 raz ;P
15
Niesamowity fakt:
0
@Gosciuu Patrząc na adwokata od "trumien na kółkach" śmiem wątpić ;P Jest w kodeksie to tak, sędzia może wklepać taki wyrok a inny może go utrzymać w mocy