1

@MirusAmisz Aż to zweryfikowałem bo myślałem, że z tym Ronaldo to jest jakiś żart którego nie rozumiem xD

0

@michal26 No w tej drugiej połowie to tej dominacji też było tak nie za dużo :) Pierwsza połowa spoko, druga przez takie 3/4 czasu średnia jak na mój gust

3

Szkoda, że tego Pucharu Króla się jeszcze nie udało dołożyć do kolekcji ale sezon i tak bardzo udany :D

0

@Bartas1998 Czy ja wiem?

6

@Kapitan hawk Noga go boli

1

@michal26 No ja bym powiedział, że mecz taki średni jednak do oglądania jednak ale wynik to wynik :D

2

@barcanawieki Obowiązkowy transfer jest obowiązkowy

0

Jest i kot maskotka :D

1

@Gibbon_FCB AI, tu oryginał:


1

@clyde Opanuj się kobieto! On ma żonę!

0

@mrboom Starość nie radość

0

Mecz taki bez szału ale w sumie warto było obejrzeć finalnie.

5

Wojtula mistrzem

0

Spalony xD Ale nasi niech się obudzą lepiej.

2

O bogowie, walka!

0

Taki se ten mecz póki co w sumie :P Albo to wina ang komentarzq

0

@mrboom Będzie 5:0

0

@Kozinho. Bo to ziomeczki są

0

@DonAndresFCB Nie mam ;P

0

@Nazio_87 Wczoraj był dzień Europy to może dali po prostu na całą kolejkę ;P

0

Dobra, po 10 minutowej walce jest xD
https://zapodaj.net/plik-vDkdPVea8r

2

Szybka siłka odhaczona. Teraz do domciu i próbujemy odpalić tego strumyka ;P

1

@Doren01 Nie no, siedzi ale ja ogólnie nie jestem serialowy xD Za dużo rozpraszaczy mam ;P Tak samo filmy w kinie mi się lepiej ogląda

1

@Doren01 Ja go od 3 tyg. nadrabiam xD

0

@MateS Otwórz tylko nie zjedz wszystkich po prostu

Edit. Laysy? Fiu, fiu - koelga bogaty

1

Pamiętajcie - czy wygramy czy przegramy nie ma znaczenia bo i tak mistrza wygramy

1

@LAMC_10 Kasa misiu, kasa

0

@Arkon Mam i mam i dlatego nie wydam kolejnych pieniędzy na kolejny abonament ;p Priorytety

2

Vini z opaską xD

5

Co raz mniej ich zostało...


@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?