Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MirusAmisz Aż to zweryfikowałem bo myślałem, że z tym Ronaldo to jest jakiś żart którego nie rozumiem xD
0
@michal26 No w tej drugiej połowie to tej dominacji też było tak nie za dużo :) Pierwsza połowa spoko, druga przez takie 3/4 czasu średnia jak na mój gust
3
Szkoda, że tego Pucharu Króla się jeszcze nie udało dołożyć do kolekcji ale sezon i tak bardzo udany :D
0
@Bartas1998 Czy ja wiem?
6
@Kapitan hawk Noga go boli
1
@michal26 No ja bym powiedział, że mecz taki średni jednak do oglądania jednak ale wynik to wynik :D
2
@barcanawieki Obowiązkowy transfer jest obowiązkowy
0
Jest i kot maskotka :D
1
@Gibbon_FCB AI, tu oryginał:
1
@clyde Opanuj się kobieto! On ma żonę!
0
@mrboom Starość nie radość
0
Mecz taki bez szału ale w sumie warto było obejrzeć finalnie.
5
Wojtula mistrzem
0
Spalony xD Ale nasi niech się obudzą lepiej.
2
O bogowie, walka!
0
Taki se ten mecz póki co w sumie :P Albo to wina ang komentarzq
0
@mrboom Będzie 5:0
0
@Kozinho. Bo to ziomeczki są
0
@DonAndresFCB Nie mam ;P
0
@Nazio_87 Wczoraj był dzień Europy to może dali po prostu na całą kolejkę ;P
0
Dobra, po 10 minutowej walce jest xD
https://zapodaj.net/plik-vDkdPVea8r
2
Szybka siłka odhaczona. Teraz do domciu i próbujemy odpalić tego strumyka ;P
1
@Doren01 Nie no, siedzi ale ja ogólnie nie jestem serialowy xD Za dużo rozpraszaczy mam ;P Tak samo filmy w kinie mi się lepiej ogląda
1
@Doren01 Ja go od 3 tyg. nadrabiam xD
0
@MateS Otwórz tylko nie zjedz wszystkich po prostu
Edit. Laysy? Fiu, fiu - koelga bogaty
1
Pamiętajcie - czy wygramy czy przegramy nie ma znaczenia bo i tak mistrza wygramy
1
@LAMC_10 Kasa misiu, kasa
0
@Arkon Mam i mam i dlatego nie wydam kolejnych pieniędzy na kolejny abonament ;p Priorytety
2
Vini z opaską xD
5
Co raz mniej ich zostało...
@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher