Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tottenham strzelił... to koniec.
0
Pewnie z jakieś 300 mln zarobi... ale żałośnie jak na (nawet poboczny) projekt SW
1
@Bolton A kto zamierza się kłócić to się nie zna. Somehow grahamka has returned
0
Kajzerka dostała sequel:
1
@FcPortoFan1999 Smuteczek...
1
@Roobo Swoją drogą te książeczki to taka farsa xD Raz robisz badania i są chyba dożywotnio ważne xD
1
Język Isu Ubisoftu czy język elfów Tolkiena? @Sulimo
4
Chłopakowi z Lewicy nie podoba się możliwość "usunięcia" jednego dziecka jedynie przez fakt, że ciąża trafiła się bliźniacza. Tymczasem Śmiszek...
1
@Roobo Ja się zapytałem czy się da a nie jak to załatwić :D Plus nie wiem jak lekarz ma ci płuca osłuchać przez internet ;P
0
@clyde OMG Pan Jeż!
1
@gumaz Arka za rok wraca!
4
Ciekawe czy Pan Mentzen, pracujący w barze Mentzen posiada książeczkę sanepidowską:
0
@Eklerek No bardzo. Też bym tak chciał
1
Książulo jej się zespawnował i kupił kebaba. Trochę zazdro:
4
@Roobo #GejeZaNSDAP
Ale patrząc na podejście muzułmanów do homoseksualizmu to trochę się nie dziwię, że stawiają na partię (deklaratywnie) antyimigrancką
5
Za 2 lata wypada 20 rocznica powstania Wojen Klonów więc Lego ma idealną okazję wydać masę zestawów właśnie z tej ery (które zakupiłbym z bólem portfela) ale znając duńską korporację pewnie dostaniemy 180 X-winga ;P
Ale w tym roku z 2,3 zestawy są ciekawe tylko jeszcze
@MirusAmisz @BillyButcher @PatrychoO @Comentateiro @AssisMoreira @Doren01 @FiscaelBarca
1
Kurde, West Ham musi wygrać, Koguty muszą przegrać co by Tottenham z ligi spadł... więc raczej się to nie wydarzy...
2
@cules100pro Wygląda pięknie
1
@michal26 Z całym szacunkiem do Ferrana ale to nie jest zbyt dobry zmiennik ;P
0
@michal26 Why not both?
0
@michal26 Akuart bardzo chciałbym takiego zmiennika jak Joselu. Trafił się wtedy Realowi zmiennik...
6
No i fajno. Kulturka:
6
@Roobo Za Zachodnią Szynką
0
@VamoSBarca88 Taki babcia zrobiła i taki jest najlepszy!
8
I to jest dobra zupka a nie jakieś Rameny!
https://zapodaj.net/plik-wYFpW2aVyC
0
@VamoSBarca88 Kto by nie chciał? Dom za free, żarcie za free, brak problemów? Czego chcieć więcej?
4
Koty 70% dnia śpią... farciarze:
https://zapodaj.net/plik-NCrDp9Sfca
7
@Karol145 Wymienią prezydenta KO na prezydenta z KO
0
@Pedri16Future No to z jednej strony rozumiem szczytny cel ale z drugiej on jest niepoważny ;P Rozumiem dobre intencje ale do łóżka na wczoraj bo albo zabije siebie albo kogoś
1
@Lionel_Messi10 Bym kupił ale chwilowo bez pracy jestem i nie chcę być tak rozrzutnym.