Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 Pathetic
1
@Flyingbetoniarka Chleb z serem i szynką
17
"Jedna, jedyna osada stawia opór najeźdźcom"
0
@michal26 @Aragorn33 Biedny Kuba Wiech...
2
@MirusAmisz Ja z szarymi Jedi mam jeden problem. To fajnie brzmi, że używasz dwóch stron ale kiedy nadużywasz gniewu to bardzo łatwo zatracić się w ciemności. Nielicznym się to udawało. Więc ja bym nie ryzykował :D
1
@Dari0G Śląsk Wrocław > FcBarcelona
1
Jasna czy ciemna strona mocy? Ja TeamJedi. Nie ma co krzywdzić innych
@MirusAmisz @BillyButcher @Doren01 @Vurt @FiscaelBarca
0
@BojanKriKicz No i co z tego, że mnie oznaczasz? XD
5
6 odcinków Maula obejrzane (szalone tempo xD) no i goat serial. Piękny graficznie, mroczny (tak realnie), imperialna inkwizycja... i kurde, tak mi jest szkoda zakonu Jedi. Tego, że praktycznie ich wybito co do jednego, że są wyrzutkami, że ludzie niesłusznie ich uważają za zdrajców...
Zobaczyłbym jakiś serial o Jedi przed Mrocznym Widmem/w czasie Wojen Klonów ale nie koniecznie o wojnie
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01 @Vurt
0
@Criss18Barca W sumie 200 IQ. Brać na wynos, jeść na miejscu :D
0
@DonCarletto Na mnie leży i śpi...
0
Kot mi chrapie...
0
@Inko Czyli idealnie
5
@Kessie Pad od Xboxa > Pad od Sony
@Kozinho. Wypraszam sobie. 4 dychy to posiłki na cały tydzień
@PatrychoO
0
@Eklerek Dokładnie 0h 0min i 0h 0 min dlatego możesz zaufać mojej profesjonalnej recenzji.
@LukaszFan Ale pograć sobie w łóżki w takiego Wiedźmina albo CyberPunka to by było coś
@VamoSBarca88 Ić stond
4
SteamDeck > PlayStation5
9
Pedro Pascal został kurierem InPost:
2
Oto jakie głupotki wyłapałem w filmie "Mandalorian i Grogu"
.
.
SPOILERY chociaż w tym filmie fabuły jest mało
.
.
- Język Huttów. Tak jak Rotta jeszcze mógł przyzwyczaić się do mówienia w Basicu, plus ogólnie wyrósł na dobrego Hutta tak bliźniaki? Huttowie to była dość dumna rasa i moim zdaniem zły zabieg, że raz mówią w swoim a raz "po polsku"
- scena kiedy Grogu wpycha Mando do lepianki (no peak komedii dla dzieci xd)
- Grogu który ledwo nauczył się podnosić mocą zna już leczenie mocą... czemu oni tego Obi-Wana nie nauczyli? Qui-Gon Jinn by żył xD
-Nowa Republika. I o co mi chodzi. W epizodzie 7 było pokazane, że NR w zasadzie nie ma wojska a trzon oporu przed Najwyższym Porządkiem znowu stanowi Rebelia (Ruch Oporu). Tylko, że w tym filmie i w Mando widzimy, że oni jakieś siły zbrojne mieli jednakni to takie całkiem sensownie funkcjonujące.
-Szturmowiec który używa komunikatora dotykając hełmu ;P
Wczoraj chyba było tego więcej ale taki film dobry, że mi już z głowy wyleciało xd
@MirusAmisz i inni
1
@Kozinho. Za ten post co ci pisałem, że może być banable?
0
@Bernard777 Zwierzaczki mają się dobrze :)
1
@AssisMoreira Nie zwolnili ale remont budynku mi robią i nie mam dostępu do rowerowni w której mam rower xD
Ogólnie to się męczę żeby CV jakoś sensownie ogarnąć ale trochę o to ciężko kiedy jest się nieudacznikiem życiowym...
0
Womp womp. "Mieliśmy rację, Śląsk zapłaci ale co dostaliśmy -3 pkt to nasze i finalnie Śląsk i tak awansował":
@takisobiektos
0
Petr nie zagra już w piłeczkę:
@FcPortoFan1999
0
@AlexDark00 Ja coś takiego gadam? XD No tak, Braun chce niezależności (a prorosyjski jest przy okazji)
11
To się nazywa podejście biznesowe:
@Comentateiro @Safrani @macio_944 @July_6_BcN @misterio
1
@Adran360 "Zatoka Zjednoczenie"
1
@Konradowskyy Możesz.
7
Co ta Kicia Kocia robi? ;P @Roobo
1
Co w rodzinie to nie zginie xd
1
@Gibbon_FCB Wystarczyło wyciągnąć stare uniwersum z legend i je przenieść na ekran xD