Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19xavi93 Serio są takie wymogi? XD Ale idiotyzm...
4
Dawać Como po Ligę Mistrzów xD
1
@Jakchcesz Max 2 a zazwyczaj jedną xD
6
>Bądź posłem
>ciepła posadka przez 4 lata
>wystartuj na prezydenta dużego miasta
>wygrywasz OMG
>Odwołują cię
>Nie masz teraz ani pensji prezydenta ani posła
>Nazywasz się Aleksander Miszalski
>brak profitu
0
Co zabawne Miszalski chyba może ponownie kandydować na prezydenta Krakowa xD
0
Pancerny Banaś:
1
@Roobo Bocheńczak nie wygra ale dla niego fajna opcja do pokazania się
3
@panczo Pierwsze było Zabrze ;P
3
Kandydatem Konfederacji na prezydenta Krakowa będzie Bartosz Bocheńczak (Nowa Nadzieja) [LoveKrakow]
@michal26 @Comentateiro @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher
2
Czyli kolejne wybory :D Ale ogólnie (powiedzmy) ta kadencja jest bardzo ciekawa politycznie. Najpierw zwycięstwo opozycji po bardzo wysokiej frekwencji (i dzięki niej), później 12% Konfederacji w wyborach do PE, wybory prezydenckie po których KPP dość mocno wzrosła i wygrana Karola, Imperator Senyszyn.
@michal26 @Comentateiro @Roobo @July_6_BcN @Bykunn @BillyButcher @misterio
0
@VAMOS1899LaMasia A jak u nich mecze bezpośrednie?
14
Giertych rozpoczął ponowne przeliczanie głosów
0
@VamoSBarca88 To powiem tak - bardzo nieodpowiedzialnie jeśli dobrze kojarzę co on robił ;P
0
@VamoSBarca88 Spał po drodze?
0
@takisobiektos Ale proszę zostawić Sutrykalia!
0
@barcelonaLM Tylko proszę zostawić nasz Sutrykalia
6
Taka sytuacja z drugiej stolicy Polski @Roobo @michal26
https://x.com/i/status/2058624459855003655
4
@ikar34 Krakusy chcą innego prezydenta z KO ;P
1
@marcin62 Nieee... jeszcze na 5 ludzie się gier nie nauczyli optymalizować...
0
@Tomaszekkkkk No kanapki poza zestawem nie wychodzą tak tanio ale da się w Maku tanio zjeść :D No, przynajmniej ja się tym najadam ;P Zestaw Super Combo (2xmała kanapka, średnie frytki, średni napój) - 20 zł
2
@FcPortoFan1999 7,0 milona? Może być
1
@Popitek12 Powiem więcej. Ja w ogóle nigdy nie będę piłkarzem
0
Ale KFC w porównaniu do Poppeyes jest mierne XD No ale adekwatnie tańsze też ;P
6
@Lionel_Messi10 Jeśli pracownik jest profesjonalistą to kontrakt wypełnia.
5
@Lionel_Messi10 "Będzie chciał to odejdzie" - well... nie bardzo ;P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MirusAmisz Moje to by fisia dostały jakby im taką czapkę założyć xD Ale fajne :D
@FiscaelBarca Mi się wyświetla "użyj konta Facebook, zaloguj się na inne albo utwórz nowe" ;P
2
@MirusAmisz Nie mam IG żeby zobaczyć xD
0
@Roobo Ale do obalenia Miejskiej Rady im chyba braknie ;P
0
@DragonxNF Obejrzyj sobie Star Warsy to się rozweselisz