0

@19xavi93 Serio są takie wymogi? XD Ale idiotyzm...

4

Dawać Como po Ligę Mistrzów xD

1

@Jakchcesz Max 2 a zazwyczaj jedną xD

6

>Bądź posłem
>ciepła posadka przez 4 lata
>wystartuj na prezydenta dużego miasta
>wygrywasz OMG
>Odwołują cię
>Nie masz teraz ani pensji prezydenta ani posła
>Nazywasz się Aleksander Miszalski
>brak profitu

0

Co zabawne Miszalski chyba może ponownie kandydować na prezydenta Krakowa xD

0

Pancerny Banaś:


1

@Roobo Bocheńczak nie wygra ale dla niego fajna opcja do pokazania się

3

@panczo Pierwsze było Zabrze ;P

3

Kandydatem Konfederacji na prezydenta Krakowa będzie Bartosz Bocheńczak (Nowa Nadzieja) [LoveKrakow]
@michal26 @Comentateiro @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher

2

Czyli kolejne wybory :D Ale ogólnie (powiedzmy) ta kadencja jest bardzo ciekawa politycznie. Najpierw zwycięstwo opozycji po bardzo wysokiej frekwencji (i dzięki niej), później 12% Konfederacji w wyborach do PE, wybory prezydenckie po których KPP dość mocno wzrosła i wygrana Karola, Imperator Senyszyn.
@michal26 @Comentateiro @Roobo @July_6_BcN @Bykunn @BillyButcher @misterio

0

@VAMOS1899LaMasia A jak u nich mecze bezpośrednie?

14

Giertych rozpoczął ponowne przeliczanie głosów

0

@VamoSBarca88 To powiem tak - bardzo nieodpowiedzialnie jeśli dobrze kojarzę co on robił ;P

0

@VamoSBarca88 Spał po drodze?

0

@takisobiektos Ale proszę zostawić Sutrykalia!

0

@barcelonaLM Tylko proszę zostawić nasz Sutrykalia

6

Taka sytuacja z drugiej stolicy Polski @Roobo @michal26


https://x.com/i/status/2058624459855003655

4

@ikar34 Krakusy chcą innego prezydenta z KO ;P

1

@marcin62 Nieee... jeszcze na 5 ludzie się gier nie nauczyli optymalizować...

0

@Tomaszekkkkk No kanapki poza zestawem nie wychodzą tak tanio ale da się w Maku tanio zjeść :D No, przynajmniej ja się tym najadam ;P Zestaw Super Combo (2xmała kanapka, średnie frytki, średni napój) - 20 zł

2

@FcPortoFan1999 7,0 milona? Może być

1

@Popitek12 Powiem więcej. Ja w ogóle nigdy nie będę piłkarzem

0

Ale KFC w porównaniu do Poppeyes jest mierne XD No ale adekwatnie tańsze też ;P

6

@Lionel_Messi10 Jeśli pracownik jest profesjonalistą to kontrakt wypełnia.

5

@Lionel_Messi10 "Będzie chciał to odejdzie" - well... nie bardzo ;P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MirusAmisz Moje to by fisia dostały jakby im taką czapkę założyć xD Ale fajne :D
@FiscaelBarca Mi się wyświetla "użyj konta Facebook, zaloguj się na inne albo utwórz nowe" ;P

2

@MirusAmisz Nie mam IG żeby zobaczyć xD

0

@Roobo Ale do obalenia Miejskiej Rady im chyba braknie ;P

0

@DragonxNF Obejrzyj sobie Star Warsy to się rozweselisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?