1

@Kai0 Nie dość, że mniejsze to jeszcze gorsze i droższe xd

0

@Faro Nie jestem przekonany do stylu graficznego do końca ;P

0

@karci0 Aaa... bo to na odwrót i nie 3 zł a 33 grosze... nevermind. Ja humanistą jestem

0

@karci0 Nie była. Podzieliłem 1200 elementów przez cenę 405 zł

2

@lajcior A działalność gospodarcza zarejestrowana? Już podateczek płacić

0

@Frimpong Nie no, jakbym teraz pracował to bym sobie uzbierał :D Czas mam to takie 4 dni wyjeździć za 100 zł i by było. Po prostu nie chcę i tak wydawać takich pieniędzy na zestaw bez figurek raczej

1

@Ilka Czekoladowy

6

#Directive8020
Zostało przejść grę jeszcze jeden, ostatni raz. Tym razem wszystkich uśmiercając i będzie 100%
https://zapodaj.net/plik-mbsVp2v4Jg

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz

0

@Lukikiki Dobry był, co miał nie być.

8

@Ilka Ja dziś zjadłem loda rożka z Lidla za 1 zł 49 groszy

8

@LAMC_10 Nie wiem jaka jest u ciebie pogoda ale przy otwartym

0

@NeroTFP1 "Próbki" do sanepidu to ja już im dawałem z 3-4 lata temu i ten papier mam xD Mi chodzi o samo wydanie już zaświadczenia a nie badania :) Powalone, że one są ważne dożywotnio xD (tak +/-)

0

@Rifek No na pewnie nie z naan ;P

0

@Deathwing112 Bo się zastanawiam nad tą opcją bo zwyczajnie na razie jest najtaniej xD Ale to mi pachnie scamem na kilometr ;P (nie żeby badanie stacjonarnie było dużo bardziej legitne)

0

Z ciekawości - wyrabiał ktoś sobie książeczkę sanepidowską online? Jak to wygląda?

0

@agaFCB Najlepszy to jest właśnie taki za 15 zł z mięsem niewiadomego pochodzenia
@Rifek Czyli już nie kebab

1

@Zbyszard Mi się zazwyczaj takiego w bułce niewygodnie je ale dobre są te bułki..m

1

@Jakchcesz Ja jak rasowy Janusz biorę na miejscu a jem "na wynos" by oszczędzić 1 zł

2

@majkiii Ja lubię pitę

0

Kebab w picie, lawaszu, tortilli czy w bułce?

0

@Sulimo To niech oni się denerwują a nie, że ty tu ludzi od durni wyzywasz i z kur lecisz xD

0

@Sulimo Tyle znaczy co plebiscyt na sportowca roku ;P

0

@Sulimo Już bez przesady xD Ta gala tyle znaczy co gala złotej piłki

0

@esem91 Kupiłem kilo mięsa to trzeba zjeść xd

2

Pół PSLu próbuje powtrzymać niezwyciężonego Jacka Protasiewicza

0

@urbipl Po prostu Jacek znowu popił

0

@lithotripter Kategorycznie dementuję

3

@mientusek1407 Sosy już to do siebie mają, że nie wyglądają zbyt ładnie

4

No to obiad do środy jest:
https://zapodaj.net/plik-NNRCa5kJPu
Później 6 dni naleśniki, z 3 ryż z jabłkami, reszta to to przywiozłem z domu i do końca miesiąca pójdzie te maks 15 zł jeszcze tylko.
@michal26 @macio_944 @Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @PatrychoO @Comentateiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?