4

@marcin62 No bo Lego Batman > jakieś kowboje

0

@Dankho94isback To, że Pedro Pascal był na planie przez 4 minuty grając główną postać w 2 godzinnym filmie ;P

0

Emmanuel Macron sponsorem Śląska Wrocław:


0

"Według oficjalnych wyliczeń w kinowym filmie widzimy go na ekranie przez zaledwie 4 minuty i 33 sekundy w ponad 2-godzinnym widowisku. W pozostałych scenach grają go dwaj kaskaderzy: Brendan Wayne oraz Lateef Crowder, a Pascal jest jedynie głosem postaci." [NaEkranie]

1

@RoberDzik A ja mam wywalone byle Argentyna odpadła w grupie

5

Rosjanie Polaków atakują!


Bocian jaki Top Gun manewr xD

1

@clyde A to real czy ktoś Ci scam wysłał po prostu? XD

1

@Eklerek No i okej


1

@Kai0 Nie dość, że mniejsze to jeszcze gorsze i droższe xd

0

@Faro Nie jestem przekonany do stylu graficznego do końca ;P

0

@karci0 Aaa... bo to na odwrót i nie 3 zł a 33 grosze... nevermind. Ja humanistą jestem

0

@karci0 Nie była. Podzieliłem 1200 elementów przez cenę 405 zł

2

@lajcior A działalność gospodarcza zarejestrowana? Już podateczek płacić

0

@Frimpong Nie no, jakbym teraz pracował to bym sobie uzbierał :D Czas mam to takie 4 dni wyjeździć za 100 zł i by było. Po prostu nie chcę i tak wydawać takich pieniędzy na zestaw bez figurek raczej

1

@Ilka Czekoladowy

6

#Directive8020
Zostało przejść grę jeszcze jeden, ostatni raz. Tym razem wszystkich uśmiercając i będzie 100%
https://zapodaj.net/plik-mbsVp2v4Jg

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz

0

@Lukikiki Dobry był, co miał nie być.

8

@Ilka Ja dziś zjadłem loda rożka z Lidla za 1 zł 49 groszy

8

@LAMC_10 Nie wiem jaka jest u ciebie pogoda ale przy otwartym

0

@NeroTFP1 "Próbki" do sanepidu to ja już im dawałem z 3-4 lata temu i ten papier mam xD Mi chodzi o samo wydanie już zaświadczenia a nie badania :) Powalone, że one są ważne dożywotnio xD (tak +/-)

0

@Rifek No na pewnie nie z naan ;P

0

@Deathwing112 Bo się zastanawiam nad tą opcją bo zwyczajnie na razie jest najtaniej xD Ale to mi pachnie scamem na kilometr ;P (nie żeby badanie stacjonarnie było dużo bardziej legitne)

0

Z ciekawości - wyrabiał ktoś sobie książeczkę sanepidowską online? Jak to wygląda?

0

@agaFCB Najlepszy to jest właśnie taki za 15 zł z mięsem niewiadomego pochodzenia
@Rifek Czyli już nie kebab

1

@Zbyszard Mi się zazwyczaj takiego w bułce niewygodnie je ale dobre są te bułki..m

1

@Jakchcesz Ja jak rasowy Janusz biorę na miejscu a jem "na wynos" by oszczędzić 1 zł

2

@majkiii Ja lubię pitę

0

Kebab w picie, lawaszu, tortilli czy w bułce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?