Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@marcin62 No bo Lego Batman > jakieś kowboje
0
@Dankho94isback To, że Pedro Pascal był na planie przez 4 minuty grając główną postać w 2 godzinnym filmie ;P
0
Emmanuel Macron sponsorem Śląska Wrocław:
0
"Według oficjalnych wyliczeń w kinowym filmie widzimy go na ekranie przez zaledwie 4 minuty i 33 sekundy w ponad 2-godzinnym widowisku. W pozostałych scenach grają go dwaj kaskaderzy: Brendan Wayne oraz Lateef Crowder, a Pascal jest jedynie głosem postaci." [NaEkranie]
2
Czas na test:
https://m.jbzd.com.pl/obr/4502490/zakazane-techniki
@Luciano99
1
@RoberDzik A ja mam wywalone byle Argentyna odpadła w grupie
5
Rosjanie Polaków atakują!
Bocian jaki Top Gun manewr xD
1
@clyde A to real czy ktoś Ci scam wysłał po prostu? XD
1
@Eklerek No i okej
1
@Kai0 Nie dość, że mniejsze to jeszcze gorsze i droższe xd
0
@Faro Nie jestem przekonany do stylu graficznego do końca ;P
0
@karci0 Aaa... bo to na odwrót i nie 3 zł a 33 grosze... nevermind. Ja humanistą jestem
0
@karci0 Nie była. Podzieliłem 1200 elementów przez cenę 405 zł
2
@lajcior A działalność gospodarcza zarejestrowana? Już podateczek płacić
0
@Frimpong Nie no, jakbym teraz pracował to bym sobie uzbierał :D Czas mam to takie 4 dni wyjeździć za 100 zł i by było. Po prostu nie chcę i tak wydawać takich pieniędzy na zestaw bez figurek raczej
7
Prawie 3 zł za element wychodzi xd Ale no Yoda fajny...
https://www.mediaexpert.pl/zabawki/lego/lego/lego-75446-star-wars-grogu-uczen-mandalorianina
@MirusAmisz @BillyButcher @AssisMoreira @PatrychoO @Comentateiro @macio_944 @FiscaelBarca
1
@Ilka Czekoladowy
6
#Directive8020
Zostało przejść grę jeszcze jeden, ostatni raz. Tym razem wszystkich uśmiercając i będzie 100%
https://zapodaj.net/plik-mbsVp2v4Jg
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz
0
@Lukikiki Dobry był, co miał nie być.
8
@Ilka Ja dziś zjadłem loda rożka z Lidla za 1 zł 49 groszy
8
@LAMC_10 Nie wiem jaka jest u ciebie pogoda ale przy otwartym
0
@NeroTFP1 "Próbki" do sanepidu to ja już im dawałem z 3-4 lata temu i ten papier mam xD Mi chodzi o samo wydanie już zaświadczenia a nie badania :) Powalone, że one są ważne dożywotnio xD (tak +/-)
0
@Rifek No na pewnie nie z naan ;P
0
@Deathwing112 Bo się zastanawiam nad tą opcją bo zwyczajnie na razie jest najtaniej xD Ale to mi pachnie scamem na kilometr ;P (nie żeby badanie stacjonarnie było dużo bardziej legitne)
0
Z ciekawości - wyrabiał ktoś sobie książeczkę sanepidowską online? Jak to wygląda?
0
@agaFCB Najlepszy to jest właśnie taki za 15 zł z mięsem niewiadomego pochodzenia
@Rifek Czyli już nie kebab
1
@Zbyszard Mi się zazwyczaj takiego w bułce niewygodnie je ale dobre są te bułki..m
1
@Jakchcesz Ja jak rasowy Janusz biorę na miejscu a jem "na wynos" by oszczędzić 1 zł
2
@majkiii Ja lubię pitę
0
Kebab w picie, lawaszu, tortilli czy w bułce?