Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie wiem o co chodzi ale buja
@macio_944 @Jakchcesz @marcin62 @MesQueUnClub_87 @norbi77 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde
0
Szwagry robią wszystko żeby jednak kupić nową Fifkę ;P
6
Poland Strong!
1
Czyli walkower na korzyść Arsenalu bo PSG nie dopłynie na finał. Węgry nie mają dostępu do morza
1
@BorzyKrzys Bolandia
1
@marcin62 W4 raczej 28/29
0
Hmm...
0
@Hosh 3 groby z czego 2 faszystów
2
@Karzel No w Xie jest napisane, że po wojnie bo się o grób martwią xD Ojoj, biedactwa
2
Nie, wojna to świetny moment. Dajecie:
2
No to jeszcze proszę kupić Oskara z Porto do Barcelonki
0
@lucas/catalan W nic
4
To jest praca marzeń xD
@MirusAmisz @BillyButcher @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton
1
@heniusss to miejscami jak jakiś azjatycki brzmi xD
0
@Faro Nikt ci nie musiał tego mówić, w każdej jednej słuchance był/jest brytyjski i słówka też są w ich wersji
0
@Faro No w każdej szkole? XD
0
@Faro Nie wiem jak na zachodzie, u nas uczą na brytyjskim;P
1
@Rifek Mój angielski to może nie jest żadne C1 ale nic go nie zrozumiałem ;P
9
#TheDarkPicturesHouseOfAshes
.
Jo, Polska mentioned!
https://zapodaj.net/plik-GhTEBTkl1k
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
1
@kcule14 Może być wyceniany nawet na 15 mln byle grał jakby był na 50
1
@macio_944 Fajny ten RDR2 ale nie dorównuje RDR2
0
@LAMC_10 Z jakieś 2-3 co czyni mnie w pełni wiarygodnym ekspertem
0
@kkbarca Dezodorant Nivea
0
@LAMC_10 No jakiej klasy? ;P Z niego na razie żaden Goat nie jest.
0
@PatrychoO @LAMC_10 Argentyna musi odpaść. Tak każe obyczaj. To niemili ludzie są
3
Może i kupimy Jualiana ale Argentyna i tak ma odpaść w grupie. Okej?
0
Ale dajcie spokój, co oni mają grać takimi zawodnikami? Tiki-Takę?
4
@Lionel_Messi10 Nie no, świetny interes XD 150 mln ;P
0
@Pedri16Future Tak
0
@Pawel13sz Byle nie za Olmo. Lubię Olmo