2

Finał LM o godzinie 18 to świetny wybór i powinien być tak rozgrywany co roku.

0

@Kamiloza91 Czybja wiem? I to wieczór i to wieczór. Ja nawet chyba wolę o tej 18 co by się wcześniej mecz skończył a nie w nocy, prawie, po północy

3

@Arden Nasz własny Tomasz KRUS

2

@rasta212 Piątek, weekendu początek

0

@Kamiloza91 Ale w sumie to gdzie wady? :D

1

Duszno i parnie strasznie, centrum miasta zablokowane bo dzisiaj we Wrocku jest Parada Równości, policjanci mają łatwą robotę bo tylko stoją a dniówka leci (i okej) a ja zakupiłem melona i arbuza w Cu ich konsumpcji. Chyba najlepsze owoce na taką pogodę.

0

@NeroTFP1 Trener z jajami widać xD

2

@Adran360 18 godzina to i tak nie jest źle w weekend z soboty na niedzielę

4

Przed chwilą widziałem jak ktoś z premedytacją zniweczył zaloty gołębi. @Sulimo wiem, że ich nie lubisz ale nie musisz stawać na drodze prawdziwej, gołębiej miłości.

2

@PatrychoO Kompania im Jeremiego Korybuta Wiśniowieckiego nadciąga

2

Kolejny walkower dla Śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@takisobiektos @FcPortoFan1999

0

@Podkolesin 400 g w air frajerze

1

@Vegeta88 Chyba według producenta porcja jest na min 2 osoby ale nie róbmy sobie jaj xD Ją się jednorazowo zjada :D

6

@Faro już szturmuje sklepy


5

@Lionel_Messi10 Legendarny spokój i optymizm

0

@Fabik87 Nie, wcale makaronu, sera czy mięsa nie ma :)

5

Co dobrego macie dzisiaj na obiadek? U mnie pyszna, włoska lasagnia z sieci sklepów portugalskiej marki "Biedronka"

4

Niestety Julian zostaje w Atletico. Nikt nie zadziera z dyktatorem:


3

@Frimpong Spadaj

2

@BillyButcher O, nie wiedziałem, że tam jacyś Jedi mają być xd Myślałem, że po prostu jakiś film przygodowy o pilotach "rebelii". Jest gdzieś jakiś wstępny opis fabuły? Bo szczerze mało czekam na ten film ;P

0

@Bykunn Well może, moje zainteresowanie fizyką jest tak zerowe, że nawet on nie sprawi, że jestem w stanie obejrzeć taki materiał ;P

0

Nie tylko Ty Alan, nie tylko ty

1

@RobertNieLewandowski Tu jestem, a co?

0

@DamianBarcaCule Co np.? Że fizyki nie lubię? XD Zdradzę ci drugą tajemnicę. Fenomenu "klasyka" o płaskiej Ziemi też nie ogarniam ;P

0

@Hosh Nie rozumiem fenomenu tego gościa, jeden film widziałem o Gwiezdnych Wojnach u niego i nie był jakiś wybitny.

7

616 lat później Zawisza ponownie upokarza Niemca *koloryzowane, żart*


1

Od zawsze lubiłem Katowice:


0

@Czajka90 No spoko, a PSG ma goatów w ataku

2

@FabianekMrozek Czyli PSG gromi Arsenal 3:0. Dzięki za easy cash

2

Z bólem serca za Arsenalem. Grają absolutnie paskudną piłkę ale PSG to PSG... byle Arsenal wrócił do frajerzenia za rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?