Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Finał LM o godzinie 18 to świetny wybór i powinien być tak rozgrywany co roku.
0
@Kamiloza91 Czybja wiem? I to wieczór i to wieczór. Ja nawet chyba wolę o tej 18 co by się wcześniej mecz skończył a nie w nocy, prawie, po północy
3
@Arden Nasz własny Tomasz KRUS
2
@rasta212 Piątek, weekendu początek
0
@Kamiloza91 Ale w sumie to gdzie wady? :D
1
Duszno i parnie strasznie, centrum miasta zablokowane bo dzisiaj we Wrocku jest Parada Równości, policjanci mają łatwą robotę bo tylko stoją a dniówka leci (i okej) a ja zakupiłem melona i arbuza w Cu ich konsumpcji. Chyba najlepsze owoce na taką pogodę.
0
@NeroTFP1 Trener z jajami widać xD
2
@Adran360 18 godzina to i tak nie jest źle w weekend z soboty na niedzielę
4
Przed chwilą widziałem jak ktoś z premedytacją zniweczył zaloty gołębi. @Sulimo wiem, że ich nie lubisz ale nie musisz stawać na drodze prawdziwej, gołębiej miłości.
2
@PatrychoO Kompania im Jeremiego Korybuta Wiśniowieckiego nadciąga
2
Kolejny walkower dla Śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takisobiektos @FcPortoFan1999
0
@Podkolesin 400 g w air frajerze
1
@Vegeta88 Chyba według producenta porcja jest na min 2 osoby ale nie róbmy sobie jaj xD Ją się jednorazowo zjada :D
6
@Faro już szturmuje sklepy
5
@Lionel_Messi10 Legendarny spokój i optymizm
0
@Fabik87 Nie, wcale makaronu, sera czy mięsa nie ma :)
5
Co dobrego macie dzisiaj na obiadek? U mnie pyszna, włoska lasagnia z sieci sklepów portugalskiej marki "Biedronka"
4
Niestety Julian zostaje w Atletico. Nikt nie zadziera z dyktatorem:
3
@Frimpong Spadaj
2
@BillyButcher O, nie wiedziałem, że tam jacyś Jedi mają być xd Myślałem, że po prostu jakiś film przygodowy o pilotach "rebelii". Jest gdzieś jakiś wstępny opis fabuły? Bo szczerze mało czekam na ten film ;P
0
@Bykunn Well może, moje zainteresowanie fizyką jest tak zerowe, że nawet on nie sprawi, że jestem w stanie obejrzeć taki materiał ;P
0
Nie tylko Ty Alan, nie tylko ty
1
@RobertNieLewandowski Tu jestem, a co?
0
@DamianBarcaCule Co np.? Że fizyki nie lubię? XD Zdradzę ci drugą tajemnicę. Fenomenu "klasyka" o płaskiej Ziemi też nie ogarniam ;P
0
@Hosh Nie rozumiem fenomenu tego gościa, jeden film widziałem o Gwiezdnych Wojnach u niego i nie był jakiś wybitny.
7
616 lat później Zawisza ponownie upokarza Niemca *koloryzowane, żart*
1
Od zawsze lubiłem Katowice:
0
@Czajka90 No spoko, a PSG ma goatów w ataku
2
@FabianekMrozek Czyli PSG gromi Arsenal 3:0. Dzięki za easy cash
2
Z bólem serca za Arsenalem. Grają absolutnie paskudną piłkę ale PSG to PSG... byle Arsenal wrócił do frajerzenia za rok