2

Raya niczym reprezentacja Polski

0

Fabianik teraz bliziutko

0

@Tasde Zawsze zostaje ci TVP

0

@Hindus My. ?

0

No to teraz będzie obrona Częstochowy xD Chyba najgorzej jak mogło to się potoczyło...

0

@norbi77 Ma tyle klimatu co każdy, jeden mecz moim zdaniem

3

Godzina idealna, kamera spoko - nic tylko oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co wy tak dzisiaj na wszystko narzekacie ;P

0

@KrychaFCB Mi działa idealnie

0

@norbi77 No ale co złego jest w tej 18? Tylko to, że jasno na dworze jest? Idealna. Nie za wcześnie, nie za późno

1

@LAMC_10 Nie, no ja wolę nasze krajowe podwórko

2

@macio_944 Już za 4 lata, już za 4 lata, Barcelona będzie mistrzem świata! Wojtuś ich tam musi nauczyć naszych przyśpiewek

0

@Gronek Nie. La Liga to najważniejsze trofeum o które się gra

0

@D10SLEO Tego po boisku i tak nie widać ;P

3

@ZuczekFCB1899 Jak co roku xd

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ma o wiele więcej aury

0

@Arden Niech nie wraca, mamy Flicka

0

@partymaker Borek

0

@D10SLEO 18 idealna godzinka

1

@LAMC_10 Milion tych kanałów jest to ciężko się połapać kto ma prawa do czego ;P

2

@Kessie Mati Borek jest tragiczny ;P

0

O, w TVP puszczają finał :O To jednak oglądamy! (przynajmniej 1 połowę)

4

23.36 zł poszło na wygraną PeEsŻe

2

@TR3YWAY Nazwiska, proszę o nazwiska!!! *HarryPotterzone*

0

@El Plutoninho Żaden ragebait, mi się serio podoba xD

0

@marcin62 Dlaczego? :D Dla mnie tak lepiej, mecz się nie kończy późno w nocy ;P

3

@Messibestplayerintheworld *mem z książką Shreka*

1

@Czajka90 Połamie mu kolana

2

Finał LM o godzinie 18 to świetny wybór i powinien być tak rozgrywany co roku.

0

@Kamiloza91 Czybja wiem? I to wieczór i to wieczór. Ja nawet chyba wolę o tej 18 co by się wcześniej mecz skończył a nie w nocy, prawie, po północy

3

@Arden Nasz własny Tomasz KRUS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?