Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raya niczym reprezentacja Polski
0
Fabianik teraz bliziutko
0
@Tasde Zawsze zostaje ci TVP
0
@Hindus My. ?
0
No to teraz będzie obrona Częstochowy xD Chyba najgorzej jak mogło to się potoczyło...
0
@norbi77 Ma tyle klimatu co każdy, jeden mecz moim zdaniem
3
Godzina idealna, kamera spoko - nic tylko oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem co wy tak dzisiaj na wszystko narzekacie ;P
0
@KrychaFCB Mi działa idealnie
0
@norbi77 No ale co złego jest w tej 18? Tylko to, że jasno na dworze jest? Idealna. Nie za wcześnie, nie za późno
1
@LAMC_10 Nie, no ja wolę nasze krajowe podwórko
2
@macio_944 Już za 4 lata, już za 4 lata, Barcelona będzie mistrzem świata! Wojtuś ich tam musi nauczyć naszych przyśpiewek
0
@Gronek Nie. La Liga to najważniejsze trofeum o które się gra
0
@D10SLEO Tego po boisku i tak nie widać ;P
3
@ZuczekFCB1899 Jak co roku xd
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ma o wiele więcej aury
0
@Arden Niech nie wraca, mamy Flicka
0
@partymaker Borek
0
@D10SLEO 18 idealna godzinka
1
@LAMC_10 Milion tych kanałów jest to ciężko się połapać kto ma prawa do czego ;P
2
@Kessie Mati Borek jest tragiczny ;P
0
O, w TVP puszczają finał :O To jednak oglądamy! (przynajmniej 1 połowę)
4
23.36 zł poszło na wygraną PeEsŻe
2
@TR3YWAY Nazwiska, proszę o nazwiska!!! *HarryPotterzone*
0
@El Plutoninho Żaden ragebait, mi się serio podoba xD
0
@marcin62 Dlaczego? :D Dla mnie tak lepiej, mecz się nie kończy późno w nocy ;P
3
@Messibestplayerintheworld *mem z książką Shreka*
1
@Czajka90 Połamie mu kolana
2
Finał LM o godzinie 18 to świetny wybór i powinien być tak rozgrywany co roku.
0
@Kamiloza91 Czybja wiem? I to wieczór i to wieczór. Ja nawet chyba wolę o tej 18 co by się wcześniej mecz skończył a nie w nocy, prawie, po północy
3
@Arden Nasz własny Tomasz KRUS