10

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka dla wszystkich dzieci małych i dużych! Taki kebabik w ramach giftu i poprawy nastroju wleciał. Zły nie był ale szczerze jak na Tendura (który ma raczej dobrą opinię) nic specjalnego. Mięso trochę suche i żujące, ciasto mam wrażenie trochę za grube przez co miejscami niedopieczone. W tej cenie można przejść się do Oyche Kebab który jest niewiele dalej (z tym, że tak nie mają wołowiny). Ale ja zjem wszystko co nie jest zepsute albo nie jest pomidorem więc mi smakował :)
https://zapodaj.net/plik-ZwxLRs5xRc

@MesQueUnClub_87 @mrboom @AssisMoreira @Safrani @macio_944 @PatrychoO @Comentateiro @michal26 @tomek8756 @norbi77

1

@Safrani Samolotem będą latać

1

@DragonxNF Mistrz powrócił!

7

Aura - chłop tak całe życie wygląda


@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @FiscaelBarca @szela1899 @Szreko @Vurt @Doren01

1

@mordini123 Brzydki dość

1

@Dari0G Spasiba

0

W sunie jakby po następnym sezonie zakończył karierę to ładne zwieńczenie:


4

1

@Adran360 Jest klimacik

0

@marcin62 Prawda, najlepsza gra tego studia (chociaż mi mocno TheQuarry siadło też)

7

#HouseOfAshes
Potężny amerykański żołnierz przeczesuje summeryjskie katakumby zamieszkałe przez wygłodniałe kreatury
https://zapodaj.net/plik-NFRyUW8jf7
Ale ten Jason to straszny palant jest domyślnie jeśli go nie naprawimy sami xD
Ale gierka, mimo gorszej oprawy wizualnej i trochę topornego sterowania dużo lepsza od dyrektywy8020. Bardziej mi klimacik siedzi
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @messicocacola @MesQueUnClub_87

1

@PatrychoO Piłsudski goat

5

@Gibbon_FCB Takie też czasem się trafią. Szczególnie towarzyskie, szczególnie po sezonie

19

Pan Jacek miał złą dietę...


30

Julian, tylko nie do Paryża. Samochód ci spalą

0

@July_6_BcN Czytałem. Na coś trzeba umrzeć a takie jedno z kremem i galaretką jest pyszne. I od razu człowiek się nie smuci

1

@macio_944 Jak ciasta to z Biedronki. Dobre mają

1

0

@VinDiesel Czyli to, że nasi są słabi to znaczy, że dobrze, że nam sędzia zabrał mundial? XD Bo że Szwecją graliśmy dobrze

1

@Pedri16Future Za mało czasu pewnie

3

@macio_944 Tak, Laporta zamknął portale sportowe jak jakiś mafiozo.

0

@Esteban_ Nie no, to nie Paryż

1

Najpierw Zełeński nadaje jednostce wojskowej im "bohaterów" UPA, teraz Ukraińcy nas dominują na boisku. Zły czas mamy...

2

Może i smutno bez Uberka bo i wczoraj i dzisiaj by się dobrze jedzonko woziłonale chociaż mecze można obejrzeć sobie. Szkoda, że przegrywamy na razie:
https://zapodaj.net/plik-koPdSLyDOW

0

@Faro No spoko tylko na razie nic nie zarabiam bo remont fundamentów w kamienicy robią i rower mam uwięziony ;P Tak to bym sobie ten bilet odrobił

0

@Faro Ja nie na meczu bo bilet drogi

2

@FcPortoFan1999 Jeszcze mecze z ważnym przeciwnikiem rozumiem ale nie ma za dużo argumentów za tym żeby np. takie eliminacje na Euro z Wyspami Owczymi grać w stolicy a nie w Katowicach. Niech reszta kraju też sobie pójdzie na mecz
@MessiForeverTheBest Radom też ładny stadion ma

1

Swoją drogą tego typu mecze reprezentacji jak i te mniej ważne o stawkę powinny być rozgrywane właśnie w innych miastach niż stolica.

4

"Co ty powiedziałeś rycerzu?!"


2

@fcbarcafan19 Następnego dnia:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?