0

@MirusAmisz No oceniam grę po tym co pokazali ;P A to co pokazali mnie nie zachęciło.

0

@MirusAmisz No mi się ogólnie zazwyczaj gra dużo lepiej mężczyznami ;P Natomiast tu nawet nie chodzi o bohaterkę tylko po prostu ta gra jakoś dziwnie wygląda xD To wygląda na bardzo mało potrzebną grę ale trzeba było dać coś pracownikom do roboty xd

I nie zagram bo PC ;P

0

@FanBarcy22 Wygląda mizernie tbh ;O

1

@macio_944 Si senior

1

No fajnie, fajnie, dowiedziałem się w co nie zagram bo Sony wypięło się na komputerowców a teraz do spania (w sensie za godzinkę). Ja w co grać mam, trzeba platyny w Dark Pictures powbijać
@clyde @VamoSBarca88 @marcin62 @Jakchcesz @macio_944 @clyde

0

Przewiduję przyszłość - ta kostka będzie prawdziwym bossem który na końcu skopie tyłek Kratosowi

0

@VamoSBarca88 Przyszła w odwiedziny

0

Ale nowy "GOW" jako wprowadzenie egipskiego panteonu być może?

1

@VamoSBarca88 Ja wiem o niej tyle, że pewnie jakąś mieli xD Koniec mojej wiedzy o mitologii mongolskiej

0

@clyde No to nie będzie grane w W4?

0

@BojanKriKicz A weź...

1

@macio_944 Nie grałem w Ragnaroka jeszcze ale mnie ona ogólnie mało interesuje jako postać ;P

0

Tbh gra o żonie Kratosa mało mnie zachęca xD
@macio_944 @marcin62

0

@BojanKriKicz Dlaczego? XD
@4drian0 No ale może... Ill też jest na pokazie a będzie na PC. I UD to nie tak, że to nie robi studio od Sony?

1

@macio_944 Dobra, kogo obchodzi jakiś Grek kiedy mamy Until Dawn 2!

0

Until Dawn 2 :Ooo. PLS, dajcie to na PC...

0

@Sulimo No mi nie siadł

0

@Sulimo Kompletnie nie moja gra. Grałem trochę w jedynkę i kompletnie nie rozumiem fabuły a i gameplay taki se

0

@macio_944 Tbh kto będzie chciał zagrać to zagra. Najwyżej im się sprzedaż rozłoży w czasie a nie skumuluje na premierę

6

Chciałem napisać, że dobrze się będzie oglądało tego Illa u Tivolta ale... to jednak wychodzi też na PC... leki na serce będą kupowane ;P
@marcin62 @macio_944 @clyde @VamoSBarca88

1

@macio_944 Nie podoba mnie się to...

0

@clyde Toż to szukam, wysłałem tych CV z 20 i na razie nikt mi nie raczył odpisać (a nie, jedni mi odpisali, że nie)...

0

@VamoSBarca88 Wydanie 2-3k dla kilku gier (szczególnie nie mając chwilowo pracy nawet za 100zł dziennie) nie wydaje się rozsądne xD

0

Kurde, z jednej strony fajny pokaż a z drugiej ciężko się jarać tymi zwiastunami kiedy wiesz, że w to nie zagrasz... ;P

0

@marcin62 Oni teraz tej gierki sci-fi nie robią jakiejś? XD

2

@macio_944 Dostaniesz swoje porównania z RDRem 2, dostaniesz :D

0

@macio_944 Jak bez szału? Ładna gierka

0

@clyde Niestety tak...

0

Xbox > Sony... musiało odbic japończykom w tym roku z tymi ekskluziwami. No fajny ten Rosomak co go pokazują...

2

@macio_944 No ale chciałaby czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?