1

No i wracamy do ustawień fabrycznych

0

Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne

0

@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P

4

Mecz meczem ale idę po żelki

0

@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD

3

Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM

0

Tost z kajzerki? TOP!

0

No i kolejna laga na Rober... Havertza xd

1

@macio_944 Peak footballu

0

Arsenal, no zagraj Tiki Take no...

0

@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów

0

@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty

1

@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał

3

[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek

0

@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź

1

No to Arsenal na 100% win:


0

@Eklerek Ojoj, urażony fan armatek widzę.
@takisobiektos No to pół, takie Atletico z Londynu

0

@Foton O 18 jest taki sam klimacik.

1

@Derpowsky Oni tak cały sezon grają chyba ;P Im 1:0 wystarczy do szczęścia

2

Raya niczym reprezentacja Polski

0

Fabianik teraz bliziutko

0

@Tasde Zawsze zostaje ci TVP

0

@Hindus My. ?

0

No to teraz będzie obrona Częstochowy xD Chyba najgorzej jak mogło to się potoczyło...

0

@norbi77 Ma tyle klimatu co każdy, jeden mecz moim zdaniem

3

Godzina idealna, kamera spoko - nic tylko oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co wy tak dzisiaj na wszystko narzekacie ;P

0

@KrychaFCB Mi działa idealnie

0

@norbi77 No ale co złego jest w tej 18? Tylko to, że jasno na dworze jest? Idealna. Nie za wcześnie, nie za późno

1

@LAMC_10 Nie, no ja wolę nasze krajowe podwórko

2

@macio_944 Już za 4 lata, już za 4 lata, Barcelona będzie mistrzem świata! Wojtuś ich tam musi nauczyć naszych przyśpiewek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?