Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i wracamy do ustawień fabrycznych
0
Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne
0
@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P
4
Mecz meczem ale idę po żelki
0
@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD
3
Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM
0
Tost z kajzerki? TOP!
0
No i kolejna laga na Rober... Havertza xd
1
@macio_944 Peak footballu
0
Arsenal, no zagraj Tiki Take no...
0
@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów
0
@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty
1
@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał
3
[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek
0
@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź
1
No to Arsenal na 100% win:
0
@Eklerek Ojoj, urażony fan armatek widzę.
@takisobiektos No to pół, takie Atletico z Londynu
0
@Foton O 18 jest taki sam klimacik.
1
@Derpowsky Oni tak cały sezon grają chyba ;P Im 1:0 wystarczy do szczęścia
2
Raya niczym reprezentacja Polski
0
Fabianik teraz bliziutko
0
@Tasde Zawsze zostaje ci TVP
0
@Hindus My. ?
0
No to teraz będzie obrona Częstochowy xD Chyba najgorzej jak mogło to się potoczyło...
0
@norbi77 Ma tyle klimatu co każdy, jeden mecz moim zdaniem
3
Godzina idealna, kamera spoko - nic tylko oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem co wy tak dzisiaj na wszystko narzekacie ;P
0
@KrychaFCB Mi działa idealnie
0
@norbi77 No ale co złego jest w tej 18? Tylko to, że jasno na dworze jest? Idealna. Nie za wcześnie, nie za późno
1
@LAMC_10 Nie, no ja wolę nasze krajowe podwórko
2
@macio_944 Już za 4 lata, już za 4 lata, Barcelona będzie mistrzem świata! Wojtuś ich tam musi nauczyć naszych przyśpiewek