2

Anglika to pewnie najwcześniej jutro zaprezentują raczej ;P

2

No dobra, Pringelsy to są jednak nadchipsy ale niestety zbyt nieopłacalne cenowo

0

@Faro To ewidentnie Anglik w kulki sobie leci. Sprzedać póki coś wart

1

No i where ten Gordon? Dziennikarze to zamieszkają na tym stadionie ;P Gorzej jak Anglik na piechotę z wyspy idzie

1

@Jakchcesz Ja też. To skandal, że nie dają im owocowych wtorków i posiłków pracowniczych

0

@majkiii Ważny kontrakt > wola zawodnika

1

Wiem, że stop making stupid people famous ale nie zostanę z tym sam...


0

@marcin62 Poprosimy o opinię @Roobo

0

@PatrychoO Mamy problemos bo ja gwizdać nie potrafię :c

2

@Bolton Wnieść własne kanapeczki jak cywilizowany Polak

0

@Pedri16Future A to śmieszne akurat patrząc na zakup Roque xD

4

Najtańszy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztuje 80 zł. No nie aż tak drogo to w sumie może i się wybiorę ;P Tzw. rozkminka.
@michal26 @Arkon @Comentateiro @FcPortoFan1999 @PatrychoO

0

@gumaz Też z Orlenu ale też drogie

1

Hot Dog za 3 dyszki. Chyba normalna cena stadionowa ;P


4

Nie uwierzę póki Flick nie powie tego osobiście

7

Może i Atletico puszczają nerwy ale co nas wyeliminowali w LM to ich

2

Nie będzie żadnego Gordona. Gordona wymyśleliście wy - kibice

0

@Frimpong Ale Yan Diomande nie jest Anglikiem z Premier Lig

0

@Roobo Oby nie. .

0

@gumaz Piwo o smaku owoców - 2 w 1

1

@Roobo Ja to w sumie często ;P Rocznik 2003 btw xd

1

@parpe Co już się mieliśmy nagadać o Julianie i Gordonie to się nagadaliśmy. Do czasu kolejnych plotek wracamy do ustawień fabrycznych

1

Taka pogoda, że trzeba pójść po jakieś owocki z dużą zawartością wody ;P

3

@Roobo Zwykłe krewetki mrożone z marketu towarem luksusowym. I okej ;P

1

@Roobo Oby ostatnie miejsce w grupie

3

Ilu z was na stacje paliw mówi CPN?

1

@BillyButcher 1943 godziny. Pojutrze nasze dywizje są pod Moskwą

4

@BillyButcher "Warszawa „w końcu powróci do rodzimych granic" - ale on I RP chce odtworzyć? Dawaj Pan! (Z zachowaniem również granic zachodnich

1

@Arkon Ja tak co miesiąc właśnie staram się po 50 zł sobie wypłacać co by mieć w razie czego (tak do max 150 zł)

7

@PatrychoO Uległy wobec USA, waleczny wobec Ukrainy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?