1

@Jakchcesz Kupił sobie skórki w Fortnajt

1

Ja zdanie o Sony mam takie samo ale tu gościu odleciał mocno xD



14

Promocja działa wstecz? By się wygrzebało świadectwo z 6 klasy:


0

@Filipem Byle animacje były ok i mi wystarczy

0

@Filipem Nie no, ja liczę na taką gierkę 6/10,chociaż bo bym zagrał

0

Gothicu, co ty robisz?!


5

"Żyłem w ciągłym lęku, czy ja muszę szukać jakiejś pracy." - bruh...


0

@bartekvisca Z Fortnite

1

Mentzen wydał V-dolce...


@michal26 @Roobo

4

Niech dodadzą do tej gry tylko polskie napisy i będzie miodzio!


@macio_944 @marcin62 @clyde @DragonxNF

1

@DragonxNF Ale komputer wykorzystasz nie tylko do gier, nie musisz sobie drugi raz internetu opłacić, ten mój PC to mi pewnie posłuży długo, długo plus gry na nim lepiej działają i są Total Wary :D A mając już PC wywalać 1800 zł w błoto dla kilu gier w roku to się trochę nie kalkuluje ekonomicznie.

A ja obecnie pracy nie mam nawet więc nie chcę szastać tak mamonom ;p

5

Opinia @macio_944


0

Dobry ten State of Play był:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 A co ważniejsze, również na komputery :)
@speed1 No do tej pory ten polski język nie był taki pewny xD

1

@DragonxNF nie wiem czy 1200 - 1800 zł to takie grosze :D

0

@DragonxNF A żałuj bo fajne strategie

1

@macio_944 A cię nie kręcą męskie tyłki? Dziwne.

btw ja zawsze się patrzę na postacie od pasa w górę głównie :D

2

Może i Sony ma GodOfWary, The Last Of Us, Until Dawn itd. ale PC ma Total Wary. Nie jesteśmy tacy sami!
@DragonxNF

1

@DragonxNF Weź nic nie mów... zagrałbym w Until Dawn 2... dobrze, że Ill będzie na PC

0

@KrychaFCB kłir

2

Wszyscy jesteście zwycięzcami be like ;b


4

Stan osiągnięć w DarkPictures: House of Ashes. Platyna jeszcze trochę zajmie ale wbita zostanie. W Little Hope jest ona bardziej problematyczna:
https://zapodaj.net/plik-MobbVvm7fE

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87

1

@BillyButcher Może tak, może nie - opinia jest płynna :)

1

@BillyButcher To brzmi jeszcze gorzej jak dla mnie ;P

1

@gumaz U mnie były dobre

0

0

7

Będzie dubbing!


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF

2

@Borneo Film nie jest tragiczny ale to co najwyżej średniak 5/10 ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?