Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie gra piły xd Kiedy twoja postać pojawia się w cutscence xD
I to od Bloober Team :O
Dobra, jednak lipa się szykuje xD
@marcin62
1
@PatrychoO Krzywuchowe Moczary - początek
0
@PatrychoO Ja jej nigdy nawet nie kupiłem xd
0
@MirusAmisz W tym roku to już nie wyjdzie na PC za wiele gier więc pewnie wezmę na premierę z Instant Gaming
1
@VamoSBarca88 Ja to mam na liście życzeń na steamie xd
@MirusAmisz Ja zagrać to zagram
1
Galaxy? No to mamy Star Warsowe Need For Speed
0
@4drian0 Nie kojarzę ani 1 ani 2 a tu już 3 wychodzi xd
2
@LAMC_10 Po rynku często łazi xD
1
@LAMC_10 Ja znam tego Żula xD Nawet sympatyczny jak na żulowe warunki ;P
0
@marcin62 I tak ma być, dobrze chłopaki robią
1
@VamoSBarca88 Daj Jeffowi spokój... chłop siedzi i korbą kręci żeby działało jakkolwiek:P
@MirusAmisz Oj tak, git jest
0
Mutant Ninja Turtles the Game
0
Jest i Asasynek :D
0
Kolejny jakiś horror xd Aaa... jakieś DBD ;P
1
Snoop dog! smoke weed everyday
2
@marcin62 Co nie? RE Veronica, The lost wild, Ill, Alien
0
@4drian0 SGF > SOP
3
Obcy Izolacja 2 chyba :D Jest i fafik!
0
@Mlodypro101 Byle gra była tpp
3
Pierwsza gra i już horror jakiś xD Jest RE Veronica! Już w 2027!
@clyde @marcin62 @macio_944
4
Już za chwilę już za moment rozpoczynamy Summer Game Fest 2026 ;)
Strimek polecam u Tivolta
7
@Pawlusek Nic nie musimy xD Dajmy od razu 250 mln za Alvareza ;P
1
Ej, nie wygląda źle ten Goticzek :D Fakt, Bezimienny trochę dziwnie brzmi ale Pan Jacek Mikołajczak też nie jest już najmłodszy. Mimo wszystko fajnie, że wrócił do roli. Będzie grane w przyszłym tygodniu pewnie
@marcin62 @clyde
5
Ludzie potrafią być straszni...
4
@MirusAmisz Niby plotki są ;P Ja jestem cierpliwy, poczekam
1
@LAMC_10 Wszystko w swoim czasie :D Mi do szczęścia wystarczy tak z 5-6 na raz :) Bardziej brzuch bym chciał wyćwiczyć co by chociaż z 1 brzuszek bez podporu zrobić ;P
3
Trochę się chodzi już na tą siłownię i powoli efekty widać :D Tak jak wcześniej miałem problem z podciąganiem na drążku tak teraz z 3 razy pójdzie i to tą trudniejszą techniką :)
1
@Masnymichael Nie mam konsoli ale gdybym miał to tylko pudełka. Przynajmniej jesteś właścicielem gry
2
@MessiForeverTheBest Nigdy nie lubiałem grać tymi blisko wschodnimi krajami za bardzo bo o ile w polu jeszcze jakoś tym się pewnie da grać tak gorzej z oblężeniami xd
2
Po obejrzeniu Gladiatora 2 chyba trzeba zagrać kampanię Rzymem w Rome 2 Total War xd