0

Będzie gra piły xd Kiedy twoja postać pojawia się w cutscence xD
I to od Bloober Team :O

Dobra, jednak lipa się szykuje xD
@marcin62

1

@PatrychoO Krzywuchowe Moczary - początek

0

@PatrychoO Ja jej nigdy nawet nie kupiłem xd

0

@MirusAmisz W tym roku to już nie wyjdzie na PC za wiele gier więc pewnie wezmę na premierę z Instant Gaming

1

@VamoSBarca88 Ja to mam na liście życzeń na steamie xd
@MirusAmisz Ja zagrać to zagram

1

Galaxy? No to mamy Star Warsowe Need For Speed

0

@4drian0 Nie kojarzę ani 1 ani 2 a tu już 3 wychodzi xd

2

@LAMC_10 Po rynku często łazi xD

1

@LAMC_10 Ja znam tego Żula xD Nawet sympatyczny jak na żulowe warunki ;P

0

@marcin62 I tak ma być, dobrze chłopaki robią

1

@VamoSBarca88 Daj Jeffowi spokój... chłop siedzi i korbą kręci żeby działało jakkolwiek:P
@MirusAmisz Oj tak, git jest

0

Mutant Ninja Turtles the Game

0

Jest i Asasynek :D

0

Kolejny jakiś horror xd Aaa... jakieś DBD ;P

1

Snoop dog! smoke weed everyday

2

@marcin62 Co nie? RE Veronica, The lost wild, Ill, Alien

0

@4drian0 SGF > SOP

3

Obcy Izolacja 2 chyba :D Jest i fafik!

0

@Mlodypro101 Byle gra była tpp

3

Pierwsza gra i już horror jakiś xD Jest RE Veronica! Już w 2027!
@clyde @marcin62 @macio_944

4

Już za chwilę już za moment rozpoczynamy Summer Game Fest 2026 ;)

Strimek polecam u Tivolta

7

@Pawlusek Nic nie musimy xD Dajmy od razu 250 mln za Alvareza ;P

1

Ej, nie wygląda źle ten Goticzek :D Fakt, Bezimienny trochę dziwnie brzmi ale Pan Jacek Mikołajczak też nie jest już najmłodszy. Mimo wszystko fajnie, że wrócił do roli. Będzie grane w przyszłym tygodniu pewnie
@marcin62 @clyde

5

Ludzie potrafią być straszni...


4

@MirusAmisz Niby plotki są ;P Ja jestem cierpliwy, poczekam

1

@LAMC_10 Wszystko w swoim czasie :D Mi do szczęścia wystarczy tak z 5-6 na raz :) Bardziej brzuch bym chciał wyćwiczyć co by chociaż z 1 brzuszek bez podporu zrobić ;P

3

Trochę się chodzi już na tą siłownię i powoli efekty widać :D Tak jak wcześniej miałem problem z podciąganiem na drążku tak teraz z 3 razy pójdzie i to tą trudniejszą techniką :)

1

@Masnymichael Nie mam konsoli ale gdybym miał to tylko pudełka. Przynajmniej jesteś właścicielem gry

2

@MessiForeverTheBest Nigdy nie lubiałem grać tymi blisko wschodnimi krajami za bardzo bo o ile w polu jeszcze jakoś tym się pewnie da grać tak gorzej z oblężeniami xd

2

Po obejrzeniu Gladiatora 2 chyba trzeba zagrać kampanię Rzymem w Rome 2 Total War xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?