Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pan Capcom rozpieszcza, nawet polski język da :D
1
@marcin62 No i git :D Z tej 3 osoby dużo lepiej mi się gra. Jak FPP będzie domyślną to przynajmniej u Tivolta będzie można inaczej serię obejrzeć :)
0
@Transu96 No, czyli jak w oryginale
4
Czy ja widzę, że jednym z oficerów Wielkiej Armii Republiki jest kobieta? Woke nonsens! A na serio to patrząc na to, że admirałami byli ludzie a nie klony to jeszcze ok:
@Bolton @BillyButcher @MirusAmisz
0
@marcin62 Gothic Remake > GTA 6
1
@Sulimo Lelelelelele
1
@Bernard777 Nie no, normalnie mogły chyba ;P
7
@Karol145 A ja wpadłem tu tylko poczytać komentarze
1
Właśnie trochę nie rozumiem tego zabiegu ;P Jeśli tak to byłoby to nietypowe jak dla gier fantasy:
5
To co? W przyszłym roku RE Veronica, w 2028 RE V Remake a w 2029 RE10? Ja bym był za :D
@clyde @macio_944 @marcin62 @4drian0 @DragonxNF @Mlodypro101 @VamoSBarca88
0
Jeden problem jaki mam z SGF a czego nie było przy SOP to, że 3/4 zapowiedzianych gier wychodzi chyba najwcześniej w 2027...
2
Teraz pozostało już tylko czekać:
https://zapodaj.net/plik-XCfNKurreK
@marcin62 @clyde @macio_944 @4drian0
0
@macio_944 A ktosbtak przewidywał w ogóle? XD Ja ogólnie o Rockstarze mam takie zdanie, że on brzydzi się takimi pokazami "dla plebsu" (niczym nie podparte)
1
@VamoSBarca88 No i to jest jakby okej :)
1
@Rafalloxfcb
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
2
No to podsumowując Summer Game Fest 2026. Ciekawsze gry (moim zdaniem):
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
Finalnie pokaz ciut lepszy niż State of Play, szczególnie, że w to mogę zagrać xD
Szkoda, że tego Jedi 3 nie pokazali no i brak zapowiedzi DLC do RE: Requiem...
@macio_944 @marcin62 @VamoSBarca88 @clyde
2
@macio_944 Ja nigdy nie zrozumiem Azjatów. Ty popatrz na ich teleturnieje a później pomyśl jak oni niby normalne gry mają robić ;P
1
@kanver_ Aha
0
@MirusAmisz Bo może nie ma więcej ciekawych gier? XD Poza tym kapitalizm. Płacą to ich pokazują
0
@VamoSBarca88 Jednak nie moim zdaniem. 50/50 Po równo jest w ilości gier które mnie zainteresowały
0
Na razie SGF i SOP w sumie na równi.
0
Swoją drogą bardzo ładna prowadząca SGF
0
@MirusAmisz Ja w ogóle nie wiem czym jest Turok zD
3
Dobra, dawać tego Jedi 3 z datą i można iść spać
0
@VamoSBarca88 Nie wiem o co mu chodzi z tym Turokiem xD
1
Omg, Amogus 2? Nie wierzę:O
0
@VamoSBarca88 Można co roku bo są zwyczajnie dobre a uniwersum świetne
0
Całkiem ok wygląda ten star warsowy xcom. Tylko co tam Anakin robił? XD
0
@MaVii Niestety...
0
@VamoSBarca88 Alien? Resident? :D