2

Można ich deportować do Izraela czy nie bardzo?


4

#GothicRemake

Bezi nie ma gdzie spać to tak sobie stoi przy ognisku z Wrzodem i czeka na ranek
https://zapodaj.net/plik-gJWpV142FZ
Ale ogólnie to gra jest tak samo trudna jak oryginał XD I tak samo nie pamiętam jak tu się zabrać za zadania na początku ;P Chyba sprawdzę teraz arenę ale przydałoby się jakkolwiek broń jednoręczną rozwinąć wpierw...

Co do dubbingu no to Bezimienny faktycznie brzmi czasem dziwnie ale ogólnie to nie zawsze i całościowo jest nieźle. No jednak Jacek Mikołajczak to legenda sama w sobie ale swoje lata już ma też.
Gierka chodzi w przedziale 55-60 fps tak mniej więcej
@Hosh @Transu96 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @PatrychoO

3

Nowy bramkarz Realu M.


1

@PatrychoO Chyba melon jednak

5

2

0

@marcin62 Moja ekspercka opinia (oglądałem może z godzinkę u Tamae) każe twierdzić, że podobnie chyba co w RE2. Ale się zobaczy w praktyce

1

@gumaz Lewy przepił cały hajs z Barcelony

3

Hmm... intrygujące trochę. Mam jednak nadzieję, że rozgrywka będzie przypominała klasyczne Residenty:


@clyde @macio_944 @marcin62

4

I znowu trzeba iść zasilić budżet amerykańskiej korporacji przemysłu restauracyjnego:


0

@Faro Bo ogłupia społeczeństwo

1

Pita z mąki graham:


3

@macio_944 Rosja i Katar

8

@Pedri16Future Vini JR: Wakanda forever!

1

@PatrychoO Ma karty kolekcjonerskie więc można na niej zarobić. Profit.

3

@BezglutenowyPedri Czyli żeby gra była dobra to musi dostać pierdyliard nagród? Są gry z lepszym PRem (GTA hehe) ale niekoniecznie lepsze. Przecież chociażby ostatni Resident Evil jest bardzo chwalony. Nagród raczej nie wygra żadnych tylko to nic nie zmienia. To nadal genialna gra.

A jeśli uważasz, że takie Resident Evil nie ma faubły to cóż... tu masz ten brak fabuły:


1

@macio_944 Ja będę mieć swoje polskie wampirki we wrześniu i okej. A później idę cierpieć

5

Tbh coś w tym jest. Ciężko jest znaleźć obecnie lepsze studio niż Capcom. Ktoś powie, że oni tylko rimejki obecnie robią ale gdzie wady? Jeśli ktoś robi bardzo dobry rimejk 20 letniej gry to tylko się cieszyć trzeba:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87

0

@Borneo "Życie bez prawicy byłoby lepsze" - tymczasem "prawicowy" Che Guevara ;P

2

@Spider_Man To kupisz kiedy indziej GTA najwyżej. Blood of Dawnwalker > GTA6

2

Swoją drogą byłoby to niezwykle zabawne gdyby Rockstar zmienił datę premiery GTA 6 na wrzesień xD


1

@partymaker Zostaw ty nam tego Olmo! Dobry zawodnik.

0

@KamQiX Aktualnie spożywam kruche z Biedronki i są sztos

2

Czy są lepsze cukierki od krówek? 100% cukru w cukrze!

9

@Comentateiro A moim zdaniem to jest narzucenie pewnej hierarchii. To strona ukraińska zawiniła to teraz nie my się mamy ustawiać w roli petentów i próbować się dodzwonić do kancelarii Zełeńskiego (bo prezydent ambasadora Ukrainy na dywanik wezwać raczej nie może) tylko stosujemy środki odwetowe (pokazanie siły bo Europa Wschodnia czyli Białoruś, Rosja, Ukraina tylko to rozumieją) i niech to Ukraina wysyła do nas poselstwa w celu wyjaśnień.

Taki przykład na szybko: gdybym był szefem w firmie i pracownik by mnie zwyzywał to bym nie prosił go o wyjaśnienie dlaczego tylko bym go zwolnił. A gdyby mu zależało na zatrzymaniu pracy to mógłbym to rozważyć ale niech on wykaże się inicjatywą

0

@4drian0 Polacy potrafią w gry. Nasze Soft Power

3

@Bobo25 No bo mu należy ten order odebrać xD A jeśli prezydentowi Ukrainy zależy na podtrzymaniu dobrych relacji i być może zatrzymaniu odznaczenia (które zapewne ma gdzieś ale chodzi o szacunek do samego siebie) to się wykaże inicjatywą

21

@Bobo25 Tylko ten apel powinien być tylko i wyłącznie do strony ukraińskiej

9

@mmaciass Chyba nie wsłuchał się dobrze w nastroje społeczne bo zdecydowana większość Polaków się wstawi za prezydentem w takiej sytuacji xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?