4

W takiej sytuacji zostaje Okno Życia:


0

@PaPo Star Wars Zero Company. Taka strategia w stylu Xcom. Premiera w sierpniu chyba

6

Ten klon wygląda jakby zaraz miał wypowiedzieć najbardziej rasistowską obelgę w galaktyce:


@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca

1

@addept Jeszcze LM nie ma ale później sprzedać póki coś wart

2

@FiscaelBarca Ja go do drużyny nie biorę. Ku pamięci Legionu 501 i Batalionu 212

0

@Messi1000000 To nie tak. Głos brzmi normalnie jak jego tylko przy okazji brzmi jakby go przepuścili przez jakieś dziwne filtry ;P

0

A tek Star Trek to też ma być horror? Zawsze mi się jakiś taki bardziej bajkowy wydawał xD Ale nigdy nie oglądałem więc może to przez memy czy coś:


3

@macio_944 Gilgamesz Niszczyciel Imperiów - to kucyk

4

Dobrze, że w tej grze Rexa nie ma (chyba) bo by miał pogawędkę z kolegą xD


@Bolton @BillyButcher @MirusAmisz

1

Jest moc!


0

@marcin62 No i fajno, cieszę się. Gra nie jest niczym wybitnym ale jest solidnym rimejkiem. Szkoda tylko, że coś się popsuło z dubbingiem Beziego...

1

@Roobo Tylko dubbing Beziego proszę poprawić ;P

4

Piękne to są istoty. Żyjcie mi 100 lat kotki:
https://zapodaj.net/plik-TVRo3wrGEJ
https://zapodaj.net/plik-Vgayq608gE

28

Pieniędzy nie ma i nie będzie ale na Alvareza będzie

2

W sumie fajna pamiątka :D


2

@Bocheno1 A EA wskazuje Hiszpanię

13

Matko, stary już. Niech moc będzie z tobą mistrzu Jedi:


@Bolton @BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01 @DonCarletto

0

Najpierw jeden kot mysz upolował, teraz drugi - urodzeni łowcy

5

@clyde
> Pies: je coś
> Co jesz?
> Pies: zaczyna jeść szybciej
> Panic

4

@AmigoBlancos Dla nas dobrze

2

@Bocheno1 Halo, halo, tutaj Warszawa. To nasz ostatni komunikat. Dziś oddziały niemieckie wkroczyły do Warszawy. Braterskie pozdrowienie przesyłamy żołnierzom walczącym na Helu i wszystkim walczącym, gdziekolwiek się jeszcze znajdują. Jeszcze Polska nie zginęła. Niech żyje Polska!

3

Mają co robić chłopaki:


22

Jesteś Kubańczykiem, nielegalnie emigrujesz do USA i ci robią zsyłkę do Afryki xD


1

@Giwera Lechia się nie zgadza.

0

@Agrafka Wygrają uścisk ręki prezesa ;P

1

Paczaj @Sulimo


6

Wspaniały organizator xD


3

Dla nas akurat lepiej, że dziadzio Perez pozostanie u steru xd


0

@BorzyKrzys Brzydkie takie trochę

1

Nie ma wyjścia, GTA musi przenieść premiere @macio_944


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?