Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W takiej sytuacji zostaje Okno Życia:
0
@PaPo Star Wars Zero Company. Taka strategia w stylu Xcom. Premiera w sierpniu chyba
6
Ten klon wygląda jakby zaraz miał wypowiedzieć najbardziej rasistowską obelgę w galaktyce:
@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca
1
@addept Jeszcze LM nie ma ale później sprzedać póki coś wart
2
@FiscaelBarca Ja go do drużyny nie biorę. Ku pamięci Legionu 501 i Batalionu 212
0
@Messi1000000 To nie tak. Głos brzmi normalnie jak jego tylko przy okazji brzmi jakby go przepuścili przez jakieś dziwne filtry ;P
0
A tek Star Trek to też ma być horror? Zawsze mi się jakiś taki bardziej bajkowy wydawał xD Ale nigdy nie oglądałem więc może to przez memy czy coś:
3
@macio_944 Gilgamesz Niszczyciel Imperiów - to kucyk
4
Dobrze, że w tej grze Rexa nie ma (chyba) bo by miał pogawędkę z kolegą xD
@Bolton @BillyButcher @MirusAmisz
1
Jest moc!
0
@marcin62 No i fajno, cieszę się. Gra nie jest niczym wybitnym ale jest solidnym rimejkiem. Szkoda tylko, że coś się popsuło z dubbingiem Beziego...
1
@Roobo Tylko dubbing Beziego proszę poprawić ;P
4
Piękne to są istoty. Żyjcie mi 100 lat kotki:
https://zapodaj.net/plik-TVRo3wrGEJ
https://zapodaj.net/plik-Vgayq608gE
28
Pieniędzy nie ma i nie będzie ale na Alvareza będzie
2
W sumie fajna pamiątka :D
2
@Bocheno1 A EA wskazuje Hiszpanię
13
Matko, stary już. Niech moc będzie z tobą mistrzu Jedi:
@Bolton @BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01 @DonCarletto
0
Najpierw jeden kot mysz upolował, teraz drugi - urodzeni łowcy
5
@clyde
> Pies: je coś
> Co jesz?
> Pies: zaczyna jeść szybciej
> Panic
4
@AmigoBlancos Dla nas dobrze
2
@Bocheno1 Halo, halo, tutaj Warszawa. To nasz ostatni komunikat. Dziś oddziały niemieckie wkroczyły do Warszawy. Braterskie pozdrowienie przesyłamy żołnierzom walczącym na Helu i wszystkim walczącym, gdziekolwiek się jeszcze znajdują. Jeszcze Polska nie zginęła. Niech żyje Polska!
3
Mają co robić chłopaki:
22
Jesteś Kubańczykiem, nielegalnie emigrujesz do USA i ci robią zsyłkę do Afryki xD
1
@Giwera Lechia się nie zgadza.
0
@Agrafka Wygrają uścisk ręki prezesa ;P
1
Paczaj @Sulimo
6
Wspaniały organizator xD
3
Dla nas akurat lepiej, że dziadzio Perez pozostanie u steru xd
0
@BorzyKrzys Brzydkie takie trochę
1
Nie ma wyjścia, GTA musi przenieść premiere @macio_944