Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy są lepsze cukierki od krówek? 100% cukru w cukrze!
9
@Comentateiro A moim zdaniem to jest narzucenie pewnej hierarchii. To strona ukraińska zawiniła to teraz nie my się mamy ustawiać w roli petentów i próbować się dodzwonić do kancelarii Zełeńskiego (bo prezydent ambasadora Ukrainy na dywanik wezwać raczej nie może) tylko stosujemy środki odwetowe (pokazanie siły bo Europa Wschodnia czyli Białoruś, Rosja, Ukraina tylko to rozumieją) i niech to Ukraina wysyła do nas poselstwa w celu wyjaśnień.
Taki przykład na szybko: gdybym był szefem w firmie i pracownik by mnie zwyzywał to bym nie prosił go o wyjaśnienie dlaczego tylko bym go zwolnił. A gdyby mu zależało na zatrzymaniu pracy to mógłbym to rozważyć ale niech on wykaże się inicjatywą
0
@4drian0 Polacy potrafią w gry. Nasze Soft Power
3
@Bobo25 No bo mu należy ten order odebrać xD A jeśli prezydentowi Ukrainy zależy na podtrzymaniu dobrych relacji i być może zatrzymaniu odznaczenia (które zapewne ma gdzieś ale chodzi o szacunek do samego siebie) to się wykaże inicjatywą
21
@Bobo25 Tylko ten apel powinien być tylko i wyłącznie do strony ukraińskiej
9
@mmaciass Chyba nie wsłuchał się dobrze w nastroje społeczne bo zdecydowana większość Polaków się wstawi za prezydentem w takiej sytuacji xd
28
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować relacje:
Jak prezydentowi Ukrainy zależy to sam coś zaproponuje
2
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że Barbie!
2
W końcówkach bananów mieszkają pająki. Potwierdzone info i nie zmienicie mojego zdania:
0
@draxidox Piękny to może być Golf V a nie to...
2
@Comentateiro Teraz na weekend przeglądaliśmy stare zdjęcia rodzinne jak byliśmy dziećmi no i było wzruszenie. Ja może dużo czasu spędzam w sieci ale jeśli kiedyś zdarzy się tak, że zostałbym rodzicem to chciałbym być takim jak moi dla mnie. I nawet będąc zmęczonym po pracy znaleźć te pół godzinki na wspólną zabawę i interakcje z potomkiem
0
@Kuczek W CinemaCity ;P
6
Zagraniczna korporacja się rozwija:
0
Będą zdalne :D
11
Kolejna platyna wbita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-dO4H2c4JGZ
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @Filipem @MesQueUnClub_87
2
Trochę to smutne w sumie, że niezależnie od zamysłu, kolejne filmy o Asterixie i Obelixie nie będą tym samym (prawdopodobnie) bez Depardieu.
Swoją drogą chłop ma bardzo losowe te obywatelstwa xD Francuskie, rosyjskie, Zjednoczonych Emiratów Arabskich
3
@Karol145 Wygrać wygrał i nic innego się nie liczy. A dla nas jego zwycięstwo to wspaniała wiadomość
5
O proszę, sobie przeglądam Instant Gaming i w tym wypadku jedna gierka jest tam droższa niż na Steamie :D Star Wars: Galactic Racer 159.99 na steamie vs. 169.72 (+ w teorii VAT)
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99
1
@norbi77 Czego można się spodziewać? Dwóch lat zachwytów bo się NPC poci - gra dekady!
0
@krycha2201 Patrząc na to, że teraz w niektórych krajach za żarty z niektórych orientacji można mieć nieprzyjemności to wpisuje się w humor tej serii
2
@KamQiX Pozwolę się nie zgodzić z powyższą opinią :) Gdybyś napisał Wiedźmin 4 to jeszcze... a i tak mam nadzieję, że w tej dekadzie dostaniemy jeszcze Medieval 3 Total War ;P
0
@Aragorn33 To zależy co kupuję ale są miesiące gdzie nic nie wydam, są, że wydam z jakieś 40 zł bo mocno po promocjach lecę a są, że wydam z 300 zł. Ogólnie nie są to jakieś kwoty olbrzymie :P Powiedziałbym, że max. 200 zł uśredniając.
6
Póki co giereczkowy 2027 zapowiada się chyba jeszcze lepiej od 2026 (który byłby jeszcze lepszy gdyby nie polityka Sony):
- RE: Veronica
- Obcy Izolacja 2
- The Lost Wild
- Ill
- Tomb Raider: Dziedzictwo Atlantydy
- Star Trek: Shadow Frontier
- Wiedźmin 3: Pieśni Przeszłości
- Być może The Last Ronin, 1666: Amsterdam, Jedi 3
Skupiłem się na tytułach MNIE interesujących i w które ja będę mieć możliwość zagrać jeśli czas pozwoli. Możecie dopisywać swoje propozycje
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
0
Coś fajnego na tym pokazie Xboxa do tej pory pokazali?
5
@MirusAmisz Ale, że po soczku pomarańczowym tak?
4
W takiej sytuacji zostaje Okno Życia:
0
@PaPo Star Wars Zero Company. Taka strategia w stylu Xcom. Premiera w sierpniu chyba
6
Ten klon wygląda jakby zaraz miał wypowiedzieć najbardziej rasistowską obelgę w galaktyce:
@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca
1
@addept Jeszcze LM nie ma ale później sprzedać póki coś wart
2
@FiscaelBarca Ja go do drużyny nie biorę. Ku pamięci Legionu 501 i Batalionu 212