1

@Sulimo Lelelelelele

1

@Bernard777 Nie no, normalnie mogły chyba ;P

7

@Karol145 A ja wpadłem tu tylko poczytać komentarze

1

Właśnie trochę nie rozumiem tego zabiegu ;P Jeśli tak to byłoby to nietypowe jak dla gier fantasy:


5

To co? W przyszłym roku RE Veronica, w 2028 RE V Remake a w 2029 RE10? Ja bym był za :D
@clyde @macio_944 @marcin62 @4drian0 @DragonxNF @Mlodypro101 @VamoSBarca88

0

Jeden problem jaki mam z SGF a czego nie było przy SOP to, że 3/4 zapowiedzianych gier wychodzi chyba najwcześniej w 2027...

2

0

@macio_944 A ktosbtak przewidywał w ogóle? XD Ja ogólnie o Rockstarze mam takie zdanie, że on brzydzi się takimi pokazami "dla plebsu" (niczym nie podparte)

1

@VamoSBarca88 No i to jest jakby okej :)

1

@Rafalloxfcb
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica

2

No to podsumowując Summer Game Fest 2026. Ciekawsze gry (moim zdaniem):
- Star Wars Zero Company
- Need For Speed Star Wars
- The Last Ronin
- 1666 Amsterdam
- Alien 2
- RE Veronica
Finalnie pokaz ciut lepszy niż State of Play, szczególnie, że w to mogę zagrać xD

Szkoda, że tego Jedi 3 nie pokazali no i brak zapowiedzi DLC do RE: Requiem...
@macio_944 @marcin62 @VamoSBarca88 @clyde

2

@macio_944 Ja nigdy nie zrozumiem Azjatów. Ty popatrz na ich teleturnieje a później pomyśl jak oni niby normalne gry mają robić ;P

1

@kanver_ Aha


0

@MirusAmisz Bo może nie ma więcej ciekawych gier? XD Poza tym kapitalizm. Płacą to ich pokazują

0

@VamoSBarca88 Jednak nie moim zdaniem. 50/50 Po równo jest w ilości gier które mnie zainteresowały

0

Na razie SGF i SOP w sumie na równi.

0

Swoją drogą bardzo ładna prowadząca SGF

0

@MirusAmisz Ja w ogóle nie wiem czym jest Turok zD

3

Dobra, dawać tego Jedi 3 z datą i można iść spać

0

@VamoSBarca88 Nie wiem o co mu chodzi z tym Turokiem xD

1

Omg, Amogus 2? Nie wierzę:O

0

@VamoSBarca88 Można co roku bo są zwyczajnie dobre a uniwersum świetne

0

Całkiem ok wygląda ten star warsowy xcom. Tylko co tam Anakin robił? XD

0

@MaVii Niestety...

0

@VamoSBarca88 Alien? Resident? :D

0

Będzie gra piły xd Kiedy twoja postać pojawia się w cutscence xD
I to od Bloober Team :O

Dobra, jednak lipa się szykuje xD
@marcin62

1

@PatrychoO Krzywuchowe Moczary - początek

0

@PatrychoO Ja jej nigdy nawet nie kupiłem xd

0

@MirusAmisz W tym roku to już nie wyjdzie na PC za wiele gier więc pewnie wezmę na premierę z Instant Gaming

1

@VamoSBarca88 Ja to mam na liście życzeń na steamie xd
@MirusAmisz Ja zagrać to zagram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?