0

@AlexDark00 A trzeba być wasalem jednego albo drugiego? Niewolnik który cieszy się, że jest niewolnikiem tego a nie tamtego to nadal niewolnik.

4

Nigdy nie wybaczę Anglikom stworzenia Amerykanów...


1

@Gibbon_FCB Nie zapomniałem a po drugie Rockstar ma wywalone na komputery to ja mam wywalone na niego. Nie wydam 3k dla jednej (dwóch) gry

1

@Luciano99 No 12 rozdziałów ma to takie 10-12h. A przez to, że gierka typu Until Down to sobie sprawdzałem różne decyzje xD

2

@Messibestplayerintheworld Dobra, zapomniałem o polskich wampirach

4

Kiedy ja w tym TheQuarry 105h zrobiłem? XD W tym roku to poza AC4, Gothiciem, Bondem i Lego Batmanem już nie wychodzi nic fajnego (ewentualnie DLC do RE9) to może i by platynę zrobić? Czasu na razie trochę mam wolnego:
https://zapodaj.net/plik-J5Xz7Kxplo

@macio_944 @4drian0 @Jakchcesz @marcin62 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87

0

Donald docenia lojalność wasala


0

@Pressinho Bym powiedział, że odwrotnie :D Najbardziej zagorzali fani SW są raczej dość krytyczni i wymagający

1

@Messibestplayerintheworld Ale nie typową ;P No Lewandowski to to nie jest. Z niego to niby 9, niby ŚPO ;P

1

@NeroTFP1 Dlatego work-life balance jest ważny :P Nie wiem co tam się u niego w pracy wydarzyło, że zapomniał o dziecku ;P

7

@Luciano99 Później rok przerwy i w wieku 71 lat nowy kontrakt

1

@Kacper1432 Będzie bardziej kojarzony z City

1

@Messibestplayerintheworld My to typowej 9 potrzebujemy a nie zawodnika który w sumie nie wiadomo kim jest ;P

0

@Antimadridista_WR Luźne 2000 zł :D

1

@norbi77 Taka jak na Steamie, 6/10. Będą na promce to muszę sprawdzić inne gry z tego uniwersum "Dark Pictures"

4

Co jest? XD Disney sobie wychował fanów...


@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani

4

@fcbarcafan19 To co zawsze - nie lubię minimalizmu w "sztuce"

2

@MirusAmisz Po 1. chwilowo jestem bez pracy a po 2. celuję w skalę "zabawową" bo jest jakiś mały % szans, że kiedyś makietę zbuduję z tych moich zestawów ;P

6

Ale po wczorajszym seansie Mando jakoś zapragnąłem mieć ten jego myśliwiec N-1...
https://www.lego.com/pl-pl/product/the-mandalorians-n-1-starfighter-75325

@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani @AssisMoreira @PatrychoO @macio_944

8

@Safrani Wiesz co jest w tym najlepszego (najgorszego)? Że Pani minister też nie wie xD


5

@Safrani Skoro to transkrypcja czyli jedynie przetłumaczenie to... po rozwód bo Niemiec będą musieli wracać?

1

@Transu96 Aguero zasłużył. Już dawno nie kopie piłeczki

2

No to #Directive8020 ukończona no i... delikatnie chyba bad ending wyszedł xD Teraz pora na platynkę

Ogólnie to w trakcie gry uśmierciłem 3 osoby z załogi.
@marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @macio_944 @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz

0

@Gary Są takie plotki

3

Zgodnie z planowanym rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego sprzedaż Mieszanki Studenckiej ma odbywać się jedynie za okazaniem legitymacji studenckiej aby ograniczyć jej spożywanie przez osoby które w istocie studentami nie są.
@July_6_BcN @Comentateiro @macio_944 @Bykunn @BillyButcher @Jakchcesz @Bolton @Hosh @NeroTFP1

2

@BillyButcher @MirusAmisz Nie, psuć bardzo niczego nie psuje (poza jedną rzeczą może) ale jest kilka takich rzeczy które można było zrobić lepiej ze względu na świat przedstawiony ;P

0

Woda czy Cola ?

1

@RosjaninBut On jeszcze nie wie, że jest w Wuhan

Ale ogólnie fajne zwierzątko

0

Poszukiwacz powrócił do Internetu:


0

@norbi77 Zbroje tak samo kompletnie niedopasowane do epoki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?