Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 A trzeba być wasalem jednego albo drugiego? Niewolnik który cieszy się, że jest niewolnikiem tego a nie tamtego to nadal niewolnik.
4
Nigdy nie wybaczę Anglikom stworzenia Amerykanów...
1
@Gibbon_FCB Nie zapomniałem a po drugie Rockstar ma wywalone na komputery to ja mam wywalone na niego. Nie wydam 3k dla jednej (dwóch) gry
1
@Luciano99 No 12 rozdziałów ma to takie 10-12h. A przez to, że gierka typu Until Down to sobie sprawdzałem różne decyzje xD
2
@Messibestplayerintheworld Dobra, zapomniałem o polskich wampirach
4
Kiedy ja w tym TheQuarry 105h zrobiłem? XD W tym roku to poza AC4, Gothiciem, Bondem i Lego Batmanem już nie wychodzi nic fajnego (ewentualnie DLC do RE9) to może i by platynę zrobić? Czasu na razie trochę mam wolnego:
https://zapodaj.net/plik-J5Xz7Kxplo
@macio_944 @4drian0 @Jakchcesz @marcin62 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
0
Donald docenia lojalność wasala
0
@Pressinho Bym powiedział, że odwrotnie :D Najbardziej zagorzali fani SW są raczej dość krytyczni i wymagający
1
@Messibestplayerintheworld Ale nie typową ;P No Lewandowski to to nie jest. Z niego to niby 9, niby ŚPO ;P
1
@NeroTFP1 Dlatego work-life balance jest ważny :P Nie wiem co tam się u niego w pracy wydarzyło, że zapomniał o dziecku ;P
7
@Luciano99 Później rok przerwy i w wieku 71 lat nowy kontrakt
1
@Kacper1432 Będzie bardziej kojarzony z City
1
@Messibestplayerintheworld My to typowej 9 potrzebujemy a nie zawodnika który w sumie nie wiadomo kim jest ;P
0
@Antimadridista_WR Luźne 2000 zł :D
1
@norbi77 Taka jak na Steamie, 6/10. Będą na promce to muszę sprawdzić inne gry z tego uniwersum "Dark Pictures"
4
Co jest? XD Disney sobie wychował fanów...
@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani
4
@fcbarcafan19 To co zawsze - nie lubię minimalizmu w "sztuce"
2
@MirusAmisz Po 1. chwilowo jestem bez pracy a po 2. celuję w skalę "zabawową" bo jest jakiś mały % szans, że kiedyś makietę zbuduję z tych moich zestawów ;P
6
Ale po wczorajszym seansie Mando jakoś zapragnąłem mieć ten jego myśliwiec N-1...
https://www.lego.com/pl-pl/product/the-mandalorians-n-1-starfighter-75325
@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani @AssisMoreira @PatrychoO @macio_944
8
@Safrani Wiesz co jest w tym najlepszego (najgorszego)? Że Pani minister też nie wie xD
5
@Safrani Skoro to transkrypcja czyli jedynie przetłumaczenie to... po rozwód bo Niemiec będą musieli wracać?
1
@Transu96 Aguero zasłużył. Już dawno nie kopie piłeczki
2
No to #Directive8020 ukończona no i... delikatnie chyba bad ending wyszedł xD Teraz pora na platynkę
Ogólnie to w trakcie gry uśmierciłem 3 osoby z załogi.
@marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @macio_944 @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz
0
@Gary Są takie plotki
3
Zgodnie z planowanym rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego sprzedaż Mieszanki Studenckiej ma odbywać się jedynie za okazaniem legitymacji studenckiej aby ograniczyć jej spożywanie przez osoby które w istocie studentami nie są.
@July_6_BcN @Comentateiro @macio_944 @Bykunn @BillyButcher @Jakchcesz @Bolton @Hosh @NeroTFP1
2
@BillyButcher @MirusAmisz Nie, psuć bardzo niczego nie psuje (poza jedną rzeczą może) ale jest kilka takich rzeczy które można było zrobić lepiej ze względu na świat przedstawiony ;P
0
Woda czy Cola ?
1
@RosjaninBut On jeszcze nie wie, że jest w Wuhan
Ale ogólnie fajne zwierzątko
0
Poszukiwacz powrócił do Internetu:
0
@norbi77 Zbroje tak samo kompletnie niedopasowane do epoki xD