0

@macio_944 Ja tsm jestem, że Kylian nie będzie kozakował tak jak we Francji.

0

@Kgorecki2500 A oto ci chodzi. ;)

0

@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem jest kilka zespołów żeby sobie postrzelać, ja tam będę zacierał ręce na manitę z Getafe czy Espanyolem. Ale walić wynik, ważne żeby nie grać na stojąco i dawać z siebie 100%, a w poprzednim sezonie jak dla mnie był z tym problem.

0

@LukaszFan Oczywiste nie jestem jakiś pewny siebie. Po prostu cieszę się tym co jest teraz. Równie dobrze za 3-4 miesiące może się jeszcze wszystko cholernie skomplikować, ale nie ma sensu teraz o tym myśleć. Najbardziej czego teraz możemy się bać to o kontuzje. Laporta budowanie kadry konkretnie spieorzył.

0

@Messibestplayerintheworld Sobaczymy jak będziemy gra z tymi słsbiakiami, bo jeśli tak jak wczoraj to mamy jeszcze większe szanse, rok temu był wielki problem. No ale sobaczymy, jak na razie było tylko Valladolid, z Rayo mimo wszystko każdemu gra się ciężko.

0

@Kgorecki2500 Tydzień temu Real tracił tylko 2 a teraz 4. To czemu bardziej?

8

No trudno wygrali (ogólnie przeciętny mecz), ale to my mamy doskonały start sezonu. Najważniejsze, że na starcie mamy już komfort, cztery punkty to nie byle co. Tym bardziej teraz musimy patrzeć na siebie a nie na Real. Śmieszne to było te twierdzenie, że Real na koniec nam odjedzie na +50, a najgorsze, że sami kibice Barcy tak uważali. Ważne, że stać nas na walkę o mistrza w tym roku. Real jest może tylko trochę większym faworytem. Dla nas wzmocnienie Fluckiem jest mocniejsze niż transfer Kyliana.

0

@mekston Nie wiem po co mi to tłumaczysz, tak jak twierdził, że nie. Zobaczymy na koniec sezonu. To gadanie, że będzie niszczył ligę jest przesadzone i nie jest takie oczywiste. Ja jestem prawie pewny, że nie będzie strzelał tyle co we Francji gołym okiem widać, że tu będzie miał większe problemy z obrońcami, a jak na razie Real grał ze słabiakami. Kylisn bazuję tylko na szybkości (oczywiście nie mówię, że tyko to potrafi), a tu to może nie wystarczyć. W Angielskiej według mnie by strzelał więcej. To, że będzie strzelał to oczywiste, bo Real tworzy mnóstwo sytuacji.

0

I tymi 2 golami będzie pieprzenie, że gra świetnie. No cóż 4-2 dla Robercika. To co teraz Kylian 2 gole co mecz ;p

0

Viniego zaraz popierdoli.

1

Ćwiąkała - "Fatum Mbappe" :D

1

Tak jest. Górnik robi remontade!

3

Pojebało ich! Aż chcę się płakać, że szczęścia mimo iż to tylko Valladolid.
Hansi Flick "jedziemy po was"! Visca el Barca!

0

Już nie jesteś dla mnie żadnym Rafałem, tylko potężnym Raphinhą! Widać wielką pewność w grze Brazylijczyka. Kozacki początek sezonu!

5

Ale mi się japa cieszy jak patrzę na naszą grę. Jak mi tego brakowało! Dzięki Flickowi Barcelońskie znów mocniej biję. Lecimy po Manitę Vamos Barcelono!

0

To ile teraz będzie meczy w 1 kolejce LM? W ogóle gdzie zobaczyć zestawienie spotkań samej 1 kolejki?

2

Szkoda, źe z Bayernem nie zagramy na Camp Nou.

0

@FabianekMrozek Akurat stawianie Wardęgi obok nich jest śmieszne.

0

Ej myślałem, że wejdę i jakiś Krychowiak fichado ;(

26

Tak mieli wszystkich ruchać.
A może to Kroos zawarł ten pieprzony pakt z diabłem?

0

@Coutinho007 Ciekawe jak długo to będzie do dochodziło do białej strony, wielu nie chcę tego przyznać.

4

To pieprzenie jak to pięknie Perez wymienił pomoc Realu. Od CKM obecnie są z 3x słabsi.

1

@cubiii Chłop jest dobry, bo był drogi.

0

@tribo No z Mallorcą mega grali.

0

@DeviousFCB On powinien grać w Anglii, ładnie by tam popieprzał. Poza tym nie wystawienie go ma skrzydle to debilstwo. nie lubię go, ale na serio szkoda mi go, chłop się męczy.,

0

@4drian0 Nie pisałbym tego jakby Bayern nie był w większym kryzysie. Poza tym tak na poważnie to będzie trudny mecz.

1

@Rust_Cohle Jedziemy z nimi!

1

I elegancko, dawać kur** ten Bayern! Czas na zemstę! Hansi idzie po was!

0

Ta piłeczka wygląda jak z jakiegoś odpustu.

3

Proszę tylko nie Rabiot!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?