Ogólnie dla mnie powrót Gaviego będzie jednym z najpiękniejszych momentów Barcelony ostatnich lat. Mega się nie mogę doczekać jego wejścia na boisko! Będą ciary, a ktoś będzie kroił cebulę.
Dajcie już tą Flickówkę, a nie jakie szczochy jak Propierzówka! Oby do piątku i szybko zleci do meczu. ;) Trzeba będzie się podelektować, bo za miesiąc znów ta pieprzona przerwa na kadrę.
@daniel32778 Ale nie zmienia hasła faktu, że w tym meczu nie ma sensu grać 85-90 min. On musi właśnie w takich spotkaniach odpoczywać jak dziś czy z jakimś słabiakiem w pucharze czy lidze, to nasz kluczowy piłkarz, dostanie kontuzji z przeciążenia i jesteśmy w dupie i to przez głupotę.
@Encore Ale oni go już pompują, że zniszczy i wypluję tą ligę, a to wcale nie musi tak być, zobaczymy go zweryfikuje lepsza trudniejsza liga. To, że musi strzelać to oczywiste jak każdy ofensywny grać Realu.
0
Kogo lepiej dać na celny strzał Olmo czy Raphinhe?
0
Mppanelo. Dzięki karnym nieudanie goni Robercika.
0
W sumie Lech jest mi obojętny, ale jak na razie fajnie się ogarniają. Oby to długo utrzymali. Mogli by tak zrobić mistrza i pograć w pucharach.
1
Ale kich bombardują! No co Real gra to jeden wielki chaos i wstyd. Aj, że teraz z nimi nie gramy, była by ubijana bita śmietana!
0
Jeśli obstsawi strzały celne danego zawodnika, a on nie wyjdzie w pierwszym składzie i nie wejdzie w trakcie meczu to kuponie czy jakieś rozliczenie?
0
@Azi Właśnie szukam jakiegoś serialu, i muszę przyznać że mega mnie zaciekawiłeś! Uwielbiam takie klimaty. Chyba na dniach zacznę oglądać. ;)
13
Ogólnie dla mnie powrót Gaviego będzie jednym z najpiękniejszych momentów Barcelony ostatnich lat. Mega się nie mogę doczekać jego wejścia na boisko! Będą ciary, a ktoś będzie kroił cebulę.
2
Jak byście ułożyli TOP 3 z tych seriali?
- Świat według kiepskich
- Miodowe Lata
- 13 Posterunek
0
Przyszedł już ten olbrzym na YouTube? :D
0
Jest szansa na gola Belgi?
1
Dajcie już tą Flickówkę, a nie jakie szczochy jak Propierzówka! Oby do piątku i szybko
zleci do meczu. ;) Trzeba będzie się podelektować, bo za miesiąc znów ta pieprzona przerwa na kadrę.
5
@Mow_mi_Douglas I to jest jeden z najdroższych transferów w historii. :D
1
Jak łysy przy takim wyniku mnie ściągnie Yamal około 60 min lub wcześniej to jak nuv Madrycki agent. Proszę dać chłopakowi odpocząć!
3
Aj mój pieseł przyciął sobie łapkę drzwiami :( Chodzi normalnie, ale jak go się dotyka to piszczy. Są jakieś sposoby na zmniejszenie bólu?
0
Co tam ciekawego LR ostatnio słucha? U mnie ostatnio leci Homo Twist z Maleńczukiem
2
Ja to proponuje żeby Yamal dziś zagrał 90 min z Szkocją w kadrze u21. Niech chłopaczek pobawi się piłeczką.
0
@Ojciec5tkidzieci Tam jest więcej ludzi. :D To proponuję Indię.
1
Nicola nasz Messi! Brawo!
0
Brawo Lewy!
Jakaś tam Hiszpania męczy bułę, a Polska ez 2-0.,
0
Który to gol Ronaldo w kadrze ? On ma już rekord najwięcej strzelonych goli w reprezentacjach?
@Danny Gaucho
0
@zygzakmaklini To jest tylko moje zdanie.. nie można? xD
0
@kanver_ No i co z tego? jak interwencja była beznadziejna. Jakby to wpadło z metra do bramki to spoko, ale tak neie było..
0
Nieźle Bułka to spierdolił. uff
0
Jesteś gdzieś w TV meczyk Hiszpanii?
0
@daniel32778 Ale nie zmienia hasła faktu, że w tym meczu nie ma sensu grać 85-90 min. On musi właśnie w takich spotkaniach odpoczywać jak dziś czy z jakimś słabiakiem w pucharze czy lidze, to nasz kluczowy piłkarz, dostanie kontuzji z przeciążenia i jesteśmy w dupie i to przez głupotę.
0
To co dziś w składzie Hiszpanii, Olmo, Yamal, Pedri? Trzeba będzie zmówić pacierz.
0
@Linnox Zdecydowanie tak.
1
Wenger o Flicknecie.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1047662997365409&set=a.473975391400842
0
Jak obstawiacie ile strzeli Kylian goli w lidze? Około 30 czy więcęj?
0
@Encore Ale oni go już pompują, że zniszczy i wypluję tą ligę, a to wcale nie musi tak być, zobaczymy go zweryfikuje lepsza trudniejsza liga. To, że musi strzelać to oczywiste jak każdy ofensywny grać Realu.