0

Kogo lepiej dać na celny strzał Olmo czy Raphinhe?

0

Mppanelo. Dzięki karnym nieudanie goni Robercika.

0

W sumie Lech jest mi obojętny, ale jak na razie fajnie się ogarniają. Oby to długo utrzymali. Mogli by tak zrobić mistrza i pograć w pucharach.

1

Ale kich bombardują! No co Real gra to jeden wielki chaos i wstyd. Aj, że teraz z nimi nie gramy, była by ubijana bita śmietana!

0

Jeśli obstsawi strzały celne danego zawodnika, a on nie wyjdzie w pierwszym składzie i nie wejdzie w trakcie meczu to kuponie czy jakieś rozliczenie?

0

@Azi Właśnie szukam jakiegoś serialu, i muszę przyznać że mega mnie zaciekawiłeś! Uwielbiam takie klimaty. Chyba na dniach zacznę oglądać. ;)

13

Ogólnie dla mnie powrót Gaviego będzie jednym z najpiękniejszych momentów Barcelony ostatnich lat. Mega się nie mogę doczekać jego wejścia na boisko! Będą ciary, a ktoś będzie kroił cebulę.

2

Jak byście ułożyli TOP 3 z tych seriali?
- Świat według kiepskich
- Miodowe Lata
- 13 Posterunek

0

Przyszedł już ten olbrzym na YouTube? :D

0

Jest szansa na gola Belgi?

1

Dajcie już tą Flickówkę, a nie jakie szczochy jak Propierzówka! Oby do piątku i szybko
zleci do meczu. ;) Trzeba będzie się podelektować, bo za miesiąc znów ta pieprzona przerwa na kadrę.

5

@Mow_mi_Douglas I to jest jeden z najdroższych transferów w historii. :D

1

Jak łysy przy takim wyniku mnie ściągnie Yamal około 60 min lub wcześniej to jak nuv Madrycki agent. Proszę dać chłopakowi odpocząć!

3

Aj mój pieseł przyciął sobie łapkę drzwiami :( Chodzi normalnie, ale jak go się dotyka to piszczy. Są jakieś sposoby na zmniejszenie bólu?

0

Co tam ciekawego LR ostatnio słucha? U mnie ostatnio leci Homo Twist z Maleńczukiem

2

Ja to proponuje żeby Yamal dziś zagrał 90 min z Szkocją w kadrze u21. Niech chłopaczek pobawi się piłeczką.

0

@Ojciec5tkidzieci Tam jest więcej ludzi. :D To proponuję Indię.

1

Nicola nasz Messi! Brawo!

0

Brawo Lewy!
Jakaś tam Hiszpania męczy bułę, a Polska ez 2-0.,

0

Który to gol Ronaldo w kadrze ? On ma już rekord najwięcej strzelonych goli w reprezentacjach?
@Danny Gaucho

0

@zygzakmaklini To jest tylko moje zdanie.. nie można? xD

0

@kanver_ No i co z tego? jak interwencja była beznadziejna. Jakby to wpadło z metra do bramki to spoko, ale tak neie było..

0

Nieźle Bułka to spierdolił. uff

0

Jesteś gdzieś w TV meczyk Hiszpanii?

0

@daniel32778 Ale nie zmienia hasła faktu, że w tym meczu nie ma sensu grać 85-90 min. On musi właśnie w takich spotkaniach odpoczywać jak dziś czy z jakimś słabiakiem w pucharze czy lidze, to nasz kluczowy piłkarz, dostanie kontuzji z przeciążenia i jesteśmy w dupie i to przez głupotę.

0

To co dziś w składzie Hiszpanii, Olmo, Yamal, Pedri? Trzeba będzie zmówić pacierz.

0

@Linnox Zdecydowanie tak.

0

Jak obstawiacie ile strzeli Kylian goli w lidze? Około 30 czy więcęj?

0

@Encore Ale oni go już pompują, że zniszczy i wypluję tą ligę, a to wcale nie musi tak być, zobaczymy go zweryfikuje lepsza trudniejsza liga. To, że musi strzelać to oczywiste jak każdy ofensywny grać Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?