@FajfusLodowy Równie dobrze nasz mu odpocząć 2 mecze a w następnym ktoś go ostro sfaluję. Oczywiście zgadzam się że musi odpoczywać, w następnym meczu koniecznie.
Co jakaś perełka się pokazuję, to musi być kontuzja.. Fati, Gavi, Bernal. W cholerę szkoda chłopaka, świetne i dojrzałe mecze rozgrywał. Świetny początek sezonu, a i tak musisz się wkurzać. No niestety jest jak jest, najważniejsze teraz żeby chłopak się nie załamał.
My to kur na prawdę mamy szczęście, nie kupujemy DP, stawiamy na młodziaka, który gra drugi świetny `mecz i co, oczywiście kontuzja.. Oby nie wykluczyło go na dłuższy okres.
@lntrowertyk Człowieku o ci chodzi? Pedriego fauluję brutal, a łysy trafił w kolano Bernala. Jak według Ciebie tu ma nie być kontuzji? To nie jest kontuzja mięśniowa..
Piękna jest nasza reakcja w drugiej połowie. Pedro fizycznie wygląda świetnie, widać, że jest pewniejszy siebie. Poszedł jak profesor! Lecimy 3-1. Vamos!
Choć Juve zawsze było mi obojętne, to bardzo mnie cieszy ich świetny początek sezonu. Niech nawet będą mistrzem. Interu nienawidzę, a Milan raczej nie ma szans. Szkoda, że Szczęsnego o już nie ma.
Piękny początek pracy Motty! Zapowiada się na kapitalnego trenera.
@TadeuszK Piszesz, że nie potrafią sprzedać, a sprzedali za 1,7 mln mniej niż podane przez ciebie 12. Ogromna różnica żeby stwierdzić, że nie potrafią :D
@Piotr777 Komentarz żeby się przypieprzyć. :D Nie napisałem o jakimś genialnym meczu, czy że przeciwnicy są w strachu.. Praktycznie tylko napisałem, że mieliśmy kontrolę nad mecze i dawno tak dobrze nie graliśmy z Bilbao (nie mówię, że świetnie). I do tego napisałem o tym, że piłkarze świetnie dziś się poruszali, w środku pola nie było bałaganu. Dla mnie gołym okiem widać rękę lepszego trenera. No chyba, że Setien, Koeman i Xavi to lepsi trenerzy. :D Grajki hah.
Ogólnie to kilka pochwał, a ty pieprzysz o podniecaniu się xD.
Lewy dziś jeden z najlepszych piłkarzy ma boisku! Jeszcze jeden gol i będzie znakomity start. Ma kto go doceni, sami jest jesteście drewnami, kłodami czy drzewami. 30 goli Lewego w lidze na luzie, jestem o to spokojny.
Ogólnie jeden z lepszych spotkań Barcy z Bilbao ostatnich latach. Mamy dużą kontrolę nad tym meczem. Mega podoba mi się jak piłkarze się ustawiają i poruszają, widać gołym okiem znacznie większą klasę trenera poprzedników.
1
Potężny Mamardaszwili 6 goli straconych w 3 meczach.
1
Nico na ławie. Będzie fichado!
0
@pacior95 Chyba zwariowałeś.
0
@FajfusLodowy Równie dobrze nasz mu odpocząć 2 mecze a w następnym ktoś go ostro sfaluję. Oczywiście zgadzam się że musi odpoczywać, w następnym meczu koniecznie.
0
@kiper09 Tak koniec kariery.
0
Może ktoś z LR się nada na DP? Jakiś kandydat?
8
Co jakaś perełka się pokazuję, to musi być kontuzja.. Fati, Gavi, Bernal. W cholerę szkoda chłopaka, świetne i dojrzałe mecze rozgrywał. Świetny początek sezonu, a i tak musisz się wkurzać. No niestety jest jak jest, najważniejsze teraz żeby chłopak się nie załamał.
2
My to kur na prawdę mamy szczęście, nie kupujemy DP, stawiamy na młodziaka, który gra drugi świetny `mecz i co, oczywiście kontuzja.. Oby nie wykluczyło go na dłuższy okres.
0
@lntrowertyk Człowieku o ci chodzi? Pedriego fauluję brutal, a łysy trafił w kolano Bernala. Jak według Ciebie tu ma nie być kontuzji? To nie jest kontuzja mięśniowa..
0
Niech se kur* zrobią ligę Madrytu w składzie Real, Rayo, Getafe i zaproszą Espanyol.
0
Kręcidło to komentuje jakby na kiblu siedział. Chłop nie nadaję się komentowania!
1
Piękna jest nasza reakcja w drugiej połowie. Pedro fizycznie wygląda świetnie, widać, że jest pewniejszy siebie. Poszedł jak profesor! Lecimy 3-1. Vamos!
0
Przecież to kur* był karny! Mafia z Madrytu!
Widać u chłopków reakcje. Olmo wejście na pełnej! Będzie z blondyna pociecha. Vamos!
0
@Masnymichael Przynajmniej dobrze, źe tylko 20. Dzięki.
0
@Masnymichael A znasz może cenę?
0
Żeby mieć dostęp to wszystkich spotkań KM, to trzeba dodadatkowo wykupić pakiet Canal+Extra?
0
@guetta256 Jakiś jest sens pisania tego?
0
Laporta wyciągnie z brzucha Leao!
2
@Rust_Cohle Z tym, nienawidzę to przesadziłem.
3
Choć Juve zawsze było mi obojętne, to bardzo mnie cieszy ich świetny początek sezonu. Niech nawet będą mistrzem. Interu nienawidzę, a Milan raczej nie ma szans. Szkoda, że Szczęsnego o już nie ma.
Piękny początek pracy Motty! Zapowiada się na kapitalnego trenera.
0
Na canal+online są skróty La Liga?
2
Fati z 10, kpina jakaś :D
1
Jeszcze kupią i go sprzedadzą (wypożyczą). Ale to byłaby kur** kompromitacja. W sumienie nie zdziwiłoby mnie to.
0
@AssisMoreira Ja nigdy nie zroxzumiem fenomenu tego filmu, dla mnie takie 6/10.
0
Vini na bank nie jest rasistą, czarno-biała fryzura. Piękny człowiek!
0
Patrząc na kadrę Bayernu to chyba jednak z gorszysz ostatnich wielu lat. Meg2 chciałbym na nich trafić.
4
@TadeuszK Piszesz, że nie potrafią sprzedać, a sprzedali za 1,7 mln mniej niż podane przez ciebie 12. Ogromna różnica żeby stwierdzić, że nie potrafią :D
0
@Piotr777 Komentarz żeby się przypieprzyć. :D Nie napisałem o jakimś genialnym meczu, czy że przeciwnicy są w strachu.. Praktycznie tylko napisałem, że mieliśmy kontrolę nad mecze i dawno tak dobrze nie graliśmy z Bilbao (nie mówię, że świetnie). I do tego napisałem o tym, że piłkarze świetnie dziś się poruszali, w środku pola nie było bałaganu. Dla mnie gołym okiem widać rękę lepszego trenera. No chyba, że Setien, Koeman i Xavi to lepsi trenerzy. :D Grajki hah.
Ogólnie to kilka pochwał, a ty pieprzysz o podniecaniu się xD.
7
Lewy dziś jeden z najlepszych piłkarzy ma boisku! Jeszcze jeden gol i będzie znakomity start. Ma kto go doceni, sami jest jesteście drewnami, kłodami czy drzewami. 30 goli Lewego w lidze na luzie, jestem o to spokojny.
Ogólnie jeden z lepszych spotkań Barcy z Bilbao ostatnich latach. Mamy dużą kontrolę nad tym meczem. Mega podoba mi się jak piłkarze się ustawiają i poruszają, widać gołym okiem znacznie większą klasę trenera poprzedników.
0
@Roobo Jak słaby meczchyba zwariowałeś. :D