0

Wielkie przypieprzenie się jak wygląda pomoc akurat na ten moment, będzie dostępny dostępny Gundogan, Fermin, Olmo i będzie to wyglądać bardzo spoko. A ludzie gadają, że Olmo to transfer nie potrzebny, dzisiejsza pomoc ;pokazuję, że rzeczywiście bardzo jest nie potrzebny. :D

0

@Fantastyczny Chłopiec Jak bez zagra, Casado - Pedr - Torre, no chyba, że na starcie zakłaasz, że zagrają fatalnie.

1

@Pawel13sz Tylko, że Barca wtedy nie była w dupie finansowej.

0

@kanver_ Przecież nie oceniam jak Flkck będzie do tego podchodził. Nawiązałem tylko do dawnych czasów gdy Xavi często szukał wymówek.

1

@Rewolucja123 Przecież wielokrotnie Xavi jak przegrywał mecze to szukał wymówek.

0

@Luciano99 Mimo wszystko chcę zobaczyć mecze de Jonga pod wodzą Flicka, ale jakieś większe wiary, że będzie grać świetnie to nie mam. Może się mylę, ale według mnie nie koniecznie musi grać mega słabo.

0

Ten nagłówek z konferencji to idealne przesłanie od Flicka do Xaviego. ;)

0

@Ziemny Ale to się nie wydarzy.

0

@Luciano99 Czyli co już zakładać, że zagra beznadziejny sezon?

0

@Rewolucja123 Czyli to ma oznaczać, że ten sezon będzie miał słaby? Pamiętajmy, że Flkck to lepszy trener, u Koemana i Xaviego cała formacja pomocy wyglądała wielokrotnie beznadziejne. Też bym chciał żeby go sprzedali, ale to się nie stanie. Niemiej jednak uważam, że żałosne jest takie skreślanie zawodnika gdy sezon dopiero co rusza. Tak samo to pieprzenie, że ter Stegen się nie nadaję, bo miał kiepski sezon. Jeszcze co do de Jonga to nie mam jakieś większy wiary cło do niego, ale chętnie zobaczę jaj będzie wyglądał u Flicka, moim zdaniem nie koniecznie musi grać słabo.

2

Jak tam jestem cieka jak de Jong będzie wyglądać w systemie i taktyce Flicka. Moim zdaniem u Xavjego wielokrotnie formacja pomocy to był jeden wielki burdel i bez pomysłu. Ostatnie sezony miał słabe, ale skreślanie go na starcie jest żałosne. Ogólnie LR tutaj nie wierzy prawie w żadnego piłkarza Barcy, Jeszcze sezon nie ruszył a już gadki kto będzie największym plackiem.

2

@Faro Melepety :D szacunku do swoich zawodników widzę nie ma. Tak jakby de Jong każdy sezon miał gówniany i nic nie dał Barcelonie.

0

Jak myślicie kto zapali znicz na IO w Polsce?

0

United na czele tabeli!

0

@Messibestplayerintheworld A co się zmieniło, nie ma Cancelo i Felixa, który wchodził na końcówki i miał przebłyski. Cancelo dawał coś ekstra i to nie regularnie, a w obronie był beznadziejny, to nawet jak będzie grać Balde nie będzie różnicy z tyłu. To ma świadczyć, ż gorszy?

0

@Pawel13sz Wielkie mi problem bo nie zagra w pierwszej kolejce. A nawet jeśli nie chodzi o rejestrację, to Olmo dopiero co zaczął treningi, więc nic dziwnego, że może nie być gotowy fizycznie. Zagrałby bez odpowiedniego przygotowania, doznał by kontuzji i była by beczka, że już się połamał. Jeśli nie jest gotowy to nawet i dobrze, że teraz nie jest dostępny. Wielce mi różnica jak zacznie grać od 1 czy 3 kolejki.

0

Kto będzie komentowaał ligę angielską?

2

@JohnnySilverhand Pasożyt bo niby? Poza tym to było z 5 lat temu :D

0

@DonCarletto Napisał , że były niesamowicie równeco jest faktem, wa ty wyciągasz jeden mecz w którym akurat zdominowaliście. :D

0

Myślicie, że stać nas na wyrównane mecz z Białymi? Moim zdaniem te gadki o gwałtach Barcy to duża przesada.

6

Na TVP Kultura właśnie trwa "Mój przyjaciel Hachiko". ❤ Będzie krojona cebula..

0

@scotti Sorrka ;)

0

@ShawnC Pewnie zainteresowanie Barcy to kolejne pieprzenie mediów.

1

@xvcWinterSoldier MŚ to gówno.

0

@arasz1819 Niestety ale tu ciągle kolejka do robienia dobrze białym, jaka ohyda.

0

@luna666moon No Leo po wieku 25 lat miewał chore liczby. Ogólnie to wątpię, że ktoś kiedyś dorówna liczbą Messiego i Ronaldo, może w jakiejś dalszej przyszłości, a pod względem kariery Messiego to już w ogóle.

0

@szymonekk Nie powiedziałbym, że szeroka i rywalizująca kadra oznaczała okrutnie zamiecienie ligi. Zobaczymy za niecały rok.

0

Pewnie ktoś tu to ogarnia, Kylian ma lepsze statystyki niż Ronaldo i Messi w wieku 25 lat?

1

@Herato Jaj dla mnie Kylian nigdy nie stanie obok Ronaldo, wątpię, że osiągnie poziom Ronaldo.

1

@Messibestplayerintheworld Czyli kryykowali jego rozkrok. ;) Ludzie przypieprzają się do ter Stegena jakby nam pieprzył co 3 mecz. Jak dlań mnie mocna przesada z tą nagonką na Marca, no ale cóż każdy ma swoje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?