Ferminatorek! Kocham tego chłopaka. MVP formalność? To jak on potrafi się ustawić i odnaleźć w polu karnym to coś kapitalnego! Masakra, że były głosy, że Barca to dla niego za wysoko wysokie progi. Ciekawe gdzie byłby teraz gdyby nie Xavi.
@bari_94 A czemu ma zagrać słabe sezony? Jak zagra świetnie, to nie będzie biegać za jego agentem z podpisem kolejnego. Ocenianie tego transferu w tym momencie jako dramatyczny jest śmieszne.
3
Ferminatorek! Kocham tego chłopaka. MVP formalność?
To jak on potrafi się ustawić i odnaleźć w polu karnym to coś kapitalnego! Masakra, że były głosy, że Barca to dla niego za wysoko wysokie progi. Ciekawe gdzie byłby teraz gdyby nie Xavi.
0
Według Was cena za Olmo jest spoko czy przesadzona?
0
@bari_94 A czemu ma zagrać słabe sezony? Jak zagra świetnie, to nie będzie biegać za jego agentem z podpisem kolejnego. Ocenianie tego transferu w tym momencie jako dramatyczny jest śmieszne.
1
@Faro A jaka zawartość byłaby ok?
0
@soleslover Przecież jemu chodzi o umiejętności jakie może mieć XD
2
@barcelonaLM Bardzo dobry film, ale według mnie te zachwyty przesadzone. Niemiej jednak brak nominacji Oscara to jakieś nieporozumienie.
0
@adamek20151 To na co zmienić?
0
Miał ktoś kiedyś taki problem, że jak wchodzę na instagram w Chrome to wyskakuje błąd "połączenie nie jest bezpieczne"? Może ktoś wie jak to naprawić?
0
@PJ1985 Ja pierdziele o Polakach zapomniałem. :D
0
@priest9999 Ogólnie czy jakiś trener tego dokonał. Tak myślałem, że ktoś z Brazylii.
0
@MesQueUnClub96 Nie, pytam czy jakiś trener wygrał MŚ i IO, jeśli tak to Grbic jeśli wygra IO to musi jeszcze MŚ.
1
Czy ktoś z trenerów wygrał MŚ i IO? Bo chyba tylko to może przebić sukcesy Serba (oczywiście jeśli będzie złoto).
0
Ciekawe ile było zawałów w Polsce. :D
0
Co oni zrobili! Historia dzieję się na naszych oczach!
1
Jak ten Fornal z takimi wielkimi jajami wszystko kończy. Dzisiaj pieprzony Szefuńcio!
0
Po łapie! Tak jest kur!
1
@michal26 Doeskonale pamiętam. Ale teraz emocje 2x większe.
0
Kocham Was! Zaraz się popłaczę! Mega duma!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Ja razem z Tobą.
0
Kocham ich! Tu melisa nie pomoże.
0
Semeniuk ma kontuzję? Czy po prostu słabo?
0
Ciężko będzie wygrać, ale kocham ich walkę.
1
Przestańcie pieprzyć, mecz nie jest przegrany. Trzeba się podnieść!
0
@Litman Tak głowa nie dojechała,
0
Przynajmniej nie ma niebezpiecznego wyniku. Do boju, po 2-1!
0
Bierzemy tego seta!
0
Jedziemy szybkie 3-0 z Hamburgerami!
0
@michaleu Obiecał, a Nico chcę zostać w Bilbao, co według Ciebie ma zrobić?
0
@Sawik_10 Sam jesteś mem. Flick chcę Olmo to kupują Olmo. Widocznie napastnika nie chcę.