3

Ferminatorek! Kocham tego chłopaka. MVP formalność?
To jak on potrafi się ustawić i odnaleźć w polu karnym to coś kapitalnego! Masakra, że były głosy, że Barca to dla niego za wysoko wysokie progi. Ciekawe gdzie byłby teraz gdyby nie Xavi.

0

Według Was cena za Olmo jest spoko czy przesadzona?

0

@bari_94 A czemu ma zagrać słabe sezony? Jak zagra świetnie, to nie będzie biegać za jego agentem z podpisem kolejnego. Ocenianie tego transferu w tym momencie jako dramatyczny jest śmieszne.

1

@Faro A jaka zawartość byłaby ok?

0

@soleslover Przecież jemu chodzi o umiejętności jakie może mieć XD

2

@barcelonaLM Bardzo dobry film, ale według mnie te zachwyty przesadzone. Niemiej jednak brak nominacji Oscara to jakieś nieporozumienie.

0

@adamek20151 To na co zmienić?

0

Miał ktoś kiedyś taki problem, że jak wchodzę na instagram w Chrome to wyskakuje błąd "połączenie nie jest bezpieczne"? Może ktoś wie jak to naprawić?

0

@PJ1985 Ja pierdziele o Polakach zapomniałem. :D

0

@priest9999 Ogólnie czy jakiś trener tego dokonał. Tak myślałem, że ktoś z Brazylii.

0

@MesQueUnClub96 Nie, pytam czy jakiś trener wygrał MŚ i IO, jeśli tak to Grbic jeśli wygra IO to musi jeszcze MŚ.

1

Czy ktoś z trenerów wygrał MŚ i IO? Bo chyba tylko to może przebić sukcesy Serba (oczywiście jeśli będzie złoto).

0

Ciekawe ile było zawałów w Polsce. :D

0

Co oni zrobili! Historia dzieję się na naszych oczach!

1

Jak ten Fornal z takimi wielkimi jajami wszystko kończy. Dzisiaj pieprzony Szefuńcio!

0

Po łapie! Tak jest kur!

1

@michal26 Doeskonale pamiętam. Ale teraz emocje 2x większe.

0

Kocham Was! Zaraz się popłaczę! Mega duma!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska Ja razem z Tobą.

0

Kocham ich! Tu melisa nie pomoże.

0

Semeniuk ma kontuzję? Czy po prostu słabo?

0

Ciężko będzie wygrać, ale kocham ich walkę.

1

Przestańcie pieprzyć, mecz nie jest przegrany. Trzeba się podnieść!

0

@Litman Tak głowa nie dojechała,

0

Przynajmniej nie ma niebezpiecznego wyniku. Do boju, po 2-1!

0

Bierzemy tego seta!

0

Jedziemy szybkie 3-0 z Hamburgerami!

0

@michaleu Obiecał, a Nico chcę zostać w Bilbao, co według Ciebie ma zrobić?

0

@Sawik_10 Sam jesteś mem. Flick chcę Olmo to kupują Olmo. Widocznie napastnika nie chcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?