0

@Firestone Tylko, że on większość meczy grał po 20 min do tego kontuzja. Ogólnie w PL zagrał 21 meczy z czego najwięcej po 45-71 min, z 15 spotkań jak nie więcej grał po max 25 min do tego kontuzja j utrata rytmu meczowego, to nie jest żadna kompromitacja. Jakby zagrał z 15 meczy po 90 min czy w pierwszym składzie i strzeli 2 gole to byłaby kompromitacja. Ale nawet jeśli mu nie wyszło i miał słaby sezon to, znaczy, że się skompromitował? Od kiedy słaby sezon piłkarza oznacza kompromitacje..

Skąd może wiedzieć jak będzie wyglądać w innym otoczeniu. Nie lepiej dać mu szansę niż sprzedawać za 5 mln? Powiedź mi dlaczego niby nie spróbować? Skąd ta pewność, że nie będzie np. świetnym rezerwowym? Z resztą zobaczymy po okienku transferowym czy będzie miejsce.

0

@Firestone Czym się skompromitował?

1

@kaamil1910 Ale ludzie i tak wiedzą, że nic z niego nie będzie i zaraz kolejne kontuzje. Ja tam go nie skreślam i mam nadzieję, że zostanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chłopak ma dopiero 21 lat. Żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwili.

0

Jak byście porównali Nico do Kyliana? Może wejść na ten sam poziom, być nawet lepszy czy bez podejścia? Biorąc pod uwagę, że Williams może się jeszcze rozwinąć.

0

@Joe_Barbaro Ale pod którymi?
Niestety Sparta i tak rządzi w Pradze, 7 mistrzostw więcej, ale w tym roku 3 raz z rzędu ligi nie wygracie!

0

@FcPortoFan1999 Przynajmniej ktoś chcę się bawić i mnie rozumiem. Jakbym dał np. Holandię czy Francje to byłby Ajax, Lyon. Nie mówię, że oglądam wszystkie mecze Slavię, ale np. tabelę przeglądam.

0

@adukla W ogóle nie wiem po co to pisać

0

Macie jakiś ulubiony klub europejski, ale pomijając (Hiszpanie, Anglię, Włochy, Niemcy, Francje, Portugalię, Holandię i Polskę)?

U mnie są to kreciki, czyli Slavia Praga. ;) i trochę też PAOK Saloniki.

2

@Sysia11 Pomoc i obronę mamy na podobnym poziomie. Ogólnie to nie rozumiem tego zachwytu jak Real pięknie odmłodził swoją pomoc i utrzymał taką dużą jakość w tej formacji , wiadomo Judę, ale cała reszta nie ma podejścia do CKM jak i takiego potencjału. Moim zdaniem prze tą pomoc mogą mieć spore problemy. Samego transferu Kyliana nie ma co się bać. Jeśli ktoś uważa, że Real będzie nas gwałcić 3/4-0 i minus 15, to jest śmieszny. Mamy jakość piłkarską i trenerską. a Flick i transfer Nico (czas pokaże) może dać potężny upgrade. Również kierowanie się jakich mamy piłkarzy patrząc na poprzedni sezon nie ma sensu, bo zmienia się trener, wielu zawodników przy lepszym systemie i pomyśle może grać 2x lepiej, np. taki Lewy. Do tego wszystkiego znów mamy obfitą katalońską kopalnie diamencików pod nazwą "La Masia", kto wie może pojawi się młody Busquets i nie tylko.

*Żeby nie było. nie czepiam się twojego słowa "znakomicie". ;)

3

Kompletnie mnie nie przeraża transfer Mbappe, ale nie ma co się łudzić, że Kylian będzie ciągle grać tak przeciętnie jak na Euro, wystarczy, że odzyska formę i będziemy mieć z Żółwikiem duże problemy. Na pewno zmiana ligi będzie mieć znaczenie, ale wątpię żeby sobie z tym nie poradził. Jeśli uda się kupić Nicosia , to nie mamy wcale gorszego ataku (wstrzymał bym się z skreślanie Lewego, sobaczymy jak będzie wyglądać w systemie Flicka), z tym transferem spokojnie możemy walczyć z Realem o mistrzostwo.

0

@Danny Gaucho Nie odda. ;)

0

Mbappe :D "Oddam życie dla tego klubu" hah jeszcze całowanie herbu :D

1

@BorzyKrzys Napoli boskei!

1

@neymar77 Serio? Ale to nie ma nic do Kyliana, kompletnie inna sytuacja. To chyba oczywiste, że ludzie ostro jechali po Neymarze (i słusznie). Co do Kyliana to chodzi oto, że jak ich olał to jechali po nim, a teraz gdy przychodzi to jest cudowny, serio nie widzisz różnicy?

0

Oby tylko Pepula nie wpakował się w reprezentacje Anglii. To byłby dramat.

0

@BorzyKrzys Słowianki lepsze!

0

Czemu Lautaro nie gra?

0

Skandal jest! Dlaczego gol samobójczy nie został królem strzelców?

0

Ciekawe w jakim wieku Yamal przedzie futbol ; ) Jak Barca się ogarnie w LM to będzie na to szansa. Nie mogę się doczekać żeby oglądać Yamal na MŚ. Nie mam zamiaru zakładać, że mu nie wyjdzie.

5

To teraz 3 raz z rzędu przegrany finał Angolów na Euro, tylko tym razem z Polską!

0

Przydała się duża głowa Olmo. Czy to głowa Boga?

2

I tak są za słabi żeby wygrać. Vamos!

1

Judę hah Jak dobrze, że Angole mają głupiego trenera i nie gra Palmerem.

0

No brońcie się dalej jełopy.

9

Mega szkoda, że to nie jest finał z Ho.andią. To było pewne, że z Anglią mecz będzie cieniutki w chuj. Anglia gra jak Polska, ich niektóre akcje ala ekstraklasa.

0

@Arden Bez przesady.

0

@LukaszFan Jakoś nie.

0

Czy jeśli dajmy w najbliższych dwóch latach Alcaraz wygra Auastralia Open, mając już Wimbledon, French Open i US Open to będzie najmłodszym tenisistą, który tego dokonał?

1

Oby Nicuś Blaugrana! Ostatnią tak mocno jarałem się transferami Suareza, Titiego no i mimo wszystko Neymara, mija 10 lat i o tego Sureza i żaden trefem mnie nie jarał, dopiero jest teraz na to szansa. Oby teraz za 3/5/10 lat takie transfery były czymś normalnym. No ale zobaczymy, tu w Barcelonie wszystko na samym końcu może się spierdolić.

0

@Arden Judę bez Euro tego nie wygra. Finał nic nie zmienia. Vini był bardziej kluczowy dla Realu. Jak Judę nie wygra to jaką ma przewagę? Taką że ma finał Euro? Zawodnik La Liga ni rzeczywiście będzie istotne, to Vini był najlepszych zawodnikiem LM, dostanie nagrodę, chyba podczas losowania LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?