1

@Sysia11 Jeszcze nie. 2 najlepsze z 3 wychodzą. Jak Japonia i Serbia wygrają swoje mecze i Brazylia z Egiptem, to 3 drużyny z 3 miejsc po 4 pkt, a wtedy nie wiem co się liczy.

0

@clyde No i co z tego? Zawsze ktoś meczu ktoś się wyróżnia.

0

Lubię takie horrory siatkarzy. ; ) Teraz tylko wygrać!

0

@JordiAlbion Ale człowireka z samego rana i to w poniedziałek wkur! :D

1

Ale chujowy ten nowy wygląd tworzenia kuponów na fortunie. Był pięknym łatwy i przyjemny minimalizm, a teraz zrobili jakieś kolumbryny wielkie. Nie wiem po cholery te zmiany..

0

@damianex10 w sumie racja. Czyli IO masz gdzieś? Można i tak;)

0

Jak dyscypliny lubicie najbardziej na Olimpiadzie? Poza tymi oczywistymi jak piłka nożna, siatkówka ręczna, koszykówka tenis?

Ja - skok o tyczce, wioślarstwom oraz szermierka.

0

@LukaszFan Dokładnie, no ale jak ktoś przemówi z X to 20/80.

0

Masakra jak ludzie idą w te przecieki, ploteczki itd, dziś Nico chcę skrócić sobie wakacje a za 3b dni będzie blisko Barcy. Nie takie pewne przecieki okazywały się nic warte. Ja tam czekam do końca okienka transferowego, na ten moment jest tak samo blisko jak i daleko od Barcy. Czas pokaże.

0

@Nazio_87 Ja akurat bardzo rzadki narzekam. Nie mogę napisać, że się nie podoba?

0

@RichardWinters To tak samom można w drugą stronę. Nie można napisać, że się nie podoba? Jedynie co ton zamiast żałosna mogłem napisać słaba.

0

@Nazio_87 Czyli nie można wyrazić swojej opinii. :D Jeśli komuś się podoba to super, musi się podobać?

0

Żałosna jest ta ceremonia. Olimpijczycy będą przypływać statkami, wow jesteśmy oryginalni! Większość występów artystycznych tanie i bez smaku. Momentami klimaty wesołego miasteczka.

1

@bartas97 Przehajpowany piłkarz. Poza tym nikogo to tutaj nie obchodzi. Nie wiem po co wstawiać coś od ASa. :D

0

Wasza ulubiona postać z Dragon Ball?

1

@KrychaFCB Na tych Igrzyskach to będzie się działo, nie koniecznie sportowo.

0

Jak najlepiej nazwać trio Williams, Lewy, Yamal? WLY czy YLW brzmi głupio.

0

Jazda z tą Argentynką!

1

@marcin62 Z czym się nabrali? Jak on jeszcze meczu nie zagrał? Nikt tu nie mówił o kontuzjach. Ta kontuzja oznacza, że w sezonie będzie grał słabo i co chwile kontuzja?

0

Czemu już dziś s ą mecze w piłkę, jak Olimpiada startuje za 2 dni?

0

Przypuśćmy Jaga przechodzi FCSB lub Maccabi i zostaję jedna runda, w której pewnie jakaśv Sparta czy Fenerbahce? I tak w ogóle ile jest wolnych miejsc do awansu LM? Mniej czy więcej niż w poprzednim formacie?

0

@mkord Ale we eliminacjach

3

@kuz To nie Legia.

13

Flick będzie miał ciężko zatrzymać Jagiellonie!

0

@mordini123 Powinien go pod podpalić skręconym blancikiem.

0

Z tych transferów Legii, to które są najciekawsze?

3

Masakra jak po Euro zmieniło się spojrzeniem ci doń Olmo,, chłop zagrać 3 dobre mecze i jest świetny. Moim zdaniem to duże ryzyko, że to bzie mega niewypał. Tyle było pieprzenia o tym DOP a pewnie nikogo nie kupią. Jeśli kupią Olmo zamiast DP to będzie kur** jakaś komedia!

0

Co robił Kylian w wieku Yamala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?