Czy jest jakiś sposób żeby pliki video automatycznie uruchamiały się jeden po drugim? Chodzi mi o to żeby pobrane odcinki serialu uruchamiały się jeden po drugim, czyli kończy się pierwszy i od razu samo odpala się drugi. Może jest jakiś opcja w VLC czy innym programie?
0
Oficjalnie Złota Piłka - Vinicius Junio!
0
@Emhyr Szkoda, że sam je rozpieprzył.
0
Siatkarze tylko na Polsat Sport?
0
@JohnnySilverhand Z Michniewiczem :D
0
Szkoda tej Ukrainy, 4 pkt i do domu, a większość z trzema ma awans.
0
@Faro Szkosda, że to czerwo. Z zAustrią będą mieć ciężko, Turcja ma słabiutką obronę.
0
ehh kebaby.. Rangnick wiesz co masz zrobić!
2
Gruzja to takie Maroko europejskie. Czyli minimum półfinał.
1
Czyli Turcja z Austrią. Oby Rangnick zakręcił Kebabem.
0
Pieprzone Kebaby! Oby w kolejnej fazie odpadli..
0
Teraz Czechy wygrają i Kebaby do domu.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście team #kreciki
0
Chyba Turcja może nawet przegrać 2-0? Bo mają bilans -1 a Węgry -3. Zakładają, że wygra Portugalia?
0
Vamos Kreciki! Jazda z Turkami!
0
@mekston A czemu w gr ę wchodzi też grupa E?
0
Dlaczego przy Hiszpanii jest podane, że mogą zagrać z E3 lub F3? Od czego żale życz zagrają z E3 czy F3?
1
@macio_944 Takie strzały niejeden raz zdarzają się najleopszym podczas meczu.
0
Kogo byście woleli kupić do Barcy Mbappe czy Nico?
0
@Herato Jaki drugi Bojan? On nie miał rozwalonego kolana, gdyby nie kontuzja to nadal by zachwycał, Bojan miał problemie w głowie.
0
Wiadomo Probierz nie jest idealny, ale biorąc pod uwagę, że kadrę pprowadzi tak krótko to gram mi się bardzo podoba niż za Michniewicza.
0
Widzę, że Anglia 0-0 :D Judę gra?
3
Świetna gra Lewego w obronie. Brawo kapitanie!
1
Ewidentnie widać było jak Lewy widzi, że bramkarz wyszedł z lini.
4
Ale LR się zesra jak Lewy spieprzy.
0
Wreszcie się zzównał z Milikiem. Ciekaweb czy strzeli 3 gole.
0
Ale go Dawidowicz porobił.
3
Czemu nie podał z pierwszej piłki.. Tak właśnie wyglądają nasze ataki, w kluczowym momencie zagranie z Ekstraklsy, a potem wszystko wina Lewego.
0
Mbappe wyjaśniony.
0
@NeroTFP1 Ań jaki program masz na myśli?
0
Czy jest jakiś sposób żeby pliki video automatycznie uruchamiały się jeden po drugim? Chodzi mi o to żeby pobrane odcinki serialu uruchamiały się jeden po drugim, czyli kończy się pierwszy i od razu samo odpala się drugi. Może jest jakiś opcja w VLC czy innym programie?