0

@mextexperu Co z tego, że remisowały? :D

0

@Deviler Nie powiedziałbym. Tylko Węgry mają gorszy w grupie A, w grupie C Dania może mieć 5 pkt lub Serbia 4, Dania ma bilans na 0, w grupie D Austria ma świetny bilans, w Grupie E Ukraina ma słaby bilans ale może zremsować z Belgią wtedy majśą 4 pkt, w grupie F Turcja może skromnie przegrać wtedy Czechy 4, a Turcja bilans -2, tak jajk Włosi gdyby przegrali 2-0.

0

Włochy bilans -1, jak Chorwacja strzeli drugą bramkję to makarony mogą mieć problem. ;)

1

Myślicie, że sama wygrana Euro prze Francje da Mbappe ZP?

0

Mlo,zna gdzieś oglądać Barce B?

1

Jak niemcy wyjdą z drugie to na kogo mogą trafić? i na kogo mogą trafić jak wyjdą z pierwszego?

3

Cudowny Ronaldo bo podobał :D Dobrze że podał bo jeszcze by spieperxzył. I tak uważa, że grali by jeszcze lepiej. Nic wielkiego w ataku nie dodaję. Ale brawo, że podał, jazda z Turkami!

0

@Adran360 Bez tego też mogą.

0

Portugalia leci tu 0-4!

0

Ale Turcja jest gówniana w obronie.

0

@Popitek12 Co niby takiego robią? W obronie to gorzej wyglądają niż Polska. To że w ataku szaleją to normalne, nie dość Portugali gra mocno do przodu to muszą gonić wynik.. Ja tam wolę Czechów.

0

Myślicie, że Turcja awansuję jak nawet przegrają z Krecikami?

0

Według was Probierz ;powinien dalej to ciągnąć czy lepiej szukać kogoś nowego?

0

@Emhyr Mam na myśli ogólnie Lewego a nie ost np. rok. Nikt z tych napastników nie wejdzie na jakiś wyższy poziom. Życzę powodzenia ze Świderskim i Buksą. Oni nigdy nawet w połowie nie staną obok Roberta. Chyba, że znów się trafi jakiś drugi Lewandowski, w co bardzo wątpię. Jak będziemy grać lepiej to się mocno zdziwię.

0

Pomyśleć, że już niebawem nie będzie Lewego i Zielińskiego, będzie jeszcze 2x gorzej. Napastnicy na dalsze lata - Świderski i Buksa, Piątek i Milik. :D Kiedyś to w obronie był przynajmniej Glik i Piszczek a teraz? Nie zdziwię się jak poczekamy wiele lat na kolejne Euro czy MŚ.

0

@kamiVeB I Gundoganem!

0

Czemu na Włochów z Słowenią jest taki duży kurs w Siatkę? Nie grają najlepszym składem?

0

Czas żeby pałeczkę przejął Wojciech Kowalczyk!

3

Dobra tam jakieś Euro i Orzełki, za 40 dni rusza #flickneta!

0

@VegetaPolska Nie gadaj, że przy 0-1 nie było walki.

0

No cóż i tak wyjście z grupy to byłaby dla mnie mega niesopdzianką. Widać większą jakość w trenerze, ogólnie są lepsi piłkarsko. Oby tylko nie było jakiegoś 5/6 od Francji wtedy nie zapamiętam tego Euro jakoś fatalnie

0

Z Holandią środek pola wyglądał o wiele lepiej. Nie wiem na chu. ten Slisz.

0

@TaleOfUs Niby czym?

0

@kanver_ Sędzia tą żółtą dał z dupy.

0

Ale miejsca miał..

3

Dawać Urbańskiego za Slisza!

0

Prowadź kapitanie!

0

W sumie Bednarek gra spoko.

0

Nie co w tej kadrze robi Slisz.

1

Kompletnie nie rozumiem czemu zamiast Salamona gra Dawidiowicz i Slisz za Romanczuka. Chyba, że kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?