Jeszcze ludzie się zdziwią jak sprzedamy Araujo za marną kasę i skończymy z obrońcą ala Lenglet. Masakra jak ludzie nagle zrobili z Araujo totalnego średniaka, bo miał słabszym czas i zawalił mecz z PSG. Do tego robienie z niego mentalne zero przez sytuacje z Gundoganem i słabą reakcje na zawalenie meczu. Jeśli dla wielu jedna sytuacja jest wyznacznikiem to szkoda gadać. Zawsze trzeba postępować odpowiednio?
Niestety tutaj na LR gdy zawodnik ma słabszy czas to jest często poza klubem i jest wyśmiewany, a jak idzie to jest bogiem. Tak samo było z Kounde gdy był po formą był sprzedawany jak śmieć, gdy odzyskał formę wszystko się zmieniło.
Co do kontraktu to zobaczymy jak to się skończy, nie mam zamiaru oceniać na podstawie gazet, Jeśli będzie mu chodziło tylko o hajs to droga wolna.
@FioletoweOczy Niby dlaczego go mamy sprzedać? Po co pozbywać się bardzo dobrego obrońcy. Tak sprzedać i postawić na kogoś z szkółki :D Zajebisty plan. Jedyny sens sprzedania to za wielką kasę. Spłycanie Araujo do visca el barca, i zatrzymanie viniego jest żałosne. Chłop wielokrotnie ratował nam dupsko, zawsze jest walczakiem i zostawia serce na boisku, w ost latach i teraz jest nie wiele takich nie ma. Robisz z niego jakiegoś totalnego leszcza, Tak samo jak wszyscy robią z niego zero mentalne po jednej sytuacji. Jak jesteś ciąglę świetny to jesteś bogiem, jak masz gorszy czas podziękować i skasować.
@Arden Ja, pieprze serio? Przecież to nie jest na poważnie.. Mam o qielen więcej problemów (chociażby walkę z chorobą), żeby to był problem. Oczywiście zauważyłeś już ten komentarz i robisz z tego nie wiem co. Jeśli myślisz, że kwestie futbolu, zawodnika czy jakieś komentarze ba LR mogą być życiowymi problemami to szkoda gadać. Widocznie zakładasz wszystkich na starcie za odklejeńców. Kompletnie nie rozumiem w jakim celu ten komentarz?
@mientusek1407 Wcześniej napisałeś, że tak piszą debile, oczywiście nie napiszesz o co dokładnie Ci chodziło. Wychodzi, na to że trzeba się bać, zakładać, że każdy mecz 5-0 na łeb, w lidze -30, a mistrzostwo za 8 lat. Nie wiem o Ci chodzi, napisałem realne rzeczy i fakty. To co do Yamala, to wychodzi na to, że tu trzeba tłumaczyć jak dzieciom i trzeba było napisać "chyba będzie". Niemiej jednak zakładam, że będzie przekotem, bo niby dlaczego ma okazać się np. Bojanem.
@creativeopinion Mamy się stać Milanem jak rok temu zdobyliśmy mistrza. Do United to nam daleko. Niby dlaczego ma być taki Milan hah? :D Oni się tułali po 7/10 miejscach w lidze, United nadal. Tak sobie mów.
To, że Barca po Messim mało wygrywa, to nie przez to że go nie ma, tylko przez to jak Bartomeu zniszczył Barcę. Jeśli sytuacja klub się poprawi, a raczej na pewno się poprawi to spokojnie Barca będzie rywalizować z Realem, a kiedy to czas pokaże. Barca z Messiego czy bez niego potrafi i potrafić będzie wygrywać. Nic się nie sprawdza z tym, że jak Messim odejdzie to Barca się skończy, to chyba oczywiste, że Barca przestała wygrywać gdy klub był zniszczony pod względem finansów i to ma o wiele większe znaczenie niż brak Leo. Piszesz tak jakby te problemy nie miała wpływu a Barca bez niego nic nie osiągnęła.
Jedno jest pewne podczas meczów Realu z Kylianem trzeba będzie się ewakuować. ;p Zleci się chorda wielbicieli i będzie masowe spuszczanie się. Ależ mi brakuję LR gd Ronaldo grał w Realu.. Teraz raczej bekowania nie będzie ;(
@HighestInTheRoom Ktoś i tak powie, że z takim składen i tak Real nasz zezłomuje. Też skład jak najbardziej realny, nie koniecznie już teraz. Z takim składem walczylibyśmy z Realem.
@Gall Serio ja ma tłumaczyć, że to nie jest jakieś pewne. Myślisz, że ja nie wiem, że równie dobrze może skończyć w Celcie. Muszę pisać "chyba będziemy". To tak jakbyś zakładał, że ja jestem przekonany, że będzie mega crackiem. Chyba można teź zakładać scenariusz w który okaże się tym crackiem, tak jakby scenariusz w którym okazuj się tylko niezłym piłkarzem był pewniejszy.
@Chaoss Z tym Messim pijesz do Yamala? Może według Ciebie nie ma szans, że będzie przekotem a może i lepszy od Mbappe? Nawiązałem do Mbappe bo Yamsl ma jeszcze większy potencjał od młodego Kyliana. Więc nie wiem o co ci chodzi..
Z czym mam zejść na ziemie? Piszę o realnych rzeczach i faktach. Więc nie muszę nigdzie schodzić. Jeśli według Ciebie mamy się bać, zakładać, że nie mamy z njmi szans w meczu i czekają nas same łomoty, to szkoda gadać. Długo ich nie łykniemy bo co? Niby skąd ma to wiedzieć.. To, że dla Ciebie nie mamy szans i ciągłe mają nas lać, to nie znaczy, że tak jest. Jeszcze pisanie, że Real nam odskoczył, tak jakby uważał, że jesteś na równi . Nie wiem w ogóle po co mi o tym piszesz..
@Rewolucja123 I co z tego, ż dojdą transfery? Najważniejsza jest sama gra, a nie nazwiska. Kolektyw może być tak samo silny jak i silniejszy o składu napakowanego gwiazdami, największymi talentami.
@norbi77 Każde da się zatrzymać, poza Leo. Śmieszne jest gadanie, że niemożliwe będzie zatrzymać Viniego i Mbappe. Kolektyw świetna gra wystarczy żeby walczyć z tym razem. Dla wielu już teraz jest takie oczywiste, że Real zniszczy tak nam Europe..
@Amidamaru To nie jest żadne życzenie. jest szansa na scenariusz gdzie będzie cacy i milusio, ale jest także scenariusz zwłaszcza na ten moment w, którym może nie zaiskrzy. To normalne , że kibic Barcy bardziej ten drugi. Czemu cu się wydaję, że będzie podobnie? Niby po czym to widzisz? Skąd wiesz, że nie będzie konfliktów?
Z 3-5 lat będziemy mieć jeszcze lepszego Mbappe i wychowanego u siebie ;)
Nie wiem jak Wy ale ja jeszcze bardziej czekam na starcie z Realem. To gadanie, że będą nas gwałcić tu gruba przesada, żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwią, a przede wszystkim kibice Realu. Ogarnięty trener spokojnie jest w stanie zatrzymać Real tak jak ich dwie błyskawice. Flick może być taki trenerem, a do tego ma na czym budować, za cholerę nie mamy gorszej pomocy i obrony a to też jest istotne. A w dalszej przyszłości możemy mieć lepszy, finanse w pewnym momencie się poprawią, a do tego mamy mnóstwo talentów. Nie ma co się bać. Jeśli mamy się badać to po co grać? Zakładanie już teraz porażek po 5-0 i straty punktowej -30, jest po prostu dziecinadą.
Z tym że Real będzie wszystkich ,lał Europie to już w ogóle niektórzy odlatują, takie City spokojnie może z nimi rywalizować, a są jeszcze inne kluby, które fakt mają gorsze składy ale stać na walkę z Realem, oczywiście ta wielka będzie ciężka, ale będzie do wygrania. Jeśli ktoś myśli, że Real będzie jechał klasowych rywali po 3/4-0, to się głęboko przeliczy, to nie jest wszystko takie proste i oczywiście. To nie jest fifa.
0
@sen Przecież nie oto chodzi. Tak jestem dzieckiem i zakładam, że do ma znaczenie w kwestii decyzji piłkarza. Tylko stwierdzam fakt jak jest na LR
0
@Coutinho007 Ciekawe jak ma Laporta odpowiedzieć Perezowi, jak finansoewo to jest przepaść. Według Ciebie czym ma odpowiedź?
5
Jeszcze ludzie się zdziwią jak sprzedamy Araujo za marną kasę i skończymy z obrońcą ala Lenglet. Masakra jak ludzie nagle zrobili z Araujo totalnego średniaka, bo miał słabszym czas i zawalił mecz z PSG. Do tego robienie z niego mentalne zero przez sytuacje z Gundoganem i słabą reakcje na zawalenie meczu. Jeśli dla wielu jedna sytuacja jest wyznacznikiem to szkoda gadać. Zawsze trzeba postępować odpowiednio?
Niestety tutaj na LR gdy zawodnik ma słabszy czas to jest często poza klubem i jest wyśmiewany, a jak idzie to jest bogiem. Tak samo było z Kounde gdy był po formą był sprzedawany jak śmieć, gdy odzyskał formę wszystko się zmieniło.
Co do kontraktu to zobaczymy jak to się skończy, nie mam zamiaru oceniać na podstawie gazet, Jeśli będzie mu chodziło tylko o hajs to droga wolna.
0
@karolszymek Skąd możesz wiedzieć, że będzie dominacja? Może być ale nie musi, nie wiesz też co będzie za np. 3 lata.
0
@MesQueUnClub_87 Jak nie pobije, 70 to minium ;p
0
@FioletoweOczy Niby dlaczego go mamy sprzedać? Po co pozbywać się bardzo dobrego obrońcy. Tak sprzedać i postawić na kogoś z szkółki :D Zajebisty plan. Jedyny sens sprzedania to za wielką kasę. Spłycanie Araujo do visca el barca, i zatrzymanie viniego jest żałosne. Chłop wielokrotnie ratował nam dupsko, zawsze jest walczakiem i zostawia serce na boisku, w ost latach i teraz jest nie wiele takich nie ma. Robisz z niego jakiegoś totalnego leszcza, Tak samo jak wszyscy robią z niego zero mentalne po jednej sytuacji. Jak jesteś ciąglę świetny to jesteś bogiem, jak masz gorszy czas podziękować i skasować.
0
Ciekawe ile Mbappe strzeli goli w lidze Jaki jest w ogóle rekord?
0
@mientusek1407 Kurde sorry. :D Ja założyłem, że Ty masz moje słowo za debilstwo. Cóż odcieło myślenie. Teraz mam sam bekę z siebie.xD Dobrej nocy.
0
@Arden Ja, pieprze serio? Przecież to nie jest na poważnie.. Mam o qielen więcej problemów (chociażby walkę z chorobą), żeby to był problem. Oczywiście zauważyłeś już ten komentarz i robisz z tego nie wiem co. Jeśli myślisz, że kwestie futbolu, zawodnika czy jakieś komentarze ba LR mogą być życiowymi problemami to szkoda gadać. Widocznie zakładasz wszystkich na starcie za odklejeńców. Kompletnie nie rozumiem w jakim celu ten komentarz?
0
@mientusek1407 Wcześniej napisałeś, że tak piszą debile, oczywiście nie napiszesz o co dokładnie Ci chodziło. Wychodzi, na to że trzeba się bać, zakładać, że każdy mecz 5-0 na łeb, w lidze -30, a mistrzostwo za 8 lat. Nie wiem o Ci chodzi, napisałem realne rzeczy i fakty. To co do Yamala, to wychodzi na to, że tu trzeba tłumaczyć jak dzieciom i trzeba było napisać "chyba będzie". Niemiej jednak zakładam, że będzie przekotem, bo niby dlaczego ma okazać się np. Bojanem.
Co ost przed żółwiem?
0
@creativeopinion Mamy się stać Milanem jak rok temu zdobyliśmy mistrza. Do United to nam daleko. Niby dlaczego ma być taki Milan hah? :D Oni się tułali po 7/10 miejscach w lidze, United nadal. Tak sobie mów.
To, że Barca po Messim mało wygrywa, to nie przez to że go nie ma, tylko przez to jak Bartomeu zniszczył Barcę. Jeśli sytuacja klub się poprawi, a raczej na pewno się poprawi to spokojnie Barca będzie rywalizować z Realem, a kiedy to czas pokaże. Barca z Messiego czy bez niego potrafi i potrafić będzie wygrywać. Nic się nie sprawdza z tym, że jak Messim odejdzie to Barca się skończy, to chyba oczywiste, że Barca przestała wygrywać gdy klub był zniszczony pod względem finansów i to ma o wiele większe znaczenie niż brak Leo. Piszesz tak jakby te problemy nie miała wpływu a Barca bez niego nic nie osiągnęła.
1
@oleoleole Serio porównujesz Pereza z Laportą.. W odmiennych sytuacjach..
0
@korn234 Bo ty wiesz ile ktk faktycznie będzie zarabiać. :D
2
Jedno jest pewne podczas meczów Realu z Kylianem trzeba będzie się ewakuować. ;p Zleci się chorda wielbicieli i będzie masowe spuszczanie się. Ależ mi brakuję LR gd Ronaldo grał w Realu.. Teraz raczej bekowania nie będzie ;(
2
@HighestInTheRoom Ktoś i tak powie, że z takim składen i tak Real nasz zezłomuje. Też skład jak najbardziej realny, nie koniecznie już teraz. Z takim składem walczylibyśmy z Realem.
0
@Faro Ty znasz jego mental. Jedna sytuacja i wyznacznik mentalu. Żeby Kylianek jeszcze nie miał problemu.
0
@AmigoBlancos Gdzie ktoś Ci piszę, że jest słaby i będzie niewypałem..
0
@Gall Serio ja ma tłumaczyć, że to nie jest jakieś pewne. Myślisz, że ja nie wiem, że równie dobrze może skończyć w Celcie. Muszę pisać "chyba będziemy". To tak jakbyś zakładał, że ja jestem przekonany, że będzie mega crackiem. Chyba można teź zakładać scenariusz w który okaże się tym crackiem, tak jakby scenariusz w którym okazuj się tylko niezłym piłkarzem był pewniejszy.
0
@Stinger_ Niby dlaczego obrońca tytułu ma być 1 faworytem? To nie ma żadnej "przebitki". Real ma takie same szansę jak i City, nie ma znaczenia 1,2,3.
0
@Michau98 Ta odejdą a nikt nie przyjdzie.
0
@Chaoss Z tym Messim pijesz do Yamala? Może według Ciebie nie ma szans, że będzie przekotem a może i lepszy od Mbappe? Nawiązałem do Mbappe bo Yamsl ma jeszcze większy potencjał od młodego Kyliana. Więc nie wiem o co ci chodzi..
Z czym mam zejść na ziemie? Piszę o realnych rzeczach i faktach. Więc nie muszę nigdzie schodzić. Jeśli według Ciebie mamy się bać, zakładać, że nie mamy z njmi szans w meczu i czekają nas same łomoty, to szkoda gadać. Długo ich nie łykniemy bo co? Niby skąd ma to wiedzieć.. To, że dla Ciebie nie mamy szans i ciągłe mają nas lać, to nie znaczy, że tak jest. Jeszcze pisanie, że Real nam odskoczył, tak jakby uważał, że jesteś na równi . Nie wiem w ogóle po co mi o tym piszesz..
0
@Domin7777 Umiesz czytać? "może"
0
@mientusek1407 Widzę, że u Ckevie tylko xd, komentarze żeby błysnąc.
1
@Rewolucja123 I co z tego, ż dojdą transfery? Najważniejsza jest sama gra, a nie nazwiska. Kolektyw może być tak samo silny jak i silniejszy o składu napakowanego gwiazdami, największymi talentami.
3
@norbi77 Każde da się zatrzymać, poza Leo. Śmieszne jest gadanie, że niemożliwe będzie zatrzymać Viniego i Mbappe. Kolektyw świetna gra wystarczy żeby walczyć z tym razem. Dla wielu już teraz jest takie oczywiste, że Real zniszczy tak nam Europe..
0
@mientusek1407 Tak gadają dzieci. Co niby gadają debile? zJestem ciekaw?
0
@Amidamaru To nie jest żadne życzenie. jest szansa na scenariusz gdzie będzie cacy i milusio, ale jest także scenariusz zwłaszcza na ten moment w, którym może nie zaiskrzy. To normalne , że kibic Barcy bardziej ten drugi. Czemu cu się wydaję, że będzie podobnie? Niby po czym to widzisz? Skąd wiesz, że nie będzie konfliktów?
12
Z 3-5 lat będziemy mieć jeszcze lepszego Mbappe i wychowanego u siebie ;)
Nie wiem jak Wy ale ja jeszcze bardziej czekam na starcie z Realem. To gadanie, że będą nas gwałcić tu gruba przesada, żeby jeszcze wszyscy się nie zdziwią, a przede wszystkim kibice Realu. Ogarnięty trener spokojnie jest w stanie zatrzymać Real tak jak ich dwie błyskawice. Flick może być taki trenerem, a do tego ma na czym budować, za cholerę nie mamy gorszej pomocy i obrony a to też jest istotne. A w dalszej przyszłości możemy mieć lepszy, finanse w pewnym momencie się poprawią, a do tego mamy mnóstwo talentów. Nie ma co się bać. Jeśli mamy się badać to po co grać? Zakładanie już teraz porażek po 5-0 i straty punktowej -30, jest po prostu dziecinadą.
Z tym że Real będzie wszystkich ,lał Europie to już w ogóle niektórzy odlatują, takie City spokojnie może z nimi rywalizować, a są jeszcze inne kluby, które fakt mają gorsze składy ale stać na walkę z Realem, oczywiście ta wielka będzie ciężka, ale będzie do wygrania. Jeśli ktoś myśli, że Real będzie jechał klasowych rywali po 3/4-0, to się głęboko przeliczy, to nie jest wszystko takie proste i oczywiście. To nie jest fifa.
1
@Stinger_ Niby dlaczego City ma mniejsze szansę od Realu?
2
@bartekvisca Wcale to nie jest takie oczywiste. zCzas pokaże.