Pedro i tak do sprzedania! Wiadomo mecz o nic ale fajnie, że to akurat Pedri te dwa gole strzelił. Ech, że chłopak nie może się odbudować, masakra, że tyle czasu gramy bez swojego najlepszego piłkarza.
@Bulbulator Ale to pierwsze to pieprzenie, ;D Kibic Atletico będzie za Realem bo odpadli z Dortmundem w ćwierćfinale, gdy z Śmietanką "nienawidzą" się rok w rok. :D widocznie autor ma 12 lat. Sam ten zmontowany herb wygląda bez sensu i brzydko.
@Mixtape Oby tylko on nie został białym. No ale niestety takie 100mln to dla njch żaden problem. Może Carlo zostanie na dłużej w Realu, bo tym sezonie na bank zostanie. Do kiedy ma kontrakt Carlo?
@pt9 Po tragedii z Romą Busquets powinien być sprzedany a kupiony Rodri, na luzie byłoby nas stać, no chyba, że był już w City, bo już nie pamiętam. Gdy się na niego patrzy to jest prawie jak kopiuj wklej Busi. Ogólnie w tamtych czas zabrakło ostrzejszych decyzji. Spokojnie wtedy mógłby biegać jak Bernardo Silva z porządnym trenerem. Masakra jak Bartomeu to wszystko spieprzył. Jak zwykle rozpisałem się nie na temat ;D
Co ten Mikołaj w tym roku tak szybko? Wchodzisz na LR a tu prezent ew postaci odejścia Xaviego. Oby tylko nie zawrócił :D Tuchel zostaję w Bayernie, Flick do Barcy a Xavi do Lecha Poznań.
@LRey Ale pieprzysz głupoty. Jak by tak było to by sprzedawali Cubarsiego, a przedłużyli kontrakt, również twoim tokiem myślenia Yamal też byłby do sprzedania. Kogo młodego, który wiele wniósł do zespołu sprzedali?
Myślicie, że na przestrzeni najbliższych lat w LM tymi największymi grubymi rybami, które będą mieć największe sza se na wygrywanie LM będą tylko City i Real, czy widzicie jeszcze kogoś? Oczywiście nie mówię, że nie będą się trafiać niespodzianki i czarne konie jak Dortmund czy kilka lat temu Ajax.
0
@DonAndrzejos A myślałem, że ktoś napiszę Romeu lub Krychowiak :)
1
@FCB_dimiC Busi spokojnie lepszy.
0
Według Was był w historii futbolu lepszy DP od Busiego?
0
Pedro i tak do sprzedania! Wiadomo mecz o nic ale fajnie, że to akurat Pedri te dwa gole strzelił. Ech, że chłopak nie może się odbudować, masakra, że tyle czasu gramy bez swojego najlepszego piłkarza.
0
@Benz Czekałem na taki komentarz :D Serio myślisz, że to na serio? Jeszcze tłumaczysz mi, że im to wisi :D
7
z 1-4 na 4-4 buahah
0
@Gronek Kto Ci człowieku mówi, ąze Real na farcie w lidze hah W LM to co innego, kiks Neuera to jak najbardziej fart.
1
@Kuba_1 Jakoś rok temu -10.
0
Foden pozbierał zabawki. Piękny chłopak!
Myślicie, że gdyby City nie odpadło z Realem i Anglia wygrała Euro, to miałby szansę na ZP?
Ech, że Pedri nie ma takich warunków w klubie, znaczy normalnych.
0
Turku kończ ten mecz!
1
@MesQueUnClub96 nasza wina, wykrakaliśmy, albo Freiburg dostał przelew.
1
@MesQueUnClub96 To jest mental!
0
10 min i Union Berlin zostaję w Bundeslidze!
0
@AFA Świetna iinterwencja, nie miej jednak potężny Kylian :D Wstawić tu Roberta i byłoby bekowanie.
3
@Arden Więcej od futbolu już nie potrzebuję, no chbs, że Polska mistrzem świata!
0
@Bulbulator Ale to pierwsze to pieprzenie, ;D Kibic Atletico będzie za Realem bo odpadli z Dortmundem w ćwierćfinale, gdy z Śmietanką "nienawidzą" się rok w rok. :D widocznie autor ma 12 lat. Sam ten zmontowany herb wygląda bez sensu i brzydko.
0
@kakusus Jeszcze mnie dobijasz. ;(
0
@Mixtape Oby tylko on nie został białym. No ale niestety takie 100mln to dla njch żaden problem. Może Carlo zostanie na dłużej w Realu, bo tym sezonie na bank zostanie. Do kiedy ma kontrakt Carlo?
0
Szkoda, źe za rok transfer Writza to tylko marzenie..
23
@arasz1819 Dla niektórych pewnie Xavi już stracił status legendy.
0
A gdzie gruby i jego telefony?
0
@PatrykBarca Alba jako motywator.
2
@pt9 Po tragedii z Romą Busquets powinien być sprzedany a kupiony Rodri, na luzie byłoby nas stać, no chyba, że był już w City, bo już nie pamiętam. Gdy się na niego patrzy to jest prawie jak kopiuj wklej Busi. Ogólnie w tamtych czas zabrakło ostrzejszych decyzji. Spokojnie wtedy mógłby biegać jak Bernardo Silva z porządnym trenerem. Masakra jak Bartomeu to wszystko spieprzył. Jak zwykle rozpisałem się nie na temat ;D
3
Nie śledziłem ost tabeli, ale widzę, że ładnie Valverde się zesrał ma finiszu w kwestii LM. Chyba, że wygra Białych LM daję 5 miejsce w LM?
0
@FabianekMrozek Jak dla mnie bardzo dobry kandydat, tu nie potrzeba wielkiego wirtuoza taktyczne. Pokaż mi lepszego kandydata niż Flick.
1
Co ten Mikołaj w tym roku tak szybko? Wchodzisz na LR a tu prezent ew postaci odejścia Xaviego. Oby tylko nie zawrócił :D Tuchel zostaję w Bayernie, Flick do Barcy a Xavi do Lecha Poznań.
0
@LRey Ale pieprzysz głupoty. Jak by tak było to by sprzedawali Cubarsiego, a przedłużyli kontrakt, również twoim tokiem myślenia Yamal też byłby do sprzedania. Kogo młodego, który wiele wniósł do zespołu sprzedali?
1
@MichalZZZ Według mnie za 3 sezony jak najbardziej, Xaviego raczej nie będzie. Fajnie jakbyśmy odzyskali Pedriego.
0
@kaamil1910 Ale ja pytam czy go lubisz?
0
Myślicie, że na przestrzeni najbliższych lat w LM tymi największymi grubymi rybami, które będą mieć największe sza se na wygrywanie LM będą tylko City i Real, czy widzicie jeszcze kogoś? Oczywiście nie mówię, że nie będą się trafiać niespodzianki i czarne konie jak Dortmund czy kilka lat temu Ajax.