@daniel32778 Oj b2ez przesady z tym wstydem. Patrząc w jakieh sytuacji jest Barca to normalne, że e ostatnich 5 latach tak to wygląda. Zawsze jest tak, że ktoś dominuję, za 50 lat będzie dominował kto inny i nie musi to być Real.
Mam nadzieję, że w najbliższych latach powstanie Super liga. Zakończy się LM uznamy Real zdominował te rozgrywki i zaczynamy walkę w nowych mniejszych rozgrywkach. ;) W pewnym sensie nowy i świeży etap w futbolu.
@BarcaKings965212 No i co tego? Najlepszy skład to nie wystarcza. Wiele klubów spokojnie moźe z nimi wygrać. Zakładając, że Flick to świetnie poukłada to na spokojnie powalczymy.
Wiadomo Real to może wygrać id zagrać koncert w drugiej połowie, ale to jak na razie gra Real to oczy bolą i aż wstyd, dawno nie widziałem tak beznadziejnej drużyny grającej we finale LM. Oczywiście jak Real1sybgra to nikogo to nie będzie obchodzić i każdy nie będzie tego pamiętać w jakim stylu wygrają.
Co do gry Dortmundu to wyglądają świetnie, jedynie czego im brakuję to większego spokoju i chłopiej głowy w ataku. Wątpię, że naglę Dortmund przegra 3-0. Brawa dla nich za to jak pięknie stawianją się Realu. Śmieszna była ta pewność niektórych białych jaj to gładko wygrają.
@FabianekMrozek Wywalone. Średnio mnie obejdzie kolejna LM Realu, człowiek przyzwyczajony. ;) Z resztą co do futbolu to teraz w mojej głowie tylko Flickneta! Nawet Euro obejrzę pewnie jednym okiem.
Jedno podanie Lewego nie w tęmpo i już robicie wielkie halo. Ja tam się cieszę, że Robert zostaje. Przy lepszym pomgśle Flicka na grę w ataku Lewy może wyglądać o wiele lepiej. Poza tym jakby odszedł, to wymyślili by jakiegoś drugiego Ferrana, którego ciężko byłoby się pozbyć, poza tym i tak nie teraz ciekawej opcji na lata, no chyba, że ktoś chcę grać Guiu - Roque. :D
0
@daniel32778 Oj b2ez przesady z tym wstydem. Patrząc w jakieh sytuacji jest Barca to normalne, że e ostatnich 5 latach tak to wygląda. Zawsze jest tak, że ktoś dominuję, za 50 lat będzie dominował kto inny i nie musi to być Real.
0
@Szmulek Wcale nie prawda. Z City wygrali obroną. LM może też wygrać świetną obroną.
2
Mam nadzieję, że w najbliższych latach powstanie Super liga. Zakończy się LM uznamy Real zdominował te rozgrywki i zaczynamy walkę w nowych mniejszych rozgrywkach. ;) W pewnym sensie nowy i świeży etap w futbolu.
Myślicie, że LM przetrwa 5-> lat?
0
@BarcaKings965212 No i co tego? Najlepszy skład to nie wystarcza. Wiele klubów spokojnie moźe z nimi wygrać. Zakładając, że Flick to świetnie poukłada to na spokojnie powalczymy.
3
Dobra tam. Flickneta rto mnie interesuję.
2
Ale komentator zadowolony.
1
i trudno. nie w 90.
0
Bóg tego meczu wchodzi!
1
Dawać mnie Mareczka!
9
Najgorzej że te scenariusz układa się na pakt z diabłem Realu. Ta jeb. 90+
2
Wiadomo Real to może wygrać id zagrać koncert w drugiej połowie, ale to jak na razie gra Real to oczy bolą i aż wstyd, dawno nie widziałem tak beznadziejnej drużyny grającej we finale LM. Oczywiście jak Real1sybgra to nikogo to nie będzie obchodzić i każdy nie będzie tego pamiętać w jakim stylu wygrają.
Co do gry Dortmundu to wyglądają świetnie, jedynie czego im brakuję to większego spokoju i chłopiej głowy w ataku. Wątpię, że naglę Dortmund przegra 3-0. Brawa dla nich za to jak pięknie stawianją się Realu. Śmieszna była ta pewność niektórych białych jaj to gładko wygrają.
Vamos Dortmund!c Reus zrób!
1
Dortmund 3-1 ez
5
I pomyśleć , że za rok my będziemy zamykać tryplet w finale Ligi Mistrzów. ;p
0
@tomcias10 Dzięki. Słabo ogarniam Spotify.
0
Macie jakieś ciekawe playlisty na Spotify? Najlepiej lata 70-90?
1
@Albatros Ten prawdziwy.
1
Dzisiaj w nocy GOAT gra?
0
@FabianekMrozek Wywalone. Średnio mnie obejdzie kolejna LM Realu, człowiek przyzwyczajony. ;) Z resztą co do futbolu to teraz w mojej głowie tylko Flickneta! Nawet Euro obejrzę pewnie jednym okiem.
1
@mekston Tak ogólnie mówię. Ale ze stali są. ;)
0
Cudowna Iguś! Brak układu nerwowego.
1
Jedziemy ze wszystkimi!
1
@fart On może zapakować do walizki to drewno.
1
Dr. Hansi to jest to!
1
No i gdzie ten Hansi?
0
@kanver_ To nie jest jakiś zajebisty skład. z tej obrony można zrobić wiatraki.
1
Bardzo spoko polski serial na canal+ - "Prosta sprawa". Polecam zacząć. ;) Jak na razie 2 odc.
1
Guten morgen! ; )
4
A pieprzyli, że Barcelona to za wysoki progi dla Fermina.
2
Jedno podanie Lewego nie w tęmpo i już robicie wielkie halo. Ja tam się cieszę, że Robert zostaje. Przy lepszym pomgśle Flicka na grę w ataku Lewy może wyglądać o wiele lepiej. Poza tym jakby odszedł, to wymyślili by jakiegoś drugiego Ferrana, którego ciężko byłoby się pozbyć, poza tym i tak nie teraz ciekawej opcji na lata, no chyba, że ktoś chcę grać Guiu - Roque. :D
0
Ale się podniecacie, źe wystawił najlepszy skład :D Wieleby to zmieniło jakby zagrały rezerwy.