0

@daniel32778 Oj b2ez przesady z tym wstydem. Patrząc w jakieh sytuacji jest Barca to normalne, że e ostatnich 5 latach tak to wygląda. Zawsze jest tak, że ktoś dominuję, za 50 lat będzie dominował kto inny i nie musi to być Real.

0

@Szmulek Wcale nie prawda. Z City wygrali obroną. LM może też wygrać świetną obroną.

2

Mam nadzieję, że w najbliższych latach powstanie Super liga. Zakończy się LM uznamy Real zdominował te rozgrywki i zaczynamy walkę w nowych mniejszych rozgrywkach. ;) W pewnym sensie nowy i świeży etap w futbolu.

Myślicie, że LM przetrwa 5-> lat?

0

@BarcaKings965212 No i co tego? Najlepszy skład to nie wystarcza. Wiele klubów spokojnie moźe z nimi wygrać. Zakładając, że Flick to świetnie poukłada to na spokojnie powalczymy.

3

Dobra tam. Flickneta rto mnie interesuję.

2

Ale komentator zadowolony.

1

i trudno. nie w 90.

0

Bóg tego meczu wchodzi!

1

Dawać mnie Mareczka!

9

Najgorzej że te scenariusz układa się na pakt z diabłem Realu. Ta jeb. 90+

2

Wiadomo Real to może wygrać id zagrać koncert w drugiej połowie, ale to jak na razie gra Real to oczy bolą i aż wstyd, dawno nie widziałem tak beznadziejnej drużyny grającej we finale LM. Oczywiście jak Real1sybgra to nikogo to nie będzie obchodzić i każdy nie będzie tego pamiętać w jakim stylu wygrają.

Co do gry Dortmundu to wyglądają świetnie, jedynie czego im brakuję to większego spokoju i chłopiej głowy w ataku. Wątpię, że naglę Dortmund przegra 3-0. Brawa dla nich za to jak pięknie stawianją się Realu. Śmieszna była ta pewność niektórych białych jaj to gładko wygrają.

Vamos Dortmund!c Reus zrób!

1

Dortmund 3-1 ez

5

I pomyśleć , że za rok my będziemy zamykać tryplet w finale Ligi Mistrzów. ;p

0

@tomcias10 Dzięki. Słabo ogarniam Spotify.

0

Macie jakieś ciekawe playlisty na Spotify? Najlepiej lata 70-90?

1

@Albatros Ten prawdziwy.

1

Dzisiaj w nocy GOAT gra?

0

@FabianekMrozek Wywalone. Średnio mnie obejdzie kolejna LM Realu, człowiek przyzwyczajony. ;) Z resztą co do futbolu to teraz w mojej głowie tylko Flickneta! Nawet Euro obejrzę pewnie jednym okiem.

1

@mekston Tak ogólnie mówię. Ale ze stali są. ;)

0

Cudowna Iguś! Brak układu nerwowego.

1


Jedziemy ze wszystkimi!

1

@fart On może zapakować do walizki to drewno.

1

Dr. Hansi to jest to!

1

No i gdzie ten Hansi?

0

@kanver_ To nie jest jakiś zajebisty skład. z tej obrony można zrobić wiatraki.

1

Bardzo spoko polski serial na canal+ - "Prosta sprawa". Polecam zacząć. ;) Jak na razie 2 odc.

1

Guten morgen! ; )

4

A pieprzyli, że Barcelona to za wysoki progi dla Fermina.

2

Jedno podanie Lewego nie w tęmpo i już robicie wielkie halo. Ja tam się cieszę, że Robert zostaje. Przy lepszym pomgśle Flicka na grę w ataku Lewy może wyglądać o wiele lepiej. Poza tym jakby odszedł, to wymyślili by jakiegoś drugiego Ferrana, którego ciężko byłoby się pozbyć, poza tym i tak nie teraz ciekawej opcji na lata, no chyba, że ktoś chcę grać Guiu - Roque. :D

0

Ale się podniecacie, źe wystawił najlepszy skład :D Wieleby to zmieniło jakby zagrały rezerwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?