@verdant Ja nie mówię, że nie dostał zaufania. Ale dał mistrzostwo już w drugim roku pracy i teraz dopiero mija rok gdy wygląda to słabo, więc bez przesady z tą cierpliwością. W pierwszym wyciągnął 2 miejsce. Niektórzy trenerzy dostają więcej czasu jak mieli jeden słaby sezon. Mówisz tak jakby kibicom i klubowi nic nie dał. Rok czekania na mistrza to taka wielka cierpliwość? Już bez przesady z tym składem, choć nie mówię, że nie można wyciągnąć więcej. Ja chętnie bym zobaczył Xaviego w małym klubie gdzie nie ma takiej presji. Musi zacząć jakby od niwa, mniestety Laporta kest głupi, a Xavi uparty i ;pewnie zaślepiony miłością
@Amidamaru Że co? Wy za Endricka ile? 40? 50? Barca za Yamala 0. Człowieku Guido to transfer ala Joselu a Ty to porównujesz do młodego talentu? Barca nie musi kupować, bo ma ich za darmo. Pomyśl zanim napiszesz. Niestety Real musi pójść w ślady niczym PSG, bo to albo będzie flopem albo Vinim" idealnie pasuje" do filozofii PSG, a potem hipokryzja i wypominanie tego City.
@Amidamaru Nie rozumiem w jakim celu ten komentarz? Lepiej ci? Jeszcze to aż strach się bać :D Dziecinna prowokacja. Messi, Suarez, Ney to było strach się bać.
Guler, Mastantuono, Endrick :D równie dobrze mogą być średniakami, to ja mogę sobie napisać Guiu, Roque, Yamal, Faye, Cubarsi, Fort, Balde i dołożyć kolejne talenty z np. z Barcy B. Tylko, że Real musi płacić, a Barca większość ma za darmo.
Valverde, Tchouamenim, Camavinga, to żem się wystraszył :D Ten drugi, który w połowie nie dorównuję Casemiro, Z Wirtzem to tak się nie zapędzaj, niby dlaczego ma być Śmietankowy? Jak tak wypisujesz to gdzie obrońcy? A no tak już wiekowa.
@EkspertzOrlikq Ale co w tym złego, że kibice Barcy nienawidzą PSG a lubią City? Ja tak właśnie mam, i co z tego? To, że lubię oglądać jak grają i lubię ich niektórych piłkarzy, to nie znaczy, że popieram szejka. Poza tym PSG to także Ney, gdy nie wielka kasa PSG to nadal by czarował w Barcelonie.
@DonCarletto Domyślam się. Śmieszne. :D Wiesz pewnie też niektórzy kibice Realu życzą jak najgorzej Guardioli, dzieciniada.
Fajny "mały" klubik bez gwiazdeczek, super, że to akurat oni takie coś robią, a nie jakiś gigant ala City, Real. Szkoda im życzyć porażki. Ja Alonso życzę jak najlepiej głównie ze względu na jego grę w The Reds, chyba tyle samo lat grał co u Was. Nawet jakby grał tylko w Realu to to dla mnie nic by się nie zmieniło, akurat on to był piłkarzem z klasą niczym Puyol, Raul czy Maldini. Szkoda dla mnie, że pójdzie do Was, no ale trudno. ;)
@TheNekro94 Bez sensu in porównywać, przecież Carulo pracuję 30 lat jako trener a Guardiola 16 czyli o połowę mniej, jeśli weźmiemy to pod uwagę to zdecydowanie Guardiola. Za te 14 lat spokojnie może mieć więcej LM od Carlo, już teraz ma połowę. W ilości mistrzostw już jest lepszy, Carlo pracując 30 lat ma 5 mistrzostw, a Guardiola pracując 16 lat ma 11! to co robi Guardiola to jakiś kosmos, jak nawet będzie pracował jeszcze tylko 10 lat to na luzie zrobi 20.
@Stinger_ Endrick to nie wiadomo czy się sprawdzi, nie ma szans na pierwszy skład. Liga brazylijska to żaden wyznacznik, Vini miał baerdzo słabe początki.
@Encore Zasłużenie, bo przez 90 miał awans w rękach? Może mi powiesz, że jakby skończyło się 0-1 to Real bardziej by zasłużył? Za dominowanie w futbolu i tworzenie na nic nie nie zasługuję, tylko za gole. Ciekawe jak zasłużenie, to był dwu mecz, w którym w pierwszym meczu Bayern grał lepiej a Real w drugim. Real w niczym bardziej nie zasłużył, dostał prezent od Manuela, w LM często awansuję się dzięki szczęściu, tak jak Real miał wczoraj czy z z City, Ale każdy ma to swoje spojrzenie. ;)
@norbi77 Niekoniecznie, jak sędzia coś odwala na niekorzyść Realu to zalicza odklejki, a to, że zdarza się to rzadko to wiadomo dlaczego. Niech poprowadzi mecze Barcy jak kradną jej gola. Pomijając wyniki, to ta klasa Carlo jest mocno przesadzona. Skąd taka pewność z tym sarkazmem?
@macio_944 Wiadomo teorie spiskowe, tylko, że jakoś jak City, Chelsea wygrywało to nie było żadnych kontrowersji, Real jakn najbardziej wygrał kilka LM za pomocą sędziów, i to jest czysty fakt i prawda.
@Gibbon_FCB Jak się pomyśli, że niedługo Euro a potem IO to kompletnie się nie myśli o finale LM. Tak ogólnie w świecie futbolu i sportu to LM przy Euro i IO to małsa myszka miki, przynajmniej ja tak to widzę.
0
@P33ck Real nie ma tego tak często jak Leverkusen.
0
@betonito Oriol przecież odejdzie. Juź Guido na starcie placek.
0
@verdant Ja nie mówię, że nie dostał zaufania. Ale dał mistrzostwo już w drugim roku pracy i teraz dopiero mija rok gdy wygląda to słabo, więc bez przesady z tą cierpliwością. W pierwszym wyciągnął 2 miejsce. Niektórzy trenerzy dostają więcej czasu jak mieli jeden słaby sezon. Mówisz tak jakby kibicom i klubowi nic nie dał. Rok czekania na mistrza to taka wielka cierpliwość? Już bez przesady z tym składem, choć nie mówię, że nie można wyciągnąć więcej. Ja chętnie bym zobaczył Xaviego w małym klubie gdzie nie ma takiej presji. Musi zacząć jakby od niwa, mniestety Laporta kest głupi, a Xavi uparty i ;pewnie zaślepiony miłością
Żeby nie było #xaviout
0
@P33ck Może też tak być. Ale na to stwierdzenie jest za wcześnie.
1
@Arden No bo, to tak jest, ja po ostatniej klęsce Barcy miałem przygotowany sznur, bo jak żyć? :D
0
@Amidamaru Że co? Wy za Endricka ile? 40? 50? Barca za Yamala 0. Człowieku Guido to transfer ala Joselu a Ty to porównujesz do młodego talentu? Barca nie musi kupować, bo ma ich za darmo. Pomyśl zanim napiszesz. Niestety Real musi pójść w ślady niczym PSG, bo to albo będzie flopem albo Vinim" idealnie pasuje" do filozofii PSG, a potem hipokryzja i wypominanie tego City.
0
@Amidamaru Nie rozumiem w jakim celu ten komentarz? Lepiej ci? Jeszcze to aż strach się bać :D Dziecinna prowokacja. Messi, Suarez, Ney to było strach się bać.
Guler, Mastantuono, Endrick :D równie dobrze mogą być średniakami, to ja mogę sobie napisać Guiu, Roque, Yamal, Faye, Cubarsi, Fort, Balde i dołożyć kolejne talenty z np. z Barcy B. Tylko, że Real musi płacić, a Barca większość ma za darmo.
Valverde, Tchouamenim, Camavinga, to żem się wystraszył :D Ten drugi, który w połowie nie dorównuję Casemiro, Z Wirtzem to tak się nie zapędzaj, niby dlaczego ma być Śmietankowy? Jak tak wypisujesz to gdzie obrońcy? A no tak już wiekowa.
0
@EkspertzOrlikq Ale co w tym złego, że kibice Barcy nienawidzą PSG a lubią City? Ja tak właśnie mam, i co z tego? To, że lubię oglądać jak grają i lubię ich niektórych piłkarzy, to nie znaczy, że popieram szejka. Poza tym PSG to także Ney, gdy nie wielka kasa PSG to nadal by czarował w Barcelonie.
1
@DonCarletto Domyślam się. Śmieszne. :D Wiesz pewnie też niektórzy kibice Realu życzą jak najgorzej Guardioli, dzieciniada.
Fajny "mały" klubik bez gwiazdeczek, super, że to akurat oni takie coś robią, a nie jakiś gigant ala City, Real. Szkoda im życzyć porażki. Ja Alonso życzę jak najlepiej głównie ze względu na jego grę w The Reds, chyba tyle samo lat grał co u Was. Nawet jakby grał tylko w Realu to to dla mnie nic by się nie zmieniło, akurat on to był piłkarzem z klasą niczym Puyol, Raul czy Maldini. Szkoda dla mnie, że pójdzie do Was, no ale trudno. ;)
0
@P33ck Tylko że jeden zaczyna w normalny sposób i nie w klubie gdzie panuję burdel.
0
Proszę mi tu nie mieszać Leverkusen z Realem! Przepiękny Alonso! Tylko Atalanta może ich zatrzymać.
1
Alonso ratuj passę ;( i awans!
0
@barcu$ Guardiola pracując 15 mniej lat ma 11 ;) w kwestii mistrzostw to deklasacja, Guardiola na ten moment jedna LM mniej.
0
@TheNekro94 Bez sensu in porównywać, przecież Carulo pracuję 30 lat jako trener a Guardiola 16 czyli o połowę mniej, jeśli weźmiemy to pod uwagę to zdecydowanie Guardiola. Za te 14 lat spokojnie może mieć więcej LM od Carlo, już teraz ma połowę. W ilości mistrzostw już jest lepszy, Carlo pracując 30 lat ma 5 mistrzostw, a Guardiola pracując 16 lat ma 11! to co robi Guardiola to jakiś kosmos, jak nawet będzie pracował jeszcze tylko 10 lat to na luzie zrobi 20.
0
@Lisuuu Tak jak by się to regularnie, kiedy ostatnoon strzelili w końcówce w LM? 3 lata temu.
0
@kamiVeB Ja nigdy nie rozumiem zachwytu tym hymnem, nic specjalnego. Mi bardiej się podoba Barcy, i nie dlatego, że jestem kibicem Barcy.
1
@Stinger_ Endrick to nie wiadomo czy się sprawdzi, nie ma szans na pierwszy skład. Liga brazylijska to żaden wyznacznik, Vini miał baerdzo słabe początki.
0
@TR3YWAY tak już 50.
0
@Emhyr Według mnie jak na ławkę jak najbardziej spoko.
0
@Rl9k1nG Ja o wiele bardziej wolę Barcy.
0
@Ramos9248 Ta jasne, za mało materiału. :D Bara np. nigdy z takiego spalonego nigdy gole nie strzeliła.
0
@bartekvisca No nie, dobrze wiesz, że najbardziej liczy się LM, a do Vini był w niej kluczowy. Bellingham ma dostać za świetne 5 miesięcy w lidze?
0
@Benz Z palcem w tyłku mógł być lepszy, pisanie o ty teraz jest żałosne, nie wiem w jakim celu..
0
@Encore Zasłużenie, bo przez 90 miał awans w rękach? Może mi powiesz, że jakby skończyło się 0-1 to Real bardziej by zasłużył? Za dominowanie w futbolu i tworzenie na nic nie nie zasługuję, tylko za gole. Ciekawe jak zasłużenie, to był dwu mecz, w którym w pierwszym meczu Bayern grał lepiej a Real w drugim. Real w niczym bardziej nie zasłużył, dostał prezent od Manuela, w LM często awansuję się dzięki szczęściu, tak jak Real miał wczoraj czy z z City, Ale każdy ma
to swoje spojrzenie. ;)
0
@norbi77 Niekoniecznie, jak sędzia coś odwala na niekorzyść Realu to zalicza odklejki, a to, że zdarza się to rzadko to wiadomo dlaczego. Niech poprowadzi mecze Barcy jak kradną jej gola. Pomijając wyniki, to ta klasa Carlo jest mocno przesadzona. Skąd taka pewność z tym sarkazmem?
0
@bartekvisca No i trudno, ale bardziej sprawiedliwe, za co na ten moment miałby dostać ją Bellingham?
0
@pt9 Nie wiem, no ale chyba nie powiesz że tak często jak Resal.
3
@macio_944 Wiadomo teorie spiskowe, tylko, że jakoś jak City, Chelsea wygrywało to nie było żadnych kontrowersji, Real jakn najbardziej wygrał kilka LM za pomocą sędziów, i to jest czysty fakt i prawda.
0
@Gibbon_FCB Jak się pomyśli, że niedługo Euro a potem IO to kompletnie się nie myśli o finale LM. Tak ogólnie w świecie futbolu i sportu to LM przy Euro i IO to małsa myszka miki, przynajmniej ja tak to widzę.
1
@Hindus Ale tu chodzi lo ilość.