1

Ciekawe ile jutro na łeb dostanie Bayern.

0

@GeneralXavi Spokojnie wygrają z Bayernem ;p

0

@RosjaninBut Jak np. odejdzie Lewy to kto tu przyjdzie? Tylko jakiś klocek z drugiego czy nawet trzeciego sortu.

0

Myślicie, że za Leverkusen długo nie przegra meczu jak dojdzie LM?

0

@wojopancer O top 4 prędzej byśmy powalczyli od nich, wątpię, że United gtałoby jak równy z równy z Realem tak porównując nasza grę,

0

@BORO_12 Kiedyn wybory?

0

@BORO_12 Masakra jak my tracimy czas. A jak myślisz kiedy pozbędziemy się Laporty?

0

Czy jakiś klub miał sezon bez porażki we wszystkich rozgrywkach?

0

Widzę, że Jaga, Legia, Lech, Górnik, Raków na łeb , o kur** to już są jaja. :D Pogoń jak wygra 4 pkt do lidera. :D

1

@MesQueUnClub96 No to - Fortuna Düsseldorf, fajna opcja na over 2,5 będzie ;p

0

@BORO_12 Ja przyznaję znów dałem się nabrać jak dziecko. ;) Teraz już koniec, niech dzieje się co ma się dziać nawet jak w nowym sezonie mają dziać się wielkie dramaty to czekam na spokojnie na zmianę trenera, która prędzej czy później nadejdzie. Nieraz lepiej sięgnąć dna niż mydlić sobie oczy żeby wstać z kolan.

0

@BORO_12 Przynajmniej tyle, zawsze mały promyczek. Nie znam się na tym, ale wierzę, że może to pomoże odzyskać Pedriego, mega smutno patrzeć jak ten chłopak teraz wygląda... Dla mnie to nasz najlepszy piłkarz. Jakie jest jego nazwisko tego gościa?

1

@Kengo Oczywiste, że jest, Marquez zaczyna identycznie jak Alonso i Guardiola (nie mówię, że by się sprawdził jak oni), czyli normalnie, Xavi zaczynał w amatorskim klubie, czyli nienormalne i szalone. To już jest solidny argument. Ja bym się nie dziwił jakby na luzie ogarnął 2 miejsce, nie wierz ę, że odpadły z Napoli i nie wyleciał z top 4. Taka decyzja nie byłaby ryzykowana, już bardziej ryzykowna to pozostawienie Xaviego. Wielka szkoda, że Laporta nie potrafi uderzyć w stół (wiadomo woli przy nim jeść :D), postawienie na tymczasowego Marqueza pokazałoby, że przynajmniej są jakieś reakcje. Kto wie może poszedłby podobnymi śladami co Alonso, bo dlaczego nie?

Ogólnie muszę pooglądać ekipę Meksykanina, bo wypowiadam się bez rozeznania. Na pewno jako piłkarz miał zajebisty charakter, zawsze kultura brak śmiesznych wymówek, typ walczaka, pewnie trenerem też takim jest, te cechy też są istotne, mam nadzieje że naszych z Barcy B nie głaska po główce jak Xavi, co według mnie jest czymś mega słabym, źle wpływa na zespół, mental i mnie zwyczajnie wkurwia. Za czasów Ronaldinho uwielbiałem gościa.

0

@KrychaFCB Z takim Conte z palcem w tyłku byśmy zamknęli ten mecz. Przy wyniku 2-1 nie było kompletnie pomysłu, wystarczył pomysł Michela "Portu" i straciliśmy mecz. To jest po prostu zabawne ;)

0

@Cvzx Już widzę jak Deco wyciągnie 80. Zobaczymy co z mim będzie w przyszłym sezonie. Nie ma cię się spieszyć z sprzedażą.

0

@abram3k No rzeczywiście jak odejdzie to już sens będzie. Raczej jeśli Xavi nie zostanie zwolniony to nie ma sensu śledzić z emocjami. Przy Xavim Ronberto to zerowy problem. Ja na przyszły sezon żadnych emocji i oczekiwać. Czekam na spokojnie na zmianę trenera.

0

@Barca2022 Trudno, wtedy Xavi na luzie wyleci. Nie zbankrutujemy. Może właśnie potrzeba "dna" żeby nadeszły ostre reakcje. Pomniejsze upadki yto za mało dla Laporty. Ja tam jestem już gotowy na wszystko.

0

Ten ktoś od Conte ma nadal dołączyć do Barcy? Jeśli tak to on będzie miał większy wpływ na na nasze przygotowanie fizyczne? Średnio w tym się orientuję.

0

@Dari0G Kompletnie nie rozumiesz mojego komentarza. Jak cieszmy się jego jednym zagraniem, nie jestem dzieckiem, kompletnie nie ma tego na myśli.

Nie możesz pisać , że będzie tak samo, bo nie znasz przyszłości, to nie jest historia 1 do 1 z Fatim. Nie ma sensu teraz sprzedawać, lepiej zobaczyć jak to będzie wyglądać w przyszłym sezonie, jeśli nadal tak będzie to można będzie myśleć o sprzedaży, on zasługuję żeby dostać szansę, ma dopiero 20 lat. Co do jeszcze jego zagrania i kilku dobrych spotkań jest normalne gdy ciąglę jesteś kontuzjowany i nie masz formy, Pedri w formie był naszym najlepszym piłkarzem i mecz w mecz był jednym z lepszym mną boisku, topowym pomocnikiem na Świecie.

Twoje skreślanie jego zdrowia jest zbyt szybkie. Równie dobrze to może być problemem z przygotowaniem, a chyba ma ktoś nowy dołączyć odpowiedzialny o to przygotowanie.

0

@Muevertigo Ale niby dlaczego? Najważniejsze to co sam myśli, a tego nie wiemy, nie było jakiś wypowiedzi, poza tym wszystko się może wydarzyć w futbolu, kto wie może Guardiola porzuci City i zapytają o Alonso, może Hiszpania zadzwoni. To z tym, że pisany jest Realowi to jest tylko takie gadanie, równie dobrze Liverpool może być mu opisany Liverpool, spędził w nim tyle samo lat co w Realu, ma piękne wspomnienia (finał z Milanem) nie wiem do którego klubu czuję większe przywiązanie, a to móż mieć wpływ na jego decyzje. Poczekamy zobaczymy. ;)

Niemiej jednak jak pójdzie do Realu to mnie zaboli bo to mój ulubiony piłkarz Liverpoolu, i to zaboli drugi raz, pierwszy raz był to transfer do Realu, masakra jak ten Real mnie prześladuję! :D

0

@BORO_12 Ogólnie nie daję się do tak wielkiego klubu. Wiadomo gdy Xavi przychodził kibice mogli wierzyć, że świetnie sobie poradzi, ale stawianie zarządu na amatora bez doświadczenie gdy panuję burdel po Bartomeu jest niepojętne, naiwne i głupie! To było bardzo prawdopodobne, że to tak się skończy, dobrze, że przynajmniej mogliśmy cieszyć się z mistrzostwa, to jedyny pozytyw decyzji Laporty.

0

@Gaz My właśnie przegrywamy mecze przez błędy, brak pomysłu czy doświadczenia a nie przez mental. Pomysł i doświadczenie wiele by zmieniło.

1

@Popitek12 Alonso w barwach Liverpoolu coś pięknego! Ja tam liczę, że nowy trener Liverpoolu nie da rady i wyleci po przyszłym sezonie i wtedy na Anfield pojawi się Alonso. Alonso to nie tylko Real.

0

Jak nie będzie SPH to ile pieniążków nie będzie?

0

@sevs Czylui czeka nas LE ;p

0

@Alan_fcbfan Mi ogólnie chodzi oto, że na razie trzeba spokojnie poczekać (ma jeszcze dużo czasu) jak to będzie wyglądać w dajmy najbliższych dwóch latach, jeśli nadal tak będzie to nie ma to niestety sensu. Dla mnie scenariusz w którym nie wróci stary dobry Pedri jest niestety możliwy. Ale według mnie można go odzyskać. Na pewno nie odbieram Cię jako hejtera.

0

@Alan_fcbfan Bo patrząc na jego umiejętności jest najlepszy, to kto w takim jest najlepszy?

"Nigdy nie należał do najlepszych" gdy był w formie i nie był zajechany spokojnie był w topie pomocników, gdyby grał w lepiej grającej drużynie gdzie taktyka i trener są z wyższej półki dajmy Klopp i Liverpool to miałby świetne liczby. Pedri rozgrywał kosmicznej mecz w takim wieku a ty mówisz, że nie miał statusu "najlepszy:' w futbolu.. Odnoszenie się do Fermina, no gra lepiej bo nie wygląda jak wrak nie jest w najgorszej formie, to chyba normalne, że gra lepiej..

0

@Alan_fcbfan Sprzedać za 30 mln. :D Nic dziwnego, że gra apatycznie jak fizycznie wygląda jak wrak. Nawet bez formy oddychając rękawami w kluczowym momencie potrafi podać tak, że nasi pomocnicy mogą pomarzyć. I tak zostanie jestem o to spokojny.

0

@Misiaczek09 Na przyszły sezon musi być nietykalny i na szczęście tak będzie. Sprzedawanie tak młodego zawodnika z tak wielkie potencjałem i umiejętnościami, który ma mnóstwo czasu to debilizm, poza tym przyjdzie ktoś i da ochłapy, już widzę jak ktoś daję 50-> mln. No ale wiadomo teraz jest w szpitalu to i za rok będzie. Dwa sezony 19 latek spędził w szpitalach i już sprzedać. Może się mylę ale chyba Messi sporo czasu miewał problemu i spokojnie poczekano. Za dwa lat będzie można poważnie myśleć o sprzedaży jak sytuacja się nie zmieni, ale nie teraz, on zasługuję na to żeby jeszcze dać mu czas nawet po tylu jego problemach potrafi podać niczym Iniesta o takich podaniach cała nasz kadra może zapomnieć

0

@Encore Ale sprzedawanie go teraz po tym sezonie jest żaółosne, to nie jest, że gra od tak słabo, chłopak fizycznie wygląda jak wrak, jego rytm meczowy czy przygotowanie do sezonu to śmiech na sali. Na przyszły sezon musi być nietykalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?