0

@Danny Gaucho O myślałem, że gorzej. Dzięki.

0

Jak Real wygra jeszcze LM to na ile nam odskoczy w ilości wszystkich pucharów. Pewnie ktoś tutaj wie. ;)

0

@TR3YWAY Nie wiem co to ma do mojego komentarza :D

1

Ale ludzie tutaj łapią wszystko jak pelikany. Ciekawe kiedy napiszą o nagłym powrocie Leo. :D

0

@TR3YWAY Pieprzenie. Zostanie i będzie kluvczowym zawodnikiem.

0

@Messibestplayerintheworld I w trakcie sezonu to KMś? Jeśli tak to piłkarze tego nię wytrzymają.

1

@TheNekro94 Ja jestem przekonany, że jakby chciał to by ogarnął hajs. W ogóle po cholerę Silva? W pomocy najpierw najważniejszy DP, Gundogan i Silva pobędą z 2 lata odejdą za darmo i zostaniemy w czarnej dupie.

0

Teraz jak jest Euro to kiedy zacznie się nowy sezon, w połowie sierpnia?

0

@czarnatom Nie powiedział, że skrzywdził sędzia. Nie wymyślał. Udaję, że nic się stało bo? Ale nawet jak się ze mną nie zgadzasz to jest tylko jedna sytuacja pokaż mi więcej, m pewno mirr jest to Xavi.

0

@LukaszFan Ale zrobiliśmmy ćwierćfinał i to jest fakt. To i City miało słabą grupę i jeszcze słabszego rywala czyli też szczęście. Dostaliśmy w łeb w jednym meczu (gra w 10 to chyba jest istotne, może mi powiesz. że w 11 na 11 by nam tak wjebali?), oczywiście dało się awansować w 10. Mówisz, że to mocny rywal, czyli wygraliśmy z mocnym na wyjeździe przegrywając 1-2, wiadomo fart i nie zasługa mentalu. Patrząc czystko wynikowo to co z tego, że przegrali ten mecze w grupie, jakie tona znaczenie? Tylko takie, że stracili hajs.

0

@natanvip Nie powiedziałbym, że aż tak (finanse wiadomo). Składem poza atakiem nie odstajemy. Nawet nie trzeba wielce marzyć, bardziej nie ma sensu się nastawiać się, że zawsze będzie tragedia. Co to da? No ale to jest moje podejście.

Ogólnie najważniejsze to, że by wróciła normalność, bo bez niej to nic nie wygramy i będziemy się cofać. Jak dla mnie jeśli gra będzie wyglądać bardzo dobrze, to nie zamierzam płakać jak w najbliższych dwóch latach nic nie wygramy, wielkiego dramatu dla klubu nie będzie, oczywiście walka o mistrza (wicemisttz) i ćwierćfinał to musi być minimum. Lepiej powracać powoli a nie na wariat. Co w tym klubie czynią, spokojnie mogli wziąć doświadczonego trenera i powilim się budować. Za duży pośpiech, wiem, że wygrali mistrzostwa, ale co z tego jak przez ten pośpiech praktycznie stoimy w miejscu, może z lekkim mały kroczkiem do przodu. (nie dygamy o 4 miejsce i nie spadliśmy do LE.

0

@Ptasior Też tak uważam. To że będą mieć Kyliana nie oznacz, że wszystko będą wygrywać w lidze, poza tym to wszytko zależy od nas ile będziemy tracić (mecze z Realem to 6 pkt).

0

@czarnatom Co? Jakie wymówki i usprawiedliwianie wyników Araujo. Kiedy powiedział, że np. norę wygraliśmy. Weź się odwal od niego, wciągasz go w grupkę Laporta, Xavi, bo zrobił błąd i nieporozumiemnie z Gundoganem.

2

Czy są tutaj ludzie, którzy nie skreślają przyszłego sezonu już teraz ? I nie widzą już -30-do Realu z 5-0 (Mbappe po 3 gole)?

Jak dla mnie w tym sezonie LM bardzo ok (wiadomo porażka z PSG boli. Niemniej jednak wreszcie poczułem smak LM, mnie to bardzo cieszy. Co do ligi to ogólnie zawiodła gra z słabszymi rywalami (co jest żałosne). Co do samej gry to większa połowa sezonu mega słaba, momentami aż komiczna, pod koniec całkiem niezła.

Ogólnie sezon nie oceniam jako tragiczny, spodziewałem się sezonu bez pucharów, pewnie wiele osób tak miało. Co do przyszłości to jest na czym budować mówienie, że składem jesteśmy w czarnej dupie, to jakiś absurd) a to jaki trener będzie budowa to poczekamy i zobaczymy. Nie dajcie się wciągnąć przecieki mediów.

Ja wiem, że mecz z PSG jak z Realem cholernie boli i po prostu wkurwia, ale przestańcie robić wielki dramatyzm, bo byliśmy w jeszcze większej dupie. 10 lat temu byliśmy wielcy i nikt mnie pomyślał, że skończymy tragicznie, teraz jest w drugą nikt nie spodziewa się poprawy, ale wszystko się może zmieć, Oczywiście rozumiem ludzi, który nie m większych nadziei na przyszłość. Ja po prostu poczekam co da ta przyszłość. Poza tym ludzie to tylko piłka, serio chcecie sobie psuć humor bo Barca przegrał i nic nie wygra?.

0

@Gaucho Nikogo to nie obchodzi ;p Zamykam! :D

0

@Gronek Nie ma szans w ost 10 latach wygrali chyba 5x. Ale np. w okresie wcześniejszych 10 lat nie wygrali ani razu, poza tym wĄtpię, że LM będzie istnieć w ciągu tych 20 lat.

0

@ToWinaSedziego Kompletnie nie roxzumiem ludzi. Ja tam nadal wierzę w Flicka. Poczekamy zobaczymy. ;)

0

@kuz A Balde to co? Za cholerę Balde nie popełniał tak tragicznych błędów jak Cancelo.

2

Ale Wy się podniecacie tymi informacjami w sprawie trenera. Doskonale wiecie, że nie takie przecieki się wywalały. Ja czekam na oficjalną wiadomość w sprawie trenera. Pewnie za dwa dni będzie grzany temat Motty, a za trzy dni wróci temat Flicka.

2

@mekston No my jesteśmy zerami bez mentalu. Gdt my odrabiamy z 2-1 w Paryżu to jest fart.

1

@PW27 Przy Busquetsie grał na DP? Ale pal licho go, sprzedać dawać Kimmicha ;) lub trochę słabszego DP.

0

@TR3YWAY Ja tam będę oglądał i nie ważne kto będzie trenerem, jeśli znów będzie tragiczny sezon do trudno, to tylko futbol. Wiadomo człowiek podczas meczu się wkurza, ale nie biorę sobie tego do głowy i np, tracę humor. Moim zdaniem ludzie za bardzo się przejmują. Czekam na nowy sezon bez większych oczekiwań, będzie co bedzie, może pozytywnie się zaskoczę.

0

@PW27 de Jong potrzebuje solidnego DP obok siebie, przy takim Busim wyglądał o wiele lepiej. W poprzednim sezonie nie był tragiczny. Jestem przekonany, że przy taki np. Kimmichu (to się nie wydarzy) wyglądał by 2x lepiej. Jestem ciekaw jakby de Jong wyglądał w City, gdzie pomoc chodzi jak w zegarku, u nas często panuję istny chaos. Niemiej jednak jakby miał odejść to niech odchodzi.

4

@FCB_dimiC Wszystko tylko frajerstwo. Śmieszne, Przegrywasz wyrównany mecz 3-2 to niby frajerstwo? co z tego, że w ost minutach.

0

@El Plutoninho Moim zdaniem nje ma sensu wykupywać Cancelom, słavbo broni i tyle. Lepsza opcja to Balde - Fort, skreślanie juź Balde po całości jest śmieszne. Balde jak i Fort grają lepiej w obronie.

0

@Kapitan hawk Jak chciałbym Fljcka, ale jak nie będzie tu trudno, niech będzie co ma być, nie chcę mi sią nad tym zastanawiać i płakać czy będzie Xavi czy Marquez. Teraz odpoczynek i mocne wyczekiwanie na nowy sezon, nieb zamiaru zakładać, że nie wyjdziemy z pierwszej fazy LM, ale Real odjedzie nam 30 pkt. Ćwierćfinał i raczej 2 miejsce w lidze to nie jest tragedia. Jedynie co w tym sezonie zabolała to nasza gra w środku sezon i mecz z PSG. Nie uważam nas za wielkich dziadów bez mentalu.
Visca el Barca! Jeszcze wrócimy!

0

Dla mnie jedyne rozczarowanie to mecz z PSG. Przed sezonem zakładałem ćwirćfinał i 2 miejsce w lidze (tak wiem jeszcze nie pewne.

Każdy ma inne podejście, ale brak jakieś trofeum to dla mnie nie jest tragedia, bardziej mnie martwi nasza gra, skład nie jest do dupy a co najważniejsze potencjał ma. Wiadomo jest smutek jak nic się nic nie wygrywa, ale ja jestem w stanie wytrzymać dwa najbliższe lata bez niczego w gablocie, Jedynie co jest dla mnie najważnienjsze żeby wróciła normalność nawet jak ma to trwać najbliższe 3 lata. Trudno trzeba będzie powracać w powolny sposób. Mimo wszystko mega czekam na nowy sezon i nie mam zamiaru zakładać, że będzie wielka chu**. Ogólnie nie ma zamiaru tracić złych emocji dla futbolu czy Barcy (jedynie podczas meczu). Jak nawet w przyszłym sezonie będzie wielka tragedia to trudno, wiem w jakiej sytuacji obecnie jest Barca, więc jestem gotów na wszystko. Obecnie najważniejsze dla to żebym mógł popatrzeć na przyjemną grę Barcy, a to jest do zrobieni..

Co do trenera to interesuję mnie tylko oficjalna informacja, na wet jak przyjdzie Marquez nie mam zamiaru płakać, czas pokaże nie rady to trudno, ale skreślanie go na starcie jest śmieszny o niesprawiedliwe.

0

@Firestone Tylko tu chodzik o to, że mógł powoiedź w szatni czy w cztery oczy. Na jakiej podstawie uważasz, że nie potrafi przyjąć krytyki?

0

@krol211 Ty wiesz co będzie za 2-3 lata. Jak nie wygramy w kolejny sezonie nic to bzoe coś aż tak dramatycznego?

0

@Firestone Co Laprta mu każą,ł czy Araujo? Powiedział tylko, że go przeprosił. To chyba decyzja Gundogana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?