Tego to się nie spodziewałem Haaland tyle samo goli co Palmer. To co Palmer przejmuję pałeczkę po Jude? Jakby tak Bellingham strzelił 4 gole to by dawali mu Balona.
Wow! Palmer 4 gole! Cyna jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatnich lat. Za 50mln, a chłopak już strzelił 20 goli i ma 9 asyst. Czyżby Chelsea się odradzała? Czy po ptrostu Everton tak słaby? Fajnie jakby, w przyszłym sezonie powalczyli o miejsca 4-6. Oby w tym jeszcze wyprzedzili United, spokojnie mogą to zrobić.
@Herato Piękna sprawa! A pewnie i puchar niemiec a i może LE. Fenomenalny ma początek trenerski Alonso! Już jest legendą Bayeru. ;) Strach się bać jak dostanie jeszcze lepszych piłkarzy w większym klubie. Jestem mega ciekaw Leverkusen w LM, taki półfinał wcale nie jest niemożliwy.
@reloaded Trochę szkoda, że Leverkusen w LM woda na nowy format, choć nie koniecznie ten nowy musi być trudniejszy. Ćwierćfinał to już będzie wielki sukces, no i zobaczymy jak poradzą sobie w lidze jak będą na 3 frontach, na pewno miejsce w top 3 byłby dobrym wynikiem.
Zakładając odpowiednie proporcje. Kto ma lepszy początek trenerski Guardiola z Messim, Xavim i Iniestą itd. wygrywający wszystko czy Alonso ze słabszymi zawodnikami wygrywający ligę i powiedźmy ten puchar Niemiec do tego półfinał/finał lub triumf w LE?
Są niesamowici. Moim zdaniem w tym sezonie tylko mogą przegrać z Dortmundem ( walczą o LM) lub Roma/Mlan. Jak tego dokonają i jeszcze na początku przyszłego sezonu dostaną ciekawy terminarz w lidze (choć niekonieczni, nie muszą się nikogo bać w lidze) to polecą na 60 :D Chore i piękne to jest! Fajnie jest takżę to, że ten rekord może dokonał mniejszy klub bez gwiazd.
Ciekawe czy z Alonso rośnie nam 'kolejny' Guardola? A może ktoś jeszcze lepszy. Oczywiście jeszcze na spokojnie z tym. Aj cholera, że on musiał z tego Liverpoolu pójść w tą obrzydliwą białą stronę..
@FCB_dimiC Chyba ostatnia nadzieja, to nasza wygrana z Realem (Czaisz, Valencią), a potem porażka/remis Realu z Sociedad, wtedy strata 3 lub 2 pkt na 5 kolejek do końca dałaby ciekawą sytuacje. Wierzę w taki scenariusz, przynajmniej dla emocji. Strasznie szkoda tego remisu na Bilbao, to mógł być kluczowy moment w kwestii mistrzostwa, no ale trudno, trzeba naciskać do końca. ;)
Tyle było pieprzenia, że znów Gundogan zagra, a Roque dostanie 5 min. Mega się jaram El Tigre w wyjściowym składzie! Uwielbiam patrzeć jak porusza się po boisku. Fajnie jakby ukuł z dwa .razy. Vamos!
Leverkusen to chyba tylko może przegrać z Dortmundem (walczą o LM), Romą/Milanenm w LE lub z kimś we finale, wiadomo finał to finał. W lidze poza Dortmundem mają - u siebie Werder, Stuttgart Augsburg i na wyjeździe Frankfurt, Bochum.
Jeśli nie przegrają to będzie 52 meczy becz porażki, to będzie kosmos!, choć już teraz te 41 jest chore. Liverpool raczej się żegna, więc mam nadzieję, że im się uda.
A jeśli im się uda, to pewnie na początku przyszłego sezonu meczami w lidze jeszcze te wynik podbiją, raczej zatrzymają się w LM , bo wątpię, że w LM nie przegrają.
@A4ron Bez sensu tak po meczu oceniać. West Ham przegrywał ze słabym Olympiacosem czy Freiburgiem. Mówisz, że jak muszą być słabe niższe drużyny z Anglii, bo 7 West Ham przegrywa z Leverkusen, który na luzie pokonuję Bayernem (są jedną nogą w półfinale LM) w walcę o mistrzostwo? Normalna rzecz. Kompletnie nie dziwi ten wynik. To jest bez sensu. Niech West Ham zagra z Augsburgiem, a Newcastle Hoffenheim .Również dobrze Arsenal może zagrać z Betisem i zniszczyć ich 3-0, też to będzie wyznacznik jaki jest poziom niższych drużyn w Hiszpanii? Ale to tylko moje zdanie. ;)
Tak jest ku**, cóż za cudowny powrót! Mega duma dzisiaj z Barcy. Nie było wszystko idealne i kolorowo, ale przez większość czasu trzymaliśmy ich za mordę szczególnie Kyliana. Wreszcie nie ma amatorki w obronie. Araujo - Cubarasi coś pięknego!
Oczywiście LR po dwóch szybkich gongach już zwątpiła i robiłaś z nas dziadów i klubem memem, sami jesteście , memami! Masakra jaki panuj tutaj brak jakiejkolwiek wiary i bycia z klubem. Jak nie idzie, to już jazda jak z burą suką. Wiem że nie można tak tracić meczu ale trudno zdarza się najlepszym, trzeba się podnieść i walczyć. Narzekacie na piłkarzy, a wielu tutaj nie jest lepsza, dobrze , że nasi piłkarze nie zwątpili jak większość, bo by się skończyło gwałtem i wstydem. Ale na szczęście nie wszyscy tacy są. :) Arsenal u siebie z 1-0 na 1-2 i odmienia spotkanie na tylko remis tak samo Real (2-3) z City. Jakby Real, Arsenal czy Leverkusen wrócił do meczu tak jak dzisiaj Barca to byłoby pieprzenie o potężnym mentalu. My dziś mieliśmy mental jak skurw**!
Dawno nie miałem tak cudownego wieczoru dzięki Barcelonie. Ten mecz także wlał we mnie większą wiarę na przyszłość. Co do awansu to trzeba twardo stąpać po ziemi. Trzeba wygrać kolejną megą ciężką bitwę. Visca el Barça ! Vamos Barça!
0
@qbuteq O klasę. hah
0
Może Felix?.......
1
Jedyna nadziejw to czerwo PSG.
2
Ależ pięknie zamknęli Rafałek z Yamalekiem mordeczki komentatorom!
PSG 300 mln za Raphinhę. Wypad!
Ja jak kocham ten klub!!!
4
Ależ emocje proszę Państwa! Wracaj ą wspomnienia wielkiej FC Barcelony.
Visca el Barça ! Vamos kur**! Jedziemy z nimi!
0
@macio_944 Jak dokładne nazywa się t1a przyśpiewka?
2
Tego to się nie spodziewałem Haaland tyle samo goli co Palmer. To co Palmer przejmuję pałeczkę po Jude? Jakby tak Bellingham strzelił 4 gole to by dawali mu Balona.
0
Wow! Palmer 4 gole! Cyna jeden z najlepszych transferów Chelsea ostatnich lat. Za 50mln, a chłopak już strzelił 20 goli i ma 9 asyst. Czyżby Chelsea się odradzała? Czy po ptrostu Everton tak słaby? Fajnie jakby, w przyszłym sezonie powalczyli o miejsca 4-6. Oby w tym jeszcze wyprzedzili United, spokojnie mogą to zrobić.
0
@Reviven Holandia z Rudym.
1
@GeneralXavi Mam nadzieję, że masz obliczone zmiany.
0
Jak nie daj boże byś jutro odpadil, ale po walce to będzie to odbierać po prostu jak zawód, smutek czy coś więcej nie wiem jak to nazwać "frajerstwo"?
0
@Herato Piękna sprawa! A pewnie i puchar niemiec a i może LE. Fenomenalny ma początek trenerski Alonso! Już jest legendą Bayeru. ;) Strach się bać jak dostanie jeszcze lepszych piłkarzy w większym klubie. Jestem mega ciekaw Leverkusen w LM, taki półfinał wcale nie jest niemożliwy.
0
@kuz Czyli Leverkusen jak nie przegra z West aHamem biję rekord? A rekord wszechczasów jest ustalony?
0
Kto w końcu ma rekord meczów bez porażki? za cholere nie mogę tego zna,eźć.
0
@reloaded Trochę szkoda, że Leverkusen w LM woda na nowy format, choć nie koniecznie ten nowy musi być trudniejszy. Ćwierćfinał to już będzie wielki sukces, no i zobaczymy jak poradzą sobie w lidze jak będą na 3 frontach, na pewno miejsce w top 3 byłby dobrym wynikiem.
0
Zakładając odpowiednie proporcje. Kto ma lepszy początek trenerski Guardiola z Messim, Xavim i Iniestą itd. wygrywający wszystko czy Alonso ze słabszymi zawodnikami wygrywający ligę i powiedźmy ten puchar Niemiec do tego półfinał/finał lub triumf w LE?
1
Leverkusen do pobicia rekordy j Juve 3 mecze?
Są niesamowici. Moim zdaniem w tym sezonie tylko mogą przegrać z Dortmundem (
walczą o LM) lub Roma/Mlan. Jak tego dokonają i jeszcze na początku przyszłego sezonu dostaną ciekawy terminarz w lidze (choć niekonieczni, nie muszą się nikogo bać w lidze) to polecą na 60 :D Chore i piękne to jest! Fajnie jest takżę to, że ten rekord może dokonał mniejszy klub bez gwiazd.
Ciekawe czy z Alonso rośnie nam 'kolejny' Guardola? A może ktoś jeszcze lepszy. Oczywiście jeszcze na spokojnie z tym. Aj cholera, że on musiał z tego Liverpoolu pójść w tą obrzydliwą białą stronę..
15
ter Stegen najlelpszy bramkarz świata! #zamykam
Znów mamy Messiego na bramce.
1
@FCB_dimiC Chyba ostatnia nadzieja, to nasza wygrana z Realem (Czaisz, Valencią), a potem porażka/remis Realu z Sociedad, wtedy strata 3 lub 2 pkt na 5 kolejek do końca dałaby ciekawą sytuacje. Wierzę w taki scenariusz, przynajmniej dla emocji. Strasznie szkoda tego remisu na Bilbao, to mógł być kluczowy moment w kwestii mistrzostwa, no ale trudno, trzeba naciskać do końca. ;)
0
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Dokładnie tak.
1
Tyle było pieprzenia, że znów Gundogan zagra, a Roque dostanie 5 min. Mega się jaram El Tigre w wyjściowym składzie! Uwielbiam patrzeć jak porusza się po boisku. Fajnie jakby ukuł z dwa .razy. Vamos!
3
Leverkusen to chyba tylko może przegrać z Dortmundem (walczą o LM), Romą/Milanenm w LE lub z kimś we finale, wiadomo finał to finał. W lidze poza Dortmundem mają - u siebie Werder, Stuttgart Augsburg i na wyjeździe Frankfurt, Bochum.
Jeśli nie przegrają to będzie 52 meczy becz porażki, to będzie kosmos!, choć już teraz te 41 jest chore. Liverpool raczej się żegna, więc mam nadzieję, że im się uda.
A jeśli im się uda, to pewnie na początku przyszłego sezonu meczami w lidze jeszcze te wynik podbiją, raczej zatrzymają się w LM , bo wątpię, że w LM nie przegrają.
0
@A4ron Bez sensu tak po meczu oceniać. West Ham przegrywał ze słabym Olympiacosem czy Freiburgiem. Mówisz, że jak muszą być słabe niższe drużyny z Anglii, bo 7 West Ham przegrywa z Leverkusen, który na luzie pokonuję Bayernem (są jedną nogą w półfinale LM) w walcę o mistrzostwo? Normalna rzecz. Kompletnie nie dziwi ten wynik. To jest bez sensu. Niech West Ham zagra z Augsburgiem, a Newcastle Hoffenheim .Również dobrze Arsenal może zagrać z Betisem i zniszczyć ich 3-0, też to będzie wyznacznik jaki jest poziom niższych drużyn w Hiszpanii? Ale to tylko moje zdanie. ;)
0
@Hartge Ale mi pomogłeś ;p
0
Jak dziś Leverkusen nie przegra, to jaka będzie seria meczów bez porażki? O ogólnie wiadomo jaki rej rekord jest do pobicia? I kto jest rekordzistą?
4
Z tym nowym image Raphinha wygląda kozacko.
19
Tak jest ku**, cóż za cudowny powrót! Mega duma dzisiaj z Barcy. Nie było wszystko idealne i kolorowo, ale przez większość czasu trzymaliśmy ich za mordę szczególnie Kyliana. Wreszcie nie ma amatorki w obronie. Araujo - Cubarasi coś pięknego!
Oczywiście LR po dwóch szybkich gongach już zwątpiła i robiłaś z nas dziadów i klubem memem, sami jesteście , memami! Masakra jaki panuj tutaj brak jakiejkolwiek wiary i bycia z klubem. Jak nie idzie, to już jazda jak z burą suką. Wiem że nie można tak tracić meczu ale trudno zdarza się najlepszym, trzeba się podnieść i walczyć. Narzekacie na piłkarzy, a wielu tutaj nie jest lepsza, dobrze , że nasi piłkarze nie zwątpili jak większość, bo by się skończyło gwałtem i wstydem. Ale na szczęście nie wszyscy tacy są. :) Arsenal u siebie z 1-0 na 1-2 i odmienia spotkanie na tylko remis tak samo Real (2-3) z City. Jakby Real, Arsenal czy Leverkusen wrócił do meczu tak jak dzisiaj Barca to byłoby pieprzenie o potężnym mentalu. My dziś mieliśmy mental jak skurw**!
Dawno nie miałem tak cudownego wieczoru dzięki Barcelonie. Ten mecz także wlał we mnie większą wiarę na przyszłość. Co do awansu to trzeba twardo stąpać po ziemi. Trzeba wygrać kolejną megą ciężką bitwę. Visca el Barça ! Vamos Barça!
0
@kuz A po co chodzi?
1
Piękne to klepanie na koniec z ole, ole. Zamknięty mordeczki kibiviowskie z Paryża!