0

To jaką ma jakość Yamal w tym wieku, to coś niesamowitego! Śmiało można stwierdzić, że to spokojnie większy talent. Jego lekkość , pewność siebie i bezczelność przy tej bramce to coś kapitalnego. Jedynie czego potrzebuję to zdrowia. Vamos Lamine!

1

@Arden To jak wydymwli Bayern jest aż ohydne. Niech kibic Realu to sensownie podważy..

0

@AmigoBlancos Zawsze może coś się zmienić, nie oglądam ost losowań. LM oglądam 18-20 lat. ;)

24

Przy Vinim to Casemiro był słodkim grubaskiem ;)

0

Jak mają wygrywać to niech wygrywają w taki sposób. To już jest po prostu żałosne. Fajnie byłoby jakby był dwu mecz City - Real, a sędzia by dał 2 karne z dupska dla Realu a City it tak by ich zgwałciło.

W następnej fazie mogą trafić na każdego?

0

@Dankho94isback Co ty gadasz za głupoty. Aa rok temu kto dostał wpierdol od City i odpadł dwa razy z nimi, kto odpadł z Chelsea? Kto odpadł z Ajaxem? Na ost 5 lat Real 4x odpadł w play-off. To nie jest ten Real z Ramosem, Marceoo i CKM no i nie było takiego potwora jak City. City na luzie ma 2x większe szansę na wygranie LM. Poza tym silny Inter, Bayernu nie można skreśleć, Arsenal jeśli przejdzie także. Jedynie z obecnych par to z Napoli lub Barcą mogę mieć spacerek.

0

@Traba727 Oczywiście Real ma duże szansę wygrać, ale musielliby ominąć City, a ja nie wierzę, że ktoś przejdzie City.

0

@Barca_bwo Ja wiem, że PSG to beczka, ale to nie są totalni leszze. Wątpię, że ktoś przejdzie Cjty i rRea; i tak na nich trafi, jeśli wcześniej nie odpadnie.

0

@Dankho94isback Ale vco masz na myśli?

0

@MesQueUnClub96 Jedynie co to Real może wygrać LM jak City odpadnie.

0

Z taką gra Rea, ni chu* nie wygra LM. Guardiola zaciera rączki. Inter też będzie dla nich mega przeszkodą.

0

@kibicsportu Carlo to dziś jest rozklepany przez trenera Lipska. Ale oczywiście jak Real gra słabo i gównianie, to tłumaczenie, że pragmatyzm, ale, to tak wcale nie jest, po prostu Real gra wreszcie z mocnym rywalem, bo przed tym dwumeczem ich najtrudniejszy rywal to było Atletico.

Tak ciężko przyznać, że przeciwnik jest w tym meczu znacznie lepszy od Realu? W pierwszym meczu Real nie był lepszy. To też pragmatyzm?

5

Lepszy przeciwnik i Real gra gówno. Ludzie się podniecają Realem a oni przejechali po żałosnej Barcę i rozpykali Gironę. Masakra, że my na tacy dajemy im mistrza..

0

kurew Dembele mu się włączył..

2

Bellingham to mega przygłup. Kopie gościa w kostkę i się pluję.

0

Tak w ogóle to wierzylibyście w mistrzostwo gdybyśmy tracili -6?

1

@macio_944 Najważniejsze, że ma nadal duży potencjał i mnóstwo czasu. Skreślanie go już teraz jest lub robienie z niego totalnego słabiaka jest żałosne. U niego widać brak reguralności, to dla młodego zawodnika nie jest łatwe gdy ciągle wchodzisz z ławki gdy drużynie nie idzie. Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać u innego trenera z pomysłem. Balde to najlepiej już sprzedać..

6

Dzisiaj to, był kryminał taktyczny! To granie to był wstyd! A dla kibica to było jak strzał w pysk. Np. gdy Cubarsi czy Gundogan mieli piłkę,m nie miał wielokrotnie nie było opcji do podania, to kirwa jakiś cyrk i żarty, z taką grą to do 3 ,igi albo do Katatu. Oni wglądali jakby Xsvj kazał im grali na remis. zisiaj nie jestem wkurzony, a po prostu ogromnie rozczarowany, choć z drugiej strony jestem głupi i naiwny, że na coś liczyłem.

Na mistrzostwo nie ma co się nastawiać, nawet jakby było te -6, to z taką grą na luzie stracimy z 6 pkt jak nie więcej. Ważne , że nie przegrali i mamy bezpieczny sezon. Walczyć do końca o 2 miejsce i spróbować przejść Napoli, na nic więcej nie ma szans. Niech to już się kończy, żeby jak najszybciej zapomnieć o tym żałosnym sezonie. W tym sezonie, to większe męczenie się nić przyjemność, w sumie nie było żadnej przyjemności.

Niestety bolesna prawda jest taka, że przez Laportę z Xavim przez te 3 lata tylko straciliśmy czas. Pozostaję zapamiętać to mistrzostwo które dał nam Xavi i zacząć nowy etap bez tracenia czasu (jeśli Laporta nie wymyśli sobie trenera z dupska.)

Najważniejsze, że widać w Barcelonie potencjał na bardzo ciekawe granie, tu po prostu potrzeba trenera z pomysłem, nawet nie musi być jakiś skomplikowany. W ustawieniu obrony - Kounde?, Araujo, Cubarsi, Cancelo mona stworzyć silną obronę. Araujo wraca do formy, wczoraj był skałą. Kounde wreszcie pewniejszy siebie i nie odwala głupich baboli. Cancelo pokazał, że potrafi także świetnie bronić, Cubarsi to niepojęte jakim chłopak jest szefem! Mega robi na mnie wrażenie, pewność siebie, spokój i czytanie gry to coś pięknego. Jak dla mnie musi grać jak najwięcej w pierwszym składzie, patrząc na jego grę wiek nie ma znaczenia. Oczywiście nie mówię, że ma grać mecz w mecz po 90 min.

1

@Lordzi Portrzebuję większej regularności.

3

Jesteśmy w dupie. Mamy kur** dwóch pomocników. Taki Real jak tracił francuzów, to miał przynajmniej 3.4. To jest kur** nie do wiary jakiego mamy pecha. Czyli mamy jedno rozwiązanie w pomocy - Christensen - Gundogan - Fermin :D Jak nie daj boże wyleci Gundogan, to ja nie wiem kim my zagramy w pomocy. :D Nie pozwolą nam kupić kogoś w takiej sytuacji, gdy tracimy 2 pomocników?

Mega szkoda, Pedriego :( Man nadzieję, że przy lepszy sztabie jeszcze go odzyskamy. Prawda jest taka, że Barca go "zniszczyła", w takim City czy Leverkusen pewnie by się rozwijał a nie ciągle leczył. Jego zajechanie przez Barcę jak i kadry zbiera zgniłe owoce. Jeśli w kolejnym sezonie będzie to samo, to obawiam się, że możemy go stracić na zawsze. A jeśli t by się stało to nikt nie da większych pieniędzy.

0

Bilbao to ma najlepszych kibiców w Hiszpanii. Barca może tego zazdrościć.

3

Moim zdsniem gwizdek sędziego też miał wpływ na obrońców Valencii. Widać trochę jakby przy wrzutce odpuścili.

0

Ależ to cieszy! Nie zobaczą jak to jest. Poza tym, żeby Ćwiakała się nie zesrał, wielu piłkarzy Valencii słyszało gwizdek i nie wiadomo czy nie przestali grać.

Fajnie, że Real stracił 2 pkt, tylko ciekawe czy nask tego nie spieprzą. Jutro mają zapierdalać!

0

Nie chcę mi się już oglądać s pewnie doliczy 10 strzelą w 99 i człowieka wkurwią..

0

Puyol czy Messi?

2

@MrShakira A DP to gdzie? Felix to niech robi wypad jakby przyszedł Nico.

0

@D10SLEO Pewnie z The Reds tego nie zrobił.

0

@AFA Oby jakimś cudem wywalili Inter ;p Ale raczej dostaną po dupsku. A w lidzę niech będą poza 4 ;)

0

O Deco Wikinga transferuje, ale chyba po drugiej stronie Matrixa.

0

@Nieznajomy Dokładnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?