0

@LukaszFan Też średnio wierzę, ale poczekam te 4 tygodnie na ost skreślanie.

Moim zdaniem porównywanie Xaviego z Xabim na ten moment nie ma sensu, Xavi wszedł do wielkiego klubu z Kataru gdzie panował chaos., Xabi zaczyna w normalny sposób gdzie miał spokój. Zobaczy za te 5 lat kto będzie lepszy, Ja widzę w Xavim potencjał na świetnego trenera, ale musi zacząć od "nowa" w jakimś mały klubie gdzie jest porządek. Szkoda, że tak szybko poszedł na głęboką wodą. Moim zdaniem skreślanie już teraz przez niektórych Xaviego jako trenera i robienie z niego totalnego drewniaka jest śmieszne. Mimo wszystko mistrzostwo pokonując Real to wielki wyczyn. W dalszej przyszłości nie koniecznie Alonso musi być lepszym trenerem od Xaviego. Czas pokaże.

Wiadomo mega początek Alonso i to w takim średniaku, to większy wyczyn niż mistrzostwo Xaviego. Patrząc na to gdzie zaczyna Alonso to ma lepsze początki od Guardioli. Zobaczymy jak Alonso poradzi w większym klubie, zobaczy też jak będzie wyglądać Leverkusen jak dojdzie LM. Myślisz, że Leverkusen powalczy w LM?

0

@LukaszFan Ale trzeba spróbować wygrać, w następnej kolejce Real gra z Sociedad. Mała szansa na mistrza, ale ligą będzie przegrana jak nie wygramy z Realem. Ta strata -5 na kilka kolejek przed końcem dała by jakieś emocje.

0

@Bobo25 Prawda jest taka, że w śmieszny sposób tracimy przynajmniej szansę na m mistrza, czyli straty pkt z ogórkami. Wiadomo graliśmy tragicznie, ale często było widać lekceważenie przeciwnika.

0

No cóż, czyli robimy Manitę Realowi a Real w cymbał z Sociedad i -2 lub3 ;)

0

@Dosq Ale tłumaczenie. Rodrygo raz na jakiś czas zagra świetny mecz.

0

Piłkarz Bilbao przyjął piłkę jak dewno, a ten pierzy o świetnej interwenci Rudigera XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O Bilbao na biało. Czemu nie ma walkoweru? Rasiści!

8

Elegancko! Piękny wynik dla Liverpoolu. Ohy Klopp odchodząc skończył z mistrzem!

1

Tylko 9 kolejek i The Reds mistrzem. ;)

0

@Emhyr A czemu w ten przyszły weekend nie ma kolejki?

0

Po jednym meczu już ocena jak będą wyglądać kolejne mecze. :D Nikt tu nie cieszy się z wygranej. No i co z tego, że 1-0? Nie było to typowe męczenie buły. Osądzać naszą grę na ten moment to będzie po meczu z Realem i PSG.

1

@Matheu12 Jakie wymęczone? Las Palmas 3 razy w polu karnym.

1

Ważne, że wygrywamy po przerwie.

0

Florian na spokojnie zostaje w Leverkusen? Do kiedy kontrakt?

0

@takisobiektos To nie znaczy, że może nie przyjść w następnym sezonie (po tym co będzie) Wystarczy, że nowy trener The Reds nie da rady i wyleci. Nie wykluczone też, że Alonso zostanie na jeszcze jeden sezon w Leverkusen. A Carlo do kiedy mną kontrakt?

5

Fajnie , że teraz Alonso zostaję. Ale mega czekam na to jak będzie trenerem wielki klubie. Gorzej jak wybierze Real, wtedy będę mu życzył jak najgorzej, co mi się nie będzie podać, bo gościa lubie głównie za grę w The Reds.

Patrząc na początki Xabiego, to ma potencjał na drugiego Guardiole, a trzeba pamiętać , że Pep miał Messiego, Iniestę i Xaviego. Wątpię, że się nie sprawdzi w większym klubie, gdzie będzie miał jeszcze l3epszych piłkarzy.

0

@michal26 Tylko ciekawe jak to będzie wyglądać jak będą na dwóch frontach. Teraz bylła LE ale LM to inny poziom. Ale życz ę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że to nie bzie ich jeden genialny sezon.

0

@takisobiektos Nie będszie. Liverpool będzie ;)

0

Spalony chybsa był.

0

Jeśli Alonso nie, to kto według Was do The Reds?

0

Joga Bonito R&R!
https://www.instagram.com/p/C4F99k4p5u4/
Barca z Ronaldinho i Neymarem w jednym składzie to byłby rozpierdol!

0

@Emhyr Nie będę porównywać z Messim, ale pierwszy raz od czasu Messieo czuć przy nim prawdziwą magię. Oby nasz pech przynajmniej jemu i odpuścił.

3

@pioz123 Bez przesady. Jedynie w karnych pokazali te jaja. Z taką gr ą strach się bać . Ale oczywiście brawo dla Łysego.

3

Dawać mnie te Kyliany i de Jongii!

0

Yamal coś poczarował?

0

@Mixtape Bez przesady, te dwa gole to dobitki, liga brazylijska to żaden wyznacznik. Zobaczymy jak sobie poradzi w Europie. Ale niech chłopakowi się powiedzie. Barca z Yamalem a Real z Endrickien. ;) Chodź nasz już ogarnia w Europie.

2

Endrick gol, no to Biała Armia zesra się z podniety. ;p

2

Jak tam Polacy? Czuć?

1

Kompletnie nie mam emocji podczas meczu Polaków. Zobojętniała mi ta kadra. Gdy to był mecz o takim znaczeniu Barcy byłoby zdecydowanie innaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?