0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liverpool zaraz pozamyka mordeczki! @Rust_Cohle lecimy 4-0!

0

Lubicie twórczość T.Rexa?


0

@Gall de Jong to już niech robi wypad. To jest lider w wyciąganiu wniosku, ale moim zdaniem jest już vcoraz mniej takich, wątpię. Potrzeba bardziej surowego trenera.

0

@abram3k Niby które słowa? Tyllko powiedział, że woli zachować dla siebie co myśli o słowach Niemca. Gdzie tu odlklejka? Chyba, że chodzi o coś innego.

0

@Tomek54321 Patrząc na ost dwa lata Real ma jedno mistrzostwo mniej, a City nie ma Superpuchar, lekka przewaga City. Pewnie teraz Real wygrana LM to będzkie wyżej niż City. Ciekawe jak będzie za 10 lat ;)

0

@DonAndresFCB Spokojnie, pomyliłem. Zapomniałem że wygrali LM 2 lata temu. m @Tomek54321 nie jestem odklejony. Wygrana Realu LM dwa lata temu zmienia wszystko. Niemiej jednak ogólnie we wszystkich rozgrywkach przy Realu chu.. nie wyglądamy. LM 1-0, Mistrzostewo 1-1, Puchar 1-0, Superpuchar 1-1.

0

@wojopancer Oczywiście, że nie. Jak moźe być najlepszym klubem jak w dwóch poprzednich sezonach nie wygrali LM i nie mają jakiejś dominacji w Hiszpanii, mają bardzo podobne wynik co Baeca, tylko Real dochodził dalej w LM. Na stań dzisiejszy City jest najlepszym klubem, bo niby jakim cudem inny klub?

0

@Dari0G Czyli dla Ciebie wywiad to wyznacznik?

0

@Gall Ale ja nie twierdzę, że to dobre to poklepywanie. Ja tylko mówię, że wychodzenie do wywiadu z krytyką nie oznacza, że masz jaja, a jak powiesz, że trzeba wyciągnąć wnioski to już pizdeczka. Pomeczowy wywiad ma decydować o tym czy klepiesz pleckach czy jesteś krytyczny wobec siebie, drużyny? Najlepiej wyjaśniła by ukryta kamera w szatni. :D

O które słowa dokładnie Ci chodzi? Bo mogłem sam się pogubić :D za bardzo to rozpisałem. Na pewno nie miał na myśli, że klepanie po plecykach jest ok, oczywiście, że to jest najgorsze podejście.

A tak z ciekawości me sądzisz, że lepiej byłoby jak to pozostało między nimi i w szatni? Co to dało, że wysłał to w media? Wiadomo zadali mu pytanie, ale mógł to uciąć.

1

@Dari0G Tak przerżnął, człowieku mili 34 strzały, to pokazuje, źe taktyka nie zawiodła, zabrakło wykończenia. To nie było tak, że klepali i nie było zagrożenia. Z Doku miał dobry plan żeby wszedł na podmęczony Real co był go świetnym ruchem. Ostatecznie przegrali w karnych po żałosnych strzałach

0

@krol211 Dlaczego o tak skreślasz Marqueza? Też teraz gon nie chcę, ale osądzasz ot tak. Marquez spokojnie może być lepszy od Xaviego, nie zaczyna na pustyni. Nie chcę porównywać go z Guardiolą ale to bardzo podobny scenariusz, z twoim podejściem nigdy nire byłoby Pepa. Oczywiście teraz nie postawienie na doświadczonego trenera będzie błędem, dla mnie Laporta takim ruchem będzie skończony.

1

@JanneAhonen Co? Janne chyba znów piłeś. Wiem, że zjebali awans, ale my w ostatnich latach kończyliąmy w grupie. My chyba z 8 lat nie walczyliśmy o półfinał, to chyba jest progres?

0

@Salchent Nie wiem skąd ty to bierzesz ;)

1

@Cobra303 Batyern nie może zabrać bo?

0

@krol211 Teraz do już po chu.. Po karnych gruby powinien zapieprzać do Angli z whiskey i cygarami.

0

@TR3YWAY Kto taki? de Jong, Roberto i może Torres i niby kto wiecęj? Pytam tak bez spiny Już nie przesadzaj że większość to pizdeczki. Właśnie moim zdaniem gdyby przyszedł trener jajami i charakterem to każdy zawodnik miałby większa jaja jak i sama gra. Xavi za Bardzo głaska naszych piłkarzy po główne. Tak wielki klub to za szybko.

1

@macio_944 Z tą mentalnością porównywalną do Roberto mego się nie zgadzam. Dla mnie w wielu spotkaniach w ciężkich momentach grał z jajami. zy on popełnił takk wiele amatorkich błędów. Mogę nie pamiętać, ale wątpię. Nawet jakby było ich sporo, to Ramosowi i Puyolowi także się zdarzyło. Tego okresu Villarreal nie na co obarczać winą pojedynczych błędów jednego zawodnika, cała obrona była tragiczna, wielki chaos i burdel. W ogóle nie wiem skąd te wnioski o jakimś tragicznym mentalu Roberto. No ale każdy widzi to inaczej, może nie mam racji. ;)

2

@Salchent Kelpanie się bo pleckach? Gadanie, że jest dobrze? Skąd te wnioski? Araujo tylko powiedział, że nkie chcę mówić co myśli o słowach Niemca.

0

@TR3YWAY Też tak sądzę, choć mecz będzie ciosami w obie strony i rostrzygnie jeden gol, wątpię, że Real wygra z 3-1.

0

Jak widzicie mecz Bayernu z Realem, wygrana Realu 3-1 czy bardziej wyróewnany mecz? Dajecie jakieś szansę na awans Niemców?

1

@LM10GOAT LR robi Pudelka, Uważaj zaraz będzie różowy design który zaprojektuję @macio_944

5

@BulaKG Na mega luzie to napisałem. Niestety nigdy nie piłem, pese cholerną chorobę, aż szkoda bo chętnie bym się najebał :D

0

@Orłoś Tak tylko wina Araujo, a np. amatorski karny Cancelo to nic. Cała druźyna dała dupy, to że gramy w 10 nie oznacza., że trzeba tracić 4 gole. Tak strata tej kasy to tylko wina Araujo :D niech gra za darmo i spłaca partacz!

0

Wspaniały i wielki wódz Gundogan! Reszta to same pizdeczki. To, że chłop wychodzi do mediów z krytyką wobec Araujo zamiast powiedzieć mu to prosto w oczy jest według Was dobre? Ja na miejscu Araujo nie czuł bym się fajnie i lekko bym się wkurwił, to trochę jak wbijanie noża w plecy. Bardzo dobrze, że Araujo nie rozwijał swojej wypowiedzi, bo szmatławce by się w to wpierdoliły. Co to da, że Araujo usłyszy to w wywiadzie? Po ci wciągać to w mediach. W niczym do nie pomaga..

Gundogan na pewno pogada z Araujo i sobie wyjaśnią i na tym się skończy, tylko LR będzie widzieć jak Araujo napieprza się z Gundoganem, a szatnia jest rozwalona. :D

Wiadomo jak wychodzisz do wywiadu i jesteś krytyczny to masz wielkie jaja, a jak "musimy wyciągnąć wnioski" to cipka. Jak nieraz zostaliśmy rozjechani to sam Messi siedział cicho, po prostu wolał to zostawić w szatni, często w takich chwilach emocje mogą pójść za daleko. Mi wystarczy odpowiedź Araujo na boisku w kolejnym meczu. Nie chcę wiedzieć o relacjach pomiędzy zawodnikami czy atmosferze w szatni, dlatego bo wiemy to tylko od mediów, i nigdy nie dowiemy się naprawdę jest. Dla Was wystarczy jakiś przeciek do mediów czy jakaś wypowiedź piłkarza i już wiecie jak jest. Dzieciniada i tyle.

Mam nadzieję że już niedługo Araujo będzie naszym kapitanem. Ależ będzie płacz jak ten dzban przedłuży kontrakt, nie mogę się doczekać!

0

@HighestInTheRoom Zapomnij. Araujo - Cubarasi. Tyle w temacie.

3

@Salchent Co ty pierdzielisz. Gdzie Ci on płaczę. Tylko nie chcę wywlrkać w mediach co myśli o słowach Gundogana, Śmieszne.

0

@tristan87 No i cio z tego wynika?

0

@PaPo Masz na myśli wylewy w obronie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?