@Uukasz_93 Mam tak samo, jestem już przesycony futbolem (oglądam tylko Barcę i jakiś jeden mecz z ligi angielskiej) jak i sukcesami, wiadomo chcę żebyśmy wygrywali, ale jeśli nie uda, to nie bede dramatyzował. Tak samo jak Real by wygrał LM to trudno, nie zamierza się tym przejmować.
Emocje podczas meczu są zawsze, ale po co futbolem psuć sobie np. humor. Dobrze, że gdy jarałem się futbolem to była era Ronaldinho, Messiego i Guardioli. Teraz jedynie czego najbardziej bym chciał, to, żeby Barcą grał przyjemnie dla oka. ;)
@HighestInTheRoom Real wcale u siebie nie jest taki mocny. Jakie 90-10 :D, 60-40 na luzie. Pewny awans bo zremisowali pierwszy mecz, pewny awans to byłby jakby wygrali 0-2.
@Traba727 Jakie sytuacje strzał Kroosa i Viniego, bez przesady z tą solidną obroną. No może nie gówniany a przeciętny.
To tylko gdybanie, i poza tym to była kapitalna interwencja Manuela (chyba po to jest bramkarz>), to nie było tak, że Kroos spudłował. Pogdybaj w drugą stronę to byłoby z 3/4-1, Bayern miał wiele świetny sytuacji, które były zmarnowali..
I tak jak miało być Real ma świetny wynik. Nie oglądam już dalej LM, chyba, że jakimś cudem Dortmund - Bayern. Najgorsze jest to, że Real gra gówno a ma 2-2. Niech wygrywają. Walić ten futbol.
Ogólnie Lewy nadal het kapitalny w powietrzu. Niestety w tym sezonie wiele konkretnych piłka na głowę nie dostaję. A przecież Raphinha potrafi wkręcić na nosa.
@Roobo Sam się sprzedaj. ;p Kogo kupisz? Już widzę jak Deco ogarnia jakiegoś kota do ataku. Powodzenia! Teraz nie ma na rynku ciekawej, realnej opcji na, którą nas stać, no chyba, że chcesz kogoś z z drugiej, trzeciej półki.
I Lewy 23 gol. Koło się 30 się zakręci. Wiadomo Lewy miał dużo słabych, a nawet fatalnych spotkań, ale fakt jest taki, że Lewy najwięcej razy nas ratował. Sprzedanie go to byłaby głupota, znając nasz zarząd to by kupili kota w workiu. Szkoda, że wiele osób potrafi tylko bekować, a podziękowań znikoma ilość.
@Arden Masz racje trochę źle to odebrałem i zamieszałem. Sorry. Ale mimo wszystko Nuneza czy Halland ma znacznie łatwiej strzelać gole. Ogólnie zmieniając trochę, temat, to dziwię się, że ludzie zdziwieni, bo Lewy ma słaby sezon, u tak wiekowej piłkarza to częsta i normlana rzecz. Szkoda, że każdy tak z tego bekuję, a rozwiązania łatwego nie ma, nikt za niego wiek nie da, i nie ma ma realnej i sensownej opcji do kupienia.
@Arden Już widzę jak Kanę wali w Barcelonie 30-35 goli (Anglik znacznie młodszy), w Bayernie ma z 5-8 sytuacji a takiej Barcelonie miałby z 2-3, to samo Nunez, on mając w Barcelonie o wiele mniej sytuacji niż w The Reds to by miał problem 10 strzelić.. Lewy np. w pierwszym meczu z PSG miał w chu.. sytuacji, w meczu z Realem ani jednego ciekawego podania nie miał Poza tym to oczywiste , że tak wiekowy piłkarz może mieć znacznie słabsze sezony.
Na pewno bez Lewego byłaby męczarnia o buły o czwarte miejsce. Już widzę jak Delfin nas ratuje.
To twoje nawiązanie do Nuneza czy Haalanda jest jakimś absurdem, wystarczy spojrzeć na to jak tam chodzi gra zespołowa, taktyka, są znacznie młodsi, do tego obok siebie mają Salaha, de Bryne, Fodena, Silvę a Lewy ma dzieciaka, de Jonga który, holuje piłkę, Raphinhe, który potrafi spierdolić najprostsze zadanie. Jedynie może liczyć na Gundogana kub Pedriego, który więcej czasu spędza w szpitalu, Cancelo j kiedy mu coś wyjdzie.
Chciałbym żeby to Arsenal był mistrzem, bo nuda z tym City, ale jeśli jednak City to nie będzie mi w ogóle szkoda Arsenalu, sami są sobie winni, wystarczyło wygrać z Aston Villą, niestety ten mecz mógł im zabrać mistrza, no ale zobaczymy,
Super, że będą tak wielkie emocje do ostatnich kolejek w tak świetnej lidze. City ma jeszcze. ma jeszcze Wolves, Fulham, Tottenham i West Ham, mi się wydaję, że z West Hamem może być najtrudniej. Nieźle by było jakby Tottenham zremisował z City i praktycznie dał mistrza Arsenalowi na tacy. :D Dobrze, że Tottenham musi wygrywać bo walczy o LM, nie będzie kombinacji. Oczywiście Arsenal musi wygrać z United Evertonem, Bournemouth.
Nie ms bata, że Leverkusen przegra mecz z Frankfurtem, Bochum i Augsburgiem. To już piękny wyczyn, ale on i cały sezon mogę nie przegrać, puchar to formalność, z Romą spokojnie może być remis i wygrana. Marsylia czy Atalanta we finale jak najbardziej możliwa. 52 to będzie jakiś kosmos.
0
@Uukasz_93 Mam tak samo, jestem już przesycony futbolem (oglądam tylko Barcę i jakiś jeden mecz z ligi angielskiej) jak i sukcesami, wiadomo chcę żebyśmy wygrywali, ale jeśli nie uda, to nie bede dramatyzował. Tak samo jak Real by wygrał LM to trudno, nie zamierza się tym przejmować.
Emocje podczas meczu są zawsze, ale po co futbolem psuć sobie np. humor. Dobrze, że gdy jarałem się futbolem to była era Ronaldinho, Messiego i Guardioli. Teraz jedynie czego najbardziej bym chciał, to, żeby Barcą grał przyjemnie dla oka. ;)
0
@HighestInTheRoom Real wcale u siebie nie jest taki mocny. Jakie 90-10 :D, 60-40 na luzie. Pewny awans bo zremisowali pierwszy mecz, pewny awans to byłby jakby wygrali 0-2.
0
@Traba727 Jakie sytuacje strzał Kroosa i Viniego, bez przesady z tą solidną obroną. No może nie gówniany a przeciętny.
To tylko gdybanie, i poza tym to była kapitalna interwencja Manuela (chyba po to jest bramkarz>), to nie było tak, że Kroos spudłował. Pogdybaj w drugą stronę to byłoby z 3/4-1, Bayern miał wiele świetny sytuacji, które były zmarnowali..
0
I tak jak miało być Real ma świetny wynik. Nie oglądam już dalej LM, chyba, że jakimś cudem Dortmund - Bayern. Najgorsze jest to, że Real gra gówno a ma 2-2. Niech wygrywają. Walić ten futbol.
0
Trzeba nadal na odwrót będzie 2-3.
0
Skończy się z 1-3. Śmieszne, że fauluj Musiałe i brak kartki, zaraz był faul Bayernu i od razu żółta. Trudbno niech przynajmniej szejków zatrzymają.
0
@Lucyfffer Civcho! Jestem za Bayernem.
0
Vamos Madritttt!
0
@okiemtypera_lucaxx95 Cierpienie przev Real, wygrają to wygrają.
0
@Pedri16Future A jakie to ma znaczenie?
2
@mekston Auba miałby już z 35 goli.
3
Ogólnie Lewy nadal het kapitalny w powietrzu. Niestety w tym sezonie wiele konkretnych piłka na głowę nie dostaję. A przecież Raphinha potrafi wkręcić na nosa.
0
@Chaoss Oby był kocurem. Ale nie chcę kolejnych
0
@MesQueUnClub_87 Roque i Guiu - potrójna korona!
1
@Roobo Sam się sprzedaj. ;p Kogo kupisz? Już widzę jak Deco ogarnia jakiegoś kota do ataku. Powodzenia! Teraz nie ma na rynku ciekawej, realnej opcji na, którą nas stać, no chyba, że chcesz kogoś z z drugiej, trzeciej półki.
4
I Lewy 23 gol. Koło się 30 się zakręci. Wiadomo Lewy miał dużo słabych, a nawet fatalnych spotkań, ale fakt jest taki, że Lewy najwięcej razy nas ratował. Sprzedanie go to byłaby głupota, znając nasz zarząd to by kupili kota w workiu. Szkoda, że wiele osób potrafi tylko bekować, a podziękowań znikoma ilość.
Vamos Lewandowski! Visca el Barca!
6
Robercik zamyka mordeczki! Lewy dzuiś niczym kapitan. Piękny gol!
0
@Ayato2k Ty już wiesz.
1
Jak zwykle Robrercik ratuję dupsko! Lecimy po hatricka! Ciii!
0
@Arden Masz racje trochę źle to odebrałem i zamieszałem. Sorry. Ale mimo wszystko Nuneza czy Halland ma znacznie łatwiej strzelać gole. Ogólnie zmieniając trochę, temat, to dziwię się, że ludzie zdziwieni, bo Lewy ma słaby sezon, u tak wiekowej piłkarza to częsta i normlana rzecz. Szkoda, że każdy tak z tego bekuję, a rozwiązania łatwego nie ma, nikt za niego wiek nie da, i nie ma ma realnej i sensownej opcji do kupienia.
0
@Arden Już widzę jak Kanę wali w Barcelonie 30-35 goli (Anglik znacznie młodszy), w Bayernie ma z 5-8 sytuacji a takiej Barcelonie miałby z 2-3, to samo Nunez, on mając w Barcelonie o wiele mniej sytuacji niż w The Reds to by miał problem 10 strzelić.. Lewy np. w pierwszym meczu z PSG miał w chu.. sytuacji, w meczu z Realem ani jednego ciekawego podania nie miał Poza tym to oczywiste , że tak wiekowy piłkarz może mieć znacznie słabsze sezony.
Na pewno bez Lewego byłaby męczarnia o buły o czwarte miejsce. Już widzę jak Delfin nas ratuje.
To twoje nawiązanie do Nuneza czy Haalanda jest jakimś absurdem, wystarczy spojrzeć na to jak tam chodzi gra zespołowa, taktyka, są znacznie młodsi, do tego obok siebie mają Salaha, de Bryne, Fodena, Silvę a Lewy ma dzieciaka, de Jonga który, holuje piłkę, Raphinhe, który potrafi spierdolić najprostsze zadanie. Jedynie może liczyć na Gundogana kub Pedriego, który więcej czasu spędza w szpitalu, Cancelo j
kiedy mu coś wyjdzie.
0
@Danny Gaucho Wiesz może jaki jest rekord? Wydaję mi się 13 to dość mało.
1
Chciałbym żeby to Arsenal był mistrzem, bo nuda z tym City, ale jeśli jednak City to nie będzie mi w ogóle szkoda Arsenalu, sami są sobie winni, wystarczyło wygrać z Aston Villą, niestety ten mecz mógł im zabrać mistrza, no ale zobaczymy,
Super, że będą tak wielkie emocje do ostatnich kolejek w tak świetnej lidze.
City ma jeszcze. ma jeszcze Wolves, Fulham, Tottenham i West Ham, mi się wydaję, że z West Hamem może być najtrudniej. Nieźle by było jakby Tottenham zremisował z City i praktycznie dał mistrza Arsenalowi na tacy. :D Dobrze, że Tottenham musi wygrywać bo walczy o LM, nie będzie kombinacji. Oczywiście Arsenal musi wygrać z United Evertonem, Bournemouth.
0
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-liga-europy-rekord-nie-tylko-w-niemczech-bayer-pobi-kontynentalny-wyczyn-juventusu/CKUVUGOF/
Ja myślałem, że jeszcze nie poboili rekordu. :)
0
@Hindus W dsumie masz racje. Oni o coś walczą?
0
Nie ms bata, że Leverkusen przegra mecz z Frankfurtem, Bochum i Augsburgiem. To już piękny wyczyn, ale on i cały sezon mogę nie przegrać, puchar to formalność, z Romą spokojnie może być remis i wygrana. Marsylia czy Atalanta we finale jak najbardziej możliwa. 52 to będzie jakiś kosmos.
0
@Jondam Prśędzej dla Ciebie sukienka ;p Jeśli według Ciebie Araujo w swojejg grze nie ma jaj to nie wiem jak oglądasz Barcę :)
0
@Bobo25 Myślisz, że nas tak kocha i malutka pensja to żaden problem?
0
@vangoor Przecież to jest tylko pytanie jakby odszedł to kto by przyszedł.
1
@mr Barca Takie same mam zdanie. Teraz odejdzie i kupimy kogoś z dupska. Na ten moment żaden napastnik z topu tu nie przyjdzie.