0

@Alan_fcbfan Sprzedać za 30 mln. :D Nic dziwnego, że gra apatycznie jak fizycznie wygląda jak wrak. Nawet bez formy oddychając rękawami w kluczowym momencie potrafi podać tak, że nasi pomocnicy mogą pomarzyć. I tak zostanie jestem o to spokojny.

0

@Misiaczek09 Na przyszły sezon musi być nietykalny i na szczęście tak będzie. Sprzedawanie tak młodego zawodnika z tak wielkie potencjałem i umiejętnościami, który ma mnóstwo czasu to debilizm, poza tym przyjdzie ktoś i da ochłapy, już widzę jak ktoś daję 50-> mln. No ale wiadomo teraz jest w szpitalu to i za rok będzie. Dwa sezony 19 latek spędził w szpitalach i już sprzedać. Może się mylę ale chyba Messi sporo czasu miewał problemu i spokojnie poczekano. Za dwa lat będzie można poważnie myśleć o sprzedaży jak sytuacja się nie zmieni, ale nie teraz, on zasługuję na to żeby jeszcze dać mu czas nawet po tylu jego problemach potrafi podać niczym Iniesta o takich podaniach cała nasz kadra może zapomnieć

0

@Encore Ale sprzedawanie go teraz po tym sezonie jest żaółosne, to nie jest, że gra od tak słabo, chłopak fizycznie wygląda jak wrak, jego rytm meczowy czy przygotowanie do sezonu to śmiech na sali. Na przyszły sezon musi być nietykalny.

3

Przed kompromitującą decyzją Laporty miałem jeszcze nadzieję, że w przyszłym sezonie poprawi się gra i będzie bardziej gotowy trener na tak wielki klub, niestety decyzją z Xavim mi ją odebrał. Aktualnie na przyszłym sezon kompletnie żadnych oczekiwań, mam totalnie wywalone kogo kupią i kto odejdzie. To, że nie będą grać SPH i KMŚ totalnie mnie nie rusza, co z tych pieniędzy? Jak wyjebią jej w kolejnego Romeu. Może i takie "małe" upadki są potrzebne żeby otworzyć oczy niż wymaganie wyniku na styku i mydlenie oczu. Upaść przez to nie upadniemy. Najgorsze, że Laporta potrzebuję więcej i więcej tych "małych" upadków żeby otworzyć oczy..

Niestety dzisiaj podczas meczu miałem totalnie wywalone i bardziej mnie bawił niż wkurwiał. Przynajmniej nie cofamy się do totalnego szamba a stoimy w miejscu (oczywiście w przyszłym sezonie może się cofnąć). Ludzie aż tak dramatyzujący przesadzają, wiem, że jest straszna lipa, ale bywało jeszcze gorzej, poza tym to tylko futbol. Lepiej sprawiedliwie skrytykować na chłodno lub pójść w czarny humor. Polecam wyluzować. ;) Na szczęście dużo osób takich jest i można fajnie razem pocierpieć.

Po tych dramatach z Romą, Bayernem czy The Reds mistrzostwo i większy smak ligi mistrzów dał mi wiele radości. Patrząc na to jak się u nas wszystko układa oczekuję tylko taki małych akcentów jak walka o półfinał czy rozegrany świetny mecz. Dopóki nie będzie zmiany trener i nie skończą się pomysły ala Deco, Xavi prosto z pustyni czy Romeu to kompletnie nie myślę o większych rzeczach, mistrzostwo w przyszłym sezonie to tylko marzenie.

Cóż do wstania z kolana chyba będziemy potrzebować jeszcze mnóstwo casu. Jednak jestem spokojny , że kiedyś to się stanie, tu po prostu trzeba normalności i większej mądrości, i nie działać na wariata. Visca el Barca.

0

@nowy19pl W przyszłym sezonie brak mietrzoestwa to będzie problem, trzeba się modlić żeby najpierw wróciła normalność.

0

Piękna Wisełka! Pogoń co za frakjerzy. :D

0

@Bulbulator Chyba lepiej 2,5, gol w obu i obie strzelśą i skończy się 0-0. ;D

0

@PatrykBarca Pedro jeszcze.

0

Myślcie, że dzisiaj Totki spokojnie strzelą 2 gole Smerfom? Czy na wyjazdach grają gorzej?

0

@derus Real wygrsał po meczu z City :D Myślenie dziecka. Jakie fakty? hah Nie ma żadnych faktów. Nie ma bata bo? Jakieś argumenty?

Bayern w pierwszym meczu robił co chciał z Realem, zabrakło skuteczności, bo spokjonie mogło być 3-1 i Real byłby w dupie, na Bernabey nie będą grać gorzej. Wynik 2-2 nie jest świetny dla Realu i słaby dla Bayernu. Gra o tak wielką stawkę nie zrobi różnicy Bayernowi, że gra na Bernabeu. Taki Lipsk pokazał, że nie ma strachu na grę na Bernabeu, taka Barca strzela na luzie 2 bramki i gra jak równy z równym. Stawianie Bayernu obok PSG jest żałosne, Bayern bez większego problemu przeszedł Arsenal, a to niebyle co. Real będzie miał duże problemy, pierwszym mecz pokazał też, że Tuchel znów dobrze czyta Real. Real w fazie pucharowej nic wielkiego nie pokazał, tyle samo co Bayern.

4

Szejku to powinien sobie lepiej kupić jakiś domek w Bieszczadach, dałby se spokój z tym futbolem, wykończy chłopa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro Jednak wydaję mi się, że każdy inny najlepszy piłkarz Świata swojego pokolenia wciągał Mbappe nosem.

0

@mekston Na pewno będzie miał z 3x trudniej niż Leo. Jestem przekonany, że w La Lidze nie będzie stał nawet obok Messiego, Ronaldo, Suareza czy Neymara.

1

@ObiektywnyKibic121 W punkt. Nic mu nie umniejszam, ale to jest dramat, że to jest niby najlepszy piłkarz świata. Według mnie Yamal może być o wiele lepszy w wieku Kyliana.

3

@FCB24 Gra w 10 nie istotna.

0

@MesQueUnClub96 Boli i tyle.

2

Alę LR boli Robercik. Lewy taki goli to z 50 ma ;)

0

@P33ck Żaden problem ;p

4

Dortmund po LM idzie!

0

@Xxxbarca4ever No rzeczywiście. :D

0

@FCB_dimiC Tu masz racje.

0

Komentarz jak przy sparingu.

0

@Bilon87 Nie ma szans, że Bayern strzeli tylko jednego gola, słaba Barca strzeliła 2.

2

@NeroTFP1 Nigdy takiego drugiego nie będzie.. Aj aż człowiekowi przypomina się jak jeszcze się ,mocno pasjonował futbolem, teraz to już nie to samo, chyba wiek robi swoje. ;)

0

@Bilon87 Jakieś argumenty na to?

0

@Encore Chelsea 3 lata temu, chyba 5 la temu Ajax, to nie jest jak zwykle, to jak zwykle l panowało za Łysego. City to City, ale 2 razy oni chyba 2 Real.

0

@RosjaninBut To jest niebywałe, że Bayeren marnuje sytuacje, ale real oczywiście nie strzelili z normalnej akcji tylko Kim zachował się jak dzieciak. Jeśli Bayern będzie skuteczny to spokojnie może awansować. Bayern znaczniej lepiej wygląda w ataku, szkoda, że nie mają skuteczności jak Real.

0

@Encore No trok temu jakoś nie ;)

0

Tak na serio, dajecie szanse Bayernowi na awans?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?