@vangoor Roque/Guiu powodzenia. Dwie wielkie niewiadomę. A co tam grajmy, w pomoxcy Gavi, w obronie Fort, Cubarsi, Faye, a w ataku Yamal, Roque, więcej dzieciaków! Całą 11 dawać!
@Brashearr No i? Wiele osób już też nie jara tak futbol jak kiedyś i ma na to zupełnie inne podejście. Jakby Barca teraz grała jak wtedy to na pewno bym się nie podniecał jak kiedyś oczywiście bym się cieszył. Widzisz to zbyt prosto. Poza tym napisał @jacobFCB "To se ne wrati" to tylko i wyłącznie wspomnienie, a nie, że kiedyś to było a teraz nie ma nic.
@jacobFCB Od razu banan na twarzy. ;) Najlepiej grająca drużyna w historii.. Nawet hak teraz jest źle to pięknie być kibicem Barcy, Gadaniem, że tiki-taka umarła, a tamta Barca z taką grą by spokojnie teraz wygrała LM.
@Barca-Messi10 Jakie ma sens to porównanie? Carlo pracuję w tym zawodzie z 4x więcej, to jakby porównywać juniora piłkarskiego z mega doświadczonym piłkarzem. Carlo w swoim drugim sezonie był w Serie B a Xavi zrobił mistrza.
@4drian0 Ale jak na taki wydany hajs to słabo, tak wiem miał kontuzje, no ale z Barcy już z by bekowali, że kupili szklankę i strzelił tylko jednego gola
@Encore Teraz jeszcze Leeds! Guardiola nie dość, że fabryka piłkarzy to i trenerów. Chyba Maresca był jego asystentem? Trzeba tam wcisnąć Inieste, także łysy, to się musi udać!
@abram3k Śmieszne jest liczenie jak meczu nie graliśmy. Może być -11, o jeden więcej niż my. Zobaczymy na koniec sezonu My w poprzednim sezonie +10, i to z naszymi problemami, ale wiadomo fart, jak Real robi coś takiego to jest przepotężny!. Mamy przesrane nas 5 lat. W następnym sezonie niby czemu ma być podobnie, to będzie w głównej mierze zależeć od Barcy, w tym sezonie to głównie wtopy ze słabiakami, a to można poprawić nawet z Xavim.
Wchodzenie w dalsze lata nie ma sensu wchodzić, bo to tylko gdybanie, w trzy lata może się mnóstwo zmienić, np. dwa lata temu Real miał +13 i każdy gada ł, że czeka nas to roku, a w kolejnym zdobyliśmy mistrza z naprawdę dużą przewagą
@norbi77 Nie ma co się dziwić, widać przede wszystkim wielkie doświadczenie trenerskie no i nie tylko.. Masakra, że u nas nie ma takiego, od wielu, wielu lat, nawet nie chcę mi się liczyć. U nas nawet jakiś Conte by wniósł wiele. No w sumie Koeman ;) Masakra, że kończy się sezon, a za jakieś 5 miesiące znów to samo.
@Messibestplayerintheworld Wiadomo Xavi nieraz przesadza, ale są sytaucje w których gościa rozumiem, nie zawsze takie zachowanie musi być źle odbierane. Oczywiście nie pochwalam jego wielu zachowań.
@norbi77 Ten ciągły argument, że zajeżdża młodych. :D Niby kogo zajechał? Niech będzie Pedri (choć on już jak Xavi przychodził do Barcy, to był zajechany) i niby kto jeszcze? Może Gavi? Albo gadanie, że zajedzie Yamala, a kto miał grać jak Raphinha i Torres mieli kontuzje? Dla wielu to takie proste.. Taki Wirtz gra od dechy do dechy i nikt nie ma z tym problemu, wiele jest taki młodych przykładów. Można wiele zarzucać, ale także wiele zarzutów wyciągana się na siłę.
I nie nie bronię Xaviego, bo mam dość tej gównianej gry, szczególnie brak pomysłów w grze w ofensywie. Dla mnie jego pozostanie, to wielki zawód i na pewno skreślony Laporta.
@Michael24 Tak jasne przez 10 lat zarząd się nie zmieni finanse się nie poprawią.
Jak nam odjechała Europa jak graliśmy o półfinał, odjechała to nam rok i dwa lata temu, jak co roku będziemy robić minimum ćwierćfinał to nic nam nie odjedzie i będziemy finansowo stawać na nogi.
Real nam odjeżdża bo co? My rok temu wygraliśmy ligę deklasując Real (10 pkt przewagi). Real robi to w tym to samo. Obecnie to nam odjechał w Europie, no ale Real jest w tej LM fenomenem, my jeszcze potrzebujemy czasu żeby walczyć czy wygrać LM, większe kluby mają znacznie lepsze finanse. Oczywiście Real odjechał też z finansami, ale tło chyba normalne, patrząc na to jak Bartomeu zrujnował Barcę. No chyba, że ty już wiesz jak będzie i Real z Kylianem co roku będą nas gwałcić po 5-0 a mistrza robić w 30 kolejce.
@Rastafarnianin Tak już to widzę, bo Xavi zostaje. :D Gundogan zawsze się jarał pracą z Xavim nawet jak graliśmy piach. Po co miałby odchodzić? Zostanie mu rok kontraktu, wyprełni sobie i potem jakieś USA czy Arabia.
@krol211 Szkoda nawet o tym myśleć. Najgorsze, że dałem się nabrać na Flicka. Jeszcze transfer Silvy (choć jakby go kupili to mega się ucieszę, ale to za późno) i de Jong na DP... Dobrej nocy ;)
Laporta mógł mieć Flicka (jakby chciał to by kasę ogarną), ale woli stawiać na Xaviego. Nie chcę się wypowiadać o Xavim, (zmiana decyzji żałosna), ale dla mnie jest, będzie i był legendą. Laporta nie ma jaj (nie potrafi go wywalić) i charakteru tak jak Xavi. Jestem przekonany, że jak by tu ktoś taki był to, drużyna wyglądałaby o wiele lepiej.
Jedno jest jest pewne Grupy jest dla mnie skończony. Do kiedy jego kadencja?
Cóż trzeba będzie oglądać nowy sezon bez żadnych oczekiwań. Najgorsze, że dzisiaj zabili we mnie wielkie wyczekiwanie na nowy sezon.. Oglądać będę, ale choć obecnie moja pasja do samego futbolu jest bardzo mała, to i tak mam już dość Barcy, futbolu, Laporty i Xaviego.
Jedynie co pozostaje powiedzieć to Visca el Barca!
@BORO_12 Też uważam, że nie koniecznie musi być dobry, ale jak mu nie pójdzie to nie ma co go skreślać, pewnie ludzie tu w takim przypadku wyśmieją jego Barcę i będą sprzedawać. Też uważam , że za mało gra, ale bardzie mi chodzi oto, że Xavi nie robi to bez powodu. Ja tam poczekam jeszcze z dwa sezonu na jakieś oceny. Jestem ciekaw ile czasu potrzebował Vini żeby grać na poważnie odpalić. Ale pewnie nie rok.
@BORO_12 Dokładnie tak, nawet jakby miał ten przyszłym sezon słaby to nic się nie dzieję. Moim zdaniem lepiej powoli niż rzucać go na głęboką wodę. W tym sezonie treningi, zapoznanie się z drużyna i gra bo 25-15 min jak ba pół roku jak najbardziej wystarczy. Ocenianie go teraz jest głupie i żałosne. Ludzie najlepiej by wystawili go na PSG i Real, a jakby spieprzył setkę to byłby sprzedawany.
Śmieszne jest też to, że ludzie się srają, bo Xavi od tak trzyma go na ławce, też bym chciał żeby pograł więcej, ale nawet jak Xavi nie daję mu tak wiele pograć to nie bez powodu. LR zobaczy jego 15 min na boisku już gada, że dałby więcęj od Lewego. Wiadomo partacz Xavi już zepsuł nową zabawkę, tak jak Kounde czy jeszcze nie dawno Yamala.
@FCB_dimiC No i co z tego? Ile on jest w Barcelonie 6 miesiące? A Ty go oceniasz i jeszcze opiszesz, że tylko biega :D On spokojnie możesz jeszcze z 2 lata wchodzić na poważnie do Barcy,. Co z tego nawet jak teraz wiele nie pokazał (mało grał) czy przyszłym sezon będzie miał przeciętny to c z tego? Tak jakby miał z 25 lat, obecnie chłopak ma 19 lat i przychodzi do Europy, to jest duży przeskok, niech każdy musi być Neymarem. Patrząc na twój komentarz Vini byłby teraz w jakiejś Celcie Vigo.
0
@vangoor Roque/Guiu powodzenia. Dwie wielkie niewiadomę. A co tam grajmy, w pomoxcy Gavi, w obronie Fort, Cubarsi, Faye, a w ataku Yamal, Roque, więcej dzieciaków! Całą 11 dawać!
0
Jestem ciekaw opcji LR, Lewy odchodzi, i jak wygląda obsada pozycji napastnika? Niby kogo kupujemy?
2
@LM10GOAT Jak się widzici jego z tym dzieciaczkiem to czuć mega smutek. Oglądałem wczoraj południa najnowszy podcast, a potem taka wiadomość.
1
@Brashearr No i? Wiele osób już też nie jara tak futbol jak kiedyś i ma na to zupełnie inne podejście. Jakby Barca teraz grała jak wtedy to na pewno bym się nie podniecał jak kiedyś oczywiście bym się cieszył. Widzisz to zbyt prosto. Poza tym napisał @jacobFCB "To se ne wrati" to tylko i wyłącznie wspomnienie, a nie, że kiedyś to było a teraz nie ma nic.
2
@jacobFCB Od razu banan na twarzy. ;) Najlepiej grająca drużyna w historii.. Nawet hak teraz jest źle to pięknie być kibicem Barcy, Gadaniem, że tiki-taka umarła, a tamta Barca z taką grą by spokojnie teraz wygrała LM.
0
@arasz1819 Ależ to jest piękna zmiana pokolenisa pomocy w Realu!
1
@lntrowertyk Ciekawe kto by przyszedł za Lewego. Sprzedanie Arauji to będzie strzał w kolano.
0
@Barca-Messi10 Jakie ma sens to porównanie? Carlo pracuję w tym zawodzie z 4x więcej, to jakby porównywać juniora piłkarskiego z mega doświadczonym piłkarzem. Carlo w swoim drugim sezonie był w Serie B a Xavi zrobił mistrza.
0
@4drian0 Ale jak na taki wydany hajs to słabo, tak wiem miał kontuzje, no ale z Barcy już z by bekowali, że kupili szklankę i strzelił tylko jednego gola
0
@Khajio Ale tu nie chodzi przecież o podnietę bo golał strzelił.
0
@Emhyr Guler a Yamal :D fajnie mają w tej Madryckiej choroszczy.
0
@Encore Teraz jeszcze Leeds! Guardiola nie dość, że fabryka piłkarzy to i trenerów. Chyba Maresca był jego asystentem? Trzeba tam wcisnąć Inieste, także łysy, to się musi udać!
2
@abram3k Śmieszne jest liczenie jak meczu nie graliśmy. Może być -11, o jeden więcej niż my. Zobaczymy na koniec sezonu My w poprzednim sezonie +10, i to z naszymi problemami, ale wiadomo fart, jak Real robi coś takiego to jest przepotężny!. Mamy przesrane nas 5 lat. W następnym sezonie niby czemu ma być podobnie, to będzie w głównej mierze zależeć od Barcy, w tym sezonie to głównie wtopy ze słabiakami, a to można poprawić nawet z Xavim.
Wchodzenie w dalsze lata nie ma sensu wchodzić, bo to tylko gdybanie, w trzy lata może się mnóstwo zmienić, np. dwa lata temu Real miał +13 i każdy gada ł, że czeka nas to roku, a w kolejnym zdobyliśmy mistrza z naprawdę dużą przewagą
1
@norbi77 Nie ma co się dziwić, widać przede wszystkim wielkie doświadczenie trenerskie no i nie tylko.. Masakra, że u nas nie ma takiego, od wielu, wielu lat, nawet nie chcę mi się liczyć. U nas nawet jakiś Conte by wniósł wiele. No w sumie Koeman ;) Masakra, że kończy się sezon, a za jakieś 5 miesiące znów to samo.
1
Aj, że Górnik nie ma więcej 2 pkt , choć strata 4 pkt (jak wygrają z ŁKS) jeszcze by dała im emocję. Jak Lech będzie mistrza to jebnę. :D
0
@Emhyr Po przyszłym sezonie wyleci i zamelduję się Alonso. ;)
2
@Messibestplayerintheworld Wiadomo Xavi nieraz przesadza, ale są sytaucje w których gościa rozumiem, nie zawsze takie zachowanie musi być źle odbierane. Oczywiście nie pochwalam jego wielu zachowań.
0
@norbi77 Ten ciągły argument, że zajeżdża młodych. :D Niby kogo zajechał? Niech będzie Pedri (choć on już jak Xavi przychodził do Barcy, to był zajechany) i niby kto jeszcze? Może Gavi? Albo gadanie, że zajedzie Yamala, a kto miał grać jak Raphinha i Torres mieli kontuzje? Dla wielu to takie proste.. Taki Wirtz gra od dechy do dechy i nikt nie ma z tym problemu, wiele jest taki młodych przykładów. Można wiele zarzucać, ale także wiele zarzutów wyciągana się na siłę.
I nie nie bronię Xaviego, bo mam dość tej gównianej gry, szczególnie brak pomysłów w grze w ofensywie. Dla mnie jego pozostanie, to wielki zawód i na pewno skreślony Laporta.
0
@Michael24 Tak jasne przez 10 lat zarząd się nie zmieni finanse się nie poprawią.
Jak nam odjechała Europa jak graliśmy o półfinał, odjechała to nam rok i dwa lata temu, jak co roku będziemy robić minimum ćwierćfinał to nic nam nie odjedzie i będziemy finansowo stawać na nogi.
Real nam odjeżdża bo co? My rok temu wygraliśmy ligę deklasując Real (10 pkt przewagi). Real robi to w tym to samo. Obecnie to nam odjechał w Europie, no ale Real jest w tej LM fenomenem, my jeszcze potrzebujemy czasu żeby walczyć czy wygrać LM, większe kluby mają znacznie lepsze finanse. Oczywiście Real odjechał też z finansami, ale tło chyba normalne, patrząc na to jak Bartomeu zrujnował Barcę. No chyba, że ty już wiesz jak będzie i Real z Kylianem co roku będą nas gwałcić po 5-0 a mistrza robić w 30 kolejce.
0
@4drian0 Chyba pytam gdyby. No ale spoko. ;)
0
Powiedźmy, że za de Jonga przyjdzie DP to jak widzicie naszą pomoc? Uważacie, że może ta formacja wyglądać spoko?
0
@barcanawieki Niby kto? Cancelo, Felkx? I co dalej? Piszesz jakieś farmazony. Co odejdzie Yamal, Gavi? :D
0
@Rastafarnianin Tak już to widzę, bo Xavi zostaje. :D Gundogan zawsze się jarał pracą z Xavim nawet jak graliśmy piach. Po co miałby odchodzić? Zostanie mu rok kontraktu, wyprełni sobie i potem jakieś USA czy Arabia.
0
@DragonxNF Bez przesady.
0
@krol211 Szkoda nawet o tym myśleć. Najgorsze, że dałem się nabrać na Flicka. Jeszcze transfer Silvy (choć jakby go kupili to mega się ucieszę, ale to za późno) i de Jong na DP... Dobrej nocy ;)
0
@krol211 Ja też nie ma. Ja pieprze marnować taki potencjał..
3
Laporta mógł mieć Flicka (jakby chciał to by kasę ogarną), ale woli stawiać na Xaviego. Nie chcę się wypowiadać o Xavim, (zmiana decyzji żałosna), ale dla mnie jest, będzie i był legendą. Laporta nie ma jaj (nie potrafi go wywalić) i charakteru tak jak Xavi. Jestem przekonany, że jak by tu ktoś taki był to, drużyna wyglądałaby o wiele lepiej.
Jedno jest jest pewne Grupy jest dla mnie skończony. Do kiedy jego kadencja?
Cóż trzeba będzie oglądać nowy sezon bez żadnych oczekiwań. Najgorsze, że dzisiaj zabili we mnie wielkie wyczekiwanie na nowy sezon.. Oglądać będę, ale choć obecnie moja pasja do samego futbolu jest bardzo mała, to i tak mam już dość Barcy, futbolu, Laporty i Xaviego.
Jedynie co pozostaje powiedzieć to Visca el Barca!
0
@BORO_12 Też uważam, że nie koniecznie musi być dobry, ale jak mu nie pójdzie to nie ma co go skreślać, pewnie ludzie tu w takim przypadku wyśmieją jego Barcę i będą sprzedawać. Też uważam , że za mało gra, ale bardzie mi chodzi oto, że Xavi nie robi to bez powodu. Ja tam poczekam jeszcze z dwa sezonu na jakieś oceny. Jestem ciekaw ile czasu potrzebował Vini żeby grać na poważnie odpalić. Ale pewnie nie rok.
1
@BORO_12 Dokładnie tak, nawet jakby miał ten przyszłym sezon słaby to nic się nie dzieję. Moim zdaniem lepiej powoli niż rzucać go na głęboką wodę. W tym sezonie treningi, zapoznanie się z drużyna i gra bo 25-15 min jak ba pół roku jak najbardziej wystarczy. Ocenianie go teraz jest głupie i żałosne. Ludzie najlepiej by wystawili go na PSG i Real, a jakby spieprzył setkę to byłby sprzedawany.
Śmieszne jest też to, że ludzie się srają, bo Xavi od tak trzyma go na ławce,
też bym chciał żeby pograł więcej, ale nawet jak Xavi nie daję mu tak wiele pograć to nie bez powodu. LR zobaczy jego 15 min na boisku już gada, że dałby więcęj od Lewego. Wiadomo partacz Xavi już zepsuł nową zabawkę, tak jak Kounde czy jeszcze nie dawno Yamala.
0
@FCB_dimiC No i co z tego? Ile on jest w Barcelonie 6 miesiące? A Ty go oceniasz i jeszcze opiszesz, że tylko biega :D On spokojnie możesz jeszcze z 2 lata wchodzić na poważnie do Barcy,. Co z tego nawet jak teraz wiele nie pokazał (mało grał) czy przyszłym sezon będzie miał przeciętny to c z tego? Tak jakby miał z 25 lat, obecnie chłopak ma 19 lat i przychodzi do Europy, to jest duży przeskok, niech każdy musi być Neymarem. Patrząc na twój komentarz Vini byłby teraz w jakiejś Celcie Vigo.