@norbi77 Ech, z Bayernem mogli by wygrać. Na taki mecz aż chciałoby się czekać, nie chcę mi się oglądać meczu jak Bieli będą się cieszyć, szkoda oczu. Lipa tn cały futbol. ;)
@norbi77 Gdyby mieli lepszych piłkarzy, kto tam oprócz Sancho może coś podziać? Niemiej jednak dawanie im 10% im jest brakiem szacunu. Ale ten finał może być ciekawy, z tak "średnim" rywalem Real raczej nie miał finału, Juventus czy Atletico mimo wszystko byli lepsi. Życzę Dortmundowi wygranej. ;) To byłby piękny akcent dla futbolu.
@mr Barca Rozumiem tą boleść i nie widzę w tym nic złeglo. Ja po prostu mam trochę wywalone na futbol, oglądam z 2 mecze w tygodni. Też raczej odpuszczę, może jeśli cudem Dortmund wygra to powtórkę.
@Stasik91 Ja tam przeżyłem wszystko co chciałem, Gorzej mają młodski kibice. Najważniejsze to żeby w Barcelonie była normalność. Ale pewnie tak mówię, bo ogólnie nudzi mnie futbol. Kolejna LM wiele nie zmieni, raczej zawsze Real historycznie będzie najlepszy. Najlepiej wyluzować, oczywiście podczas meczu ciężko. ;)
@robsesh Jaka tragedia. Już nie przesadzaj, to, że Real wygra LM to najmniejszy problem Barcy. Araujo nie ma jaja :D Jedna sytuacja to dla Ciebie wyznacznik. Wielokrotnie pokazywał, że je ma.
Mega lubię Dortmund, ale odechciało się oglądać finał. Boleć nie będzie jak Real wygra, bardziej szkoda Dortmundu. Nie skreślam Borussi, ale oni mają po prostu o wiele słabszych piłkarzy. Niech przynajmniej powalczą, i tak wuielkim szacun gdzie doszli.
Cóż Real był lepszy. Szkoda, że po takim błędzie. Jeden krok o LM, szacun i tyle. Oby przymajmniej finał nie był do jednej bramki. Przynajmniej człowiek się przyzwyczaił.
Bardzo dobry plan Tuchela. Real poświęcił na pierwszą połowę więcej sił. Bayern bardzo powoli kreuję akcję, pewnie w drugiej połowie trochę dociśnie gazu. Przydałby się im Yamal. :) Kane musi się poprawić , w rozegraniu i przyjęciu wygląda jak drewno.
1
@Emhyr Teraz mogę się mylić, ale Guardiola raczej nigdy takich odklejek nie miał. To jest największa klasa.
1
@ngif I to nie jest jedyna odklejka.
1
Chyba tylko błąd w Matrixie da LM Borussi ;)
0
@Pressinho Dobra, ale opotrójna korona, to jest kosmos.
0
@MOLESTA I co teraz sie okazuje? Ze polscy sedziowie po meczu przyznali sie do bledu i przeprosili dzialaczy Bayernu.
Tylko tak ironicznie piszesz, czy tak na serio było? ;) Mnie juź nic nie zdziwi.
1
@norbi77 Ech, z Bayernem mogli by wygrać. Na taki mecz aż chciałoby się czekać, nie chcę mi się oglądać meczu jak Bieli będą się cieszyć, szkoda oczu. Lipa tn cały futbol. ;)
1
@AmigoBlancos Tuchel wygrałbym ten mecz gdyby nie Manuel, nie ma nic więcej.
0
@OldMc84 Mówimy o czym innym. Wie;lokrotnie świetny obrońca z nim się bawił. Na Ronaldinho to nie było sposobu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 Gdyby mieli lepszych piłkarzy, kto tam oprócz Sancho może coś podziać? Niemiej jednak dawanie im 10% im jest brakiem szacunu. Ale ten finał może być ciekawy, z tak "średnim" rywalem Real raczej nie miał finału, Juventus czy Atletico mimo wszystko byli lepsi. Życzę Dortmundowi wygranej. ;) To byłby piękny akcent dla futbolu.
1
@mr Barca Rozumiem tą boleść i nie widzę w tym nic złeglo. Ja po prostu mam trochę wywalone na futbol, oglądam z 2 mecze w tygodni. Też raczej odpuszczę, może jeśli cudem Dortmund wygra to powtórkę.
1
@Stasik91 Ja tam przeżyłem wszystko co chciałem, Gorzej mają młodski kibice. Najważniejsze to żeby w Barcelonie była normalność. Ale pewnie tak mówię, bo ogólnie nudzi mnie futbol. Kolejna LM wiele nie zmieni, raczej zawsze Real historycznie będzie najlepszy. Najlepiej wyluzować, oczywiście podczas meczu ciężko. ;)
0
@OldMc84 Wcale, że nie. Wystarczy jeden świetny obronca. Kimmich w obronie nie jest kozakiem.
1
@robsesh Jaka tragedia. Już nie przesadzaj, to, że Real wygra LM to najmniejszy problem Barcy. Araujo nie ma jaja :D Jedna sytuacja to dla Ciebie wyznacznik. Wielokrotnie pokazywał, że je ma.
6
Mega lubię Dortmund, ale odechciało się oglądać finał. Boleć nie będzie jak Real wygra, bardziej szkoda Dortmundu. Nie skreślam Borussi, ale oni mają po prostu o wiele słabszych piłkarzy. Niech przynajmniej powalczą, i tak wuielkim szacun gdzie doszli.
Długo do tego finału?
0
@SkilledHydra16 Gadanie niektórych , że to nie był fatrt jest śmieszne, Manuel dał im to.
1
@97ketrab Szkoda psuć sobie nerwy. Dla mnie najważniejsze, to co dzieje się w Baercelonuie. :)
0
@Pressinho Kosmiczny sezon to był City czy Barcy. Real ma po prostu świetny.
1
@Lisuuu Zabił to Manuel awans Bayernu. Finał pewnie wygrają, ale to zawsze jeden mdecz.
1
@97ketrab Cóż trzeba się pogodzić, dobrze, że już futbol nie wchodzi mi tak na głoewe, z 5 lata temu byłby ból dupska.
0
@bartas97 Przy 9 sprawdzany gol.
1
@97ketrab Obawiam się, że skończy się lekkim 3-1.
0
@Encore Praktycznie wszystko bronił bramkarz.
0
Cóż Real był lepszy. Szkoda, że po takim błędzie. Jeden krok o LM, szacun i tyle. Oby przymajmniej finał nie był do jednej bramki. Przynajmniej człowiek się przyzwyczaił.
1
@bartas97 B1ez przesady.
2
Bayern potrafi cierpieć! Rea; zabity własną bronią. Dobić Śmietanę!
Komentator sensacja w Sedesie! :D
0
@ObiektywnyKibic121 Real też gra w 10, Bellningham nic nie wniosi.
1
Bardzo dobry plan Tuchela. Real poświęcił na pierwszą połowę więcej sił. Bayern bardzo powoli kreuję akcję, pewnie w drugiej połowie trochę dociśnie gazu. Przydałby się im Yamal. :) Kane musi się poprawić , w rozegraniu i przyjęciu wygląda jak drewno.
0
@derus I prawie wyczarował gola.
0
Trzeba wycisz komentarz! Jaka muzyka by najlepiej pasowała do tego meczu? :D