1

@Emhyr Teraz mogę się mylić, ale Guardiola raczej nigdy takich odklejek nie miał. To jest największa klasa.

1

@ngif I to nie jest jedyna odklejka.

1

Chyba tylko błąd w Matrixie da LM Borussi ;)

0

@Pressinho Dobra, ale opotrójna korona, to jest kosmos.

0

@MOLESTA I co teraz sie okazuje? Ze polscy sedziowie po meczu przyznali sie do bledu i przeprosili dzialaczy Bayernu.

Tylko tak ironicznie piszesz, czy tak na serio było? ;) Mnie juź nic nie zdziwi.

1

@norbi77 Ech, z Bayernem mogli by wygrać. Na taki mecz aż chciałoby się czekać, nie chcę mi się oglądać meczu jak Bieli będą się cieszyć, szkoda oczu. Lipa tn cały futbol. ;)

1

@AmigoBlancos Tuchel wygrałbym ten mecz gdyby nie Manuel, nie ma nic więcej.

0

@OldMc84 Mówimy o czym innym. Wie;lokrotnie świetny obrońca z nim się bawił. Na Ronaldinho to nie było sposobu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Gdyby mieli lepszych piłkarzy, kto tam oprócz Sancho może coś podziać? Niemiej jednak dawanie im 10% im jest brakiem szacunu. Ale ten finał może być ciekawy, z tak "średnim" rywalem Real raczej nie miał finału, Juventus czy Atletico mimo wszystko byli lepsi. Życzę Dortmundowi wygranej. ;) To byłby piękny akcent dla futbolu.

1

@mr Barca Rozumiem tą boleść i nie widzę w tym nic złeglo. Ja po prostu mam trochę wywalone na futbol, oglądam z 2 mecze w tygodni. Też raczej odpuszczę, może jeśli cudem Dortmund wygra to powtórkę.

1

@Stasik91 Ja tam przeżyłem wszystko co chciałem, Gorzej mają młodski kibice. Najważniejsze to żeby w Barcelonie była normalność. Ale pewnie tak mówię, bo ogólnie nudzi mnie futbol. Kolejna LM wiele nie zmieni, raczej zawsze Real historycznie będzie najlepszy. Najlepiej wyluzować, oczywiście podczas meczu ciężko. ;)

0

@OldMc84 Wcale, że nie. Wystarczy jeden świetny obronca. Kimmich w obronie nie jest kozakiem.

1

@robsesh Jaka tragedia. Już nie przesadzaj, to, że Real wygra LM to najmniejszy problem Barcy. Araujo nie ma jaja :D Jedna sytuacja to dla Ciebie wyznacznik. Wielokrotnie pokazywał, że je ma.

6

Mega lubię Dortmund, ale odechciało się oglądać finał. Boleć nie będzie jak Real wygra, bardziej szkoda Dortmundu. Nie skreślam Borussi, ale oni mają po prostu o wiele słabszych piłkarzy. Niech przynajmniej powalczą, i tak wuielkim szacun gdzie doszli.

Długo do tego finału?

0

@SkilledHydra16 Gadanie niektórych , że to nie był fatrt jest śmieszne, Manuel dał im to.

1

@97ketrab Szkoda psuć sobie nerwy. Dla mnie najważniejsze, to co dzieje się w Baercelonuie. :)

0

@Pressinho Kosmiczny sezon to był City czy Barcy. Real ma po prostu świetny.

1

@Lisuuu Zabił to Manuel awans Bayernu. Finał pewnie wygrają, ale to zawsze jeden mdecz.

1

@97ketrab Cóż trzeba się pogodzić, dobrze, że już futbol nie wchodzi mi tak na głoewe, z 5 lata temu byłby ból dupska.

0

@bartas97 Przy 9 sprawdzany gol.

1

@97ketrab Obawiam się, że skończy się lekkim 3-1.

0

@Encore Praktycznie wszystko bronił bramkarz.

0

Cóż Real był lepszy. Szkoda, że po takim błędzie. Jeden krok o LM, szacun i tyle. Oby przymajmniej finał nie był do jednej bramki. Przynajmniej człowiek się przyzwyczaił.

1

@bartas97 B1ez przesady.

2

Bayern potrafi cierpieć! Rea; zabity własną bronią. Dobić Śmietanę!
Komentator sensacja w Sedesie! :D

0

@ObiektywnyKibic121 Real też gra w 10, Bellningham nic nie wniosi.

1

Bardzo dobry plan Tuchela. Real poświęcił na pierwszą połowę więcej sił. Bayern bardzo powoli kreuję akcję, pewnie w drugiej połowie trochę dociśnie gazu. Przydałby się im Yamal. :) Kane musi się poprawić , w rozegraniu i przyjęciu wygląda jak drewno.

0

@derus I prawie wyczarował gola.

0

Trzeba wycisz komentarz! Jaka muzyka by najlepiej pasowała do tego meczu? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?